JungYulKim.com

Asutamisartikkel oli kujundatud ühelehelise veebilehena ilma piltide ja välislinkideta. Seda tehti selleks, et võimaldada kogu veebisaidi e-posti teel saatmist. Faili suurus on väike, kuna see sisaldab ainult html-teksti.


Lugege lugu
Liituge lumepallivõitlusega
korruptsiooniga

Loo allosas leiate meetodi, mida kasutati kogu loo tõlkimiseks, säilitades samal ajal HTML-lingid jne. See on HTML-i tõlkija: DCKIM.com loal


DCKIM TARKVARA


Siin on mõned väga väikesed, kuid väga kasulikud tarkvarad HTML-vormingus, mis on saidi DCKIM.com loal tasuta saadaval

Need toetuvad kogu tõlkimise töö tegemiseks teie telefoni brauserile.


hitTheCrawl

SEE JUST SISSE!!!

See veebisait on juriidiliselt vältimatu otsese välisviide tõttu edukalt manustatud kuulsa kuulsuse kasutamata BLOGi. Vaadake ise. Ma ei olnud kindel, et see on võimalik, ja isegi arvasin, et võib-olla tekitavad probleemi pakutud pildi mõõtmed... Selgub, et see pole nii. Ma arvan, et see juhtub siis, kui kaotate kontrolli oma domeeni üle. Kummalisel kombel on see täpselt see, mida ta minuga tegi. Näitleja jaoks on nende tööriistakomplekt enesereklaam. Puusepa jaoks on need lihtsalt haamrid ja kruvikeerajad, võib-olla peitel, võib-olla taskusuurune lennuk, erinevad mutrivõtmed, komplekt, mis on aastate jooksul kokku ehitatud ja kogunenud. Qisas. Olgu kiidetud Allah (SWT), üks ja ainus, Kõigeväeline (SWT), kes on seda minu heaks teinud.

TP-Speedline on märgatud

kasutuseta blogis Justin Theroux , kes, kui te ei teaks, on mingi Hollywoodi kuulsus, auhinnatud näitleja. Vaadake seda aadressil http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, kus oli umbes 2011. aastast Jung-Yul Kimi kohta lehekülg. Nautige.


Komöödiadialoog, mis taasesitab 2023. aasta 1. veebruari sündmusi.

See dialoog on täiesti spekulatiivne ega kajasta, kuidas see tegelikult juhtus. Kui vaid oleks tekst kõneks, mis suudaks lugeda kaheosalist dialoogi.


JungYulKim.com peaminister uuring: kas teie number on suur ja te ei teadnud seda kunagi?

Selle uuringu eesmärk on näidata, et inimesed kasutavad algnumbreid iga päev, kuigi nad ei pruugi sellest täiesti teadlikud olla ja võib juhtuda, et nad pole ka teadlikud meie tõestatud suutmatusest selliseid numbreid mõista. On põhjalikult tõestatud, et inimene ei saa algarvudest aru. Kas need numbrid tuleb seega liigitada "religioossete-nähtamatute" hulka?


Jung-Yul Kim Superfan Zone (kaasa arvatud maskott: TP-Speedline)

Kõik, mida Jung-Yul Kimi superfänn võiks soovida!


Välised lingid

Märkus. Need lingid lahkuvad sellelt veebisaidilt ja lähevad Internetis muudesse kohtadesse, mis sisaldavad tõenäoliselt pilte.


Kontaktinfo


Jung Yul Kim


Märkus. Põhiartikkel koostati juurdepääsetavuse ja ekraanilugeja kasutajaid silmas pidades. Sellel on mugav riba-navigatsioonisüsteem.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate