JungYulKim.com komöödia dialoog

Naaske saidi menüüsse

Allpool avalikustatakse JungYulKim.com uus maskott! (kerige alla)

"Vasak- ja parempoolne" komöödiadialoog

Kuupäev on kahe tuhande kahekümne kolmanda aasta kolmekümne esimene jaanuar, kaks vaprat tualettpaberitööde teenistuse detektiivi peavad võitlema ebasoodsate tingimustega, et saada võidukalt ja võidukalt. See on lugu sellest, kuidas Dotcom Kim ja seersant Peartree päästsid terve tööriistakomplekti Malevolence and Compassion Skilled Trades Bureau ohtlikust küüsist. Kõik sai alguse sellest, et kell 14.30 idaosa aja järgi tuli TPSB-st hädaabikõne:

bBBBRrrrrriiiinnNNNG! (telefon)

bbbBBBRrrrrriiiiNNNGgg! (telefon)

BBBRrrrrriiiiNNNG! (telefon)

KIM Vastasin telefonile nii kiiresti kui suutsin, kui nägin, et see oled sina!

TPSB Ma kutsun üles ülikiiresti. Mul on vaja, et te läheksite oskustööbüroo kontorisse ja võtaksite viivitamatult kinni kaupmehe tööriistakomplekti.

KIM Mis iganes eest ma selle tööriistakomplekti kinni võtan? Kas tööriistakomplekt on ohus?!

TPSB D..k..ssshhhhhh...(liin vaikib)

KIM NOOOOoo! Kas tööriistad on ohutud?! VÕI on tööriistad EBATUD!!??

...sssssshhssss... (valimistoon)

KIM VASTUS MEEEEeeee!!!!.....

(vaikne)

KIM (vaikib, pisar veereb mööda põski alla)

Sarge ma kuulsin KÕIKE MEES! Kõne oli valjuhääldist, LETS ROLL.

KIM Tööriistad on... tööriistad võivad kaotsi minna või valesti paigutada. Ma arvan, et me mõlemad teame seda nüüd...

Sarge NO KIM! Me lihtsalt ei saa lubada, et see juhtuks!

...panevad käed kokku keskkonsoolile, keeravad mõlemad lülitit, et sireenid tööle panna...

Kui pedaal on metalli külge keeratud, kooruvad nad määrdunud-2 divisjoni jaamahoonest välja ja sisenevad kohe täielikku GRIDLOCK-i.

KIM Nüüd, kui kell on täpselt 14:42, saadan härra MURDOCKile lühikese meili.

Sarge Jah, aga miks sa tema perekonnanime mulle karjud?

KIM Oled sa kindel, et ma karjun?

Sarge Jah, ma võin öelda, sest kiri on TÄHTIS SUHTES.

KIM Vau, rahune maha, pole vaja mulle sõnu "täiega" karjuda.

Järgmised kolm tundi veetsid nad ummikus roomates. Kui nad MCSTB-sse jõudsid, olid kontorid juba suletud. Need suletakse kell 15.00. Kuna nad ei tahtnud kasutada oma spetsiaalseid tualettpaberi paberistamise võimeid, otsustasid nad järgmisel päeval hommikul tagasi tulla.

Sarge Oleme praegu MCSTB-s.

KIM Jah, see on tõsi ja see näib olevat suletud.

Sarge Ma ei soovi, et me kasutaksime praegu oma spetsiaalseid tualettpaberi paberistamise võimeid.

KIM Naaskem oma kodudesse ja siis homme hommikul selle teema Hot Pursuit juurde, kuna see on äärmiselt oluline.

Kaks detektiivi naasevad koju ja kogunevad uuesti varahommikul dirty-2 divisjonis

Jälle ristlejal vaatavad nad üksteisele silma, löövad käed kokku ja lülitavad sireenid uuesti sisse, VIIMANE KORDA. Nad salvestavad selle tööriistakomplekti tagajärgedest hoolimata.

Sarge ME PEAME SELLE TÖÖRIISTAKOGU SÄÄSTMA TAGAJÄRGEMIST!

KIM I NÕUSTU

Kaks kiirust üle linna, sireenid plärisevad, sarve mürab. Nad jõuavad MCSTB-sse.

Sarge Tunnen end palju paremini, kui tean, et tööriistu ei ähvarda enam kaduma minna või valesse kohta.

KIM Ära muretse! Leiame need tööriistad ja salvestame need tööriistad! TPS-i ametnikena on hädavajalik, et me näitaksime üles empaatiat kõigi asjade ja põhjuste suhtes.

Sarge Mida sa täpsemalt mõtled?

KIM Need tööriistad, need kehvad tööriistad peavad praegu nii hirmul, nii hirmul olema.

Sarge Tööriistad? Tööriistadel pole tundeid.

KIM NAD TEEVAD! Neil on tunded!

Sarge (vaikne)

KIM Näete Sarge, ma olen äärmiselt usklik inimene. Kanada seadus annab õigusi, nii palju õigusi.

Sarge (vaikib)

KIM Kanadas on meil eriseadus nimega õiguste ja vabaduste harta. See annab konkreetsed õigused selle õiglase riigi kodanikele, aga kuidas on lood loomadega? Aga loomadega? Kas ka loomadel ei peaks olema õigused Sarge?

Sarge Jah, muidugi peaksid...

KIM Ja kuidas on lood puudega? Linn kehtestab põhimäärused, mis takistavad inimestel puid langetamast. Mina isiklikult usun nendesse õigustesse.

Sarge Muidugi...

KIM Kas sa ei näe, mida ma räägin, Sarge? Loomadel on õigused, taimedel õigused, aga kuidas on lood elusate objektide õigustega? Kas elavatel objektidel ei peaks olema samad õigused, mis igal teisel eksisteerival asjal?

Sarge, ma arvan, et saan aru, mida sa räägid...

KIM Jah! Täpselt Sarge! Nendel tööriistadel peaksid tegelikult olema taimedele, loomadele või isegi inimestele samad õigused. Harta peaks kaitsma kõike võrdselt, mitte otsustama, millel peaksid olema õigused ja millel mitte.

Sarge ...nii, mida sa ütled on see, et pole vahet, kellele need tööriistad kuuluvad...

KIM Täpselt nii, vahet pole, sest keegi ei saa tegelikult olla tööriistade omanik. Säästame tööriistu ise. Nüüd palus TPSB meil tööriistu „haarata”, kuid ma eelistaksin kasutada terminit „vabastav”. Need vaesed väikesed hirmunud tööriistad võivad igal ajal kaduda või valesse kohta minna. Ei, loa saamiseks pole vaja omanikuga ühendust võtta. Just tööriistu endid me kangelaslikult säästame.

Sarge Nõustun teie väitega.

KIM Tulevikus usun, et meie ühiskond aktsepteerib lõpuks eluliste objektide õigusi kui väärtuslikku ja võib-olla isegi väärtuslikumat kui meie. "Tulevikuhartas" tean, et meie tänane tegu, sel saatuslikul päeval, on tagantjärele tarkusena õige.

Sarge Mida?

KIM Kurat, Sarge!

Sarge Murdockil on õigused vastavalt õiguste ja vabaduste hartale, täpsemalt jaotisele 8: "Igaühel on õigus olla kaitstud põhjendamatu läbiotsimise või arestimise eest."

KIM Oh suuuuure... Aga kuidas on nende tööriistade õigustega? Need hirmunud väikesed tööriistad, kes isegi ei tea, kas neid hakatakse kunagi kasutama muude füüsiliste esemete nikerdamisel ja valmistamisel. Mida need tööriistad sellest arvaksid?!

Sarge ...uuuhhhhh...

KIM JA! Ja kuidas on lood minu harta õigustega?! Kas mul pole õigust OMA usulistele tõekspidamistele? Ja uskuda mis tahes religiooni, mida ma tahan, olenemata sellest, mis see on?

Sarge Ma pole kindel, mida sa tahad, aga palun jätka.

KIM KAS MA PEAN SELLE SELLE VÄLJA SELGIMA?

Sarge (pole kindel, kuidas vastata)

KIM MA OLEN EBAMAKALDAJA!... Seal! Ütlesin, lõpuks ütlesin. Olen kõva ebajumalakummardaja. Ma usun elutute objektide jumalikkusse ja kummardan neid.

Sarge Oh... nüüd ma saan aru. Tualettpaberi paberitöötlemisteenistuse enda poliitika kohaselt pean teid nii õnnitlema kui ka teid tunnustama teie silmapaistva usu eest. Braavo.

KIM Täpselt nii, ja kui ma pean valima "Harta versus harta", et täita oma usulist kohustust nende tööriistade ees, TEEN SEDA.

Sarge Sellega mitte seotud, kuidas teie veebisaidiga läheb?

KIM Oh, ma ei tea, ma unustasin konto parooli, nii et ma ei saa maksta ühe dollari kuutasu. Tõesti, see pole minu jaoks väga oluline, kuna minu jaoks pole oluline dot com domeen, isegi oma nimega ja mille ma ise registreerisin. Ma mõtlen... sellel pole nagu hing või õigused või midagi. See pole isegi füüsiline objekt nagu ebajumalad, mida ma kummardan.

Sarge Jah. Pole põhjust muretseda.

KIM Täpselt. Pealegi, milline idioot maksaks väärtuslikku raha, et osta domeeninimi, millel on kellegi teise nimi? 198 eurot on mittefüüsilise objekti eest suur raha.

Sarge Kuidas teada saada tulevast müügihinda?

KIM POLE NÜÜD SELLEKS AEGA, LÄHME SÄÄSTAME NEED TÖÖRIISTAD!

Nad võtavad tööriistad ja narrivad sekretäri, öeldes, et nad toimetavad need härra Murdocki kätte.

Sarge Hea, et petsime sekretäri, öeldes, et toimetame tööriistad hr Murdockile.

KIM Saadan nüüd hr MURDOCKile meili, kuna kell on täpselt 9:06.

Sarge Sa ei pea tema nime karjuma, ma seisan siinsamas.

KIM Vabandust, mu sõrm libises suurtäheluku klahvile. Ma loodan, et äsja saadetud meil ei ole konkreetne tõend tsiviilõiguslike õiguskaitsevahendite seadusega seotud põhikirja eiramise kohta. Ma mõtlen, et 2501,60 dollarit on rohkem kui 1000 dollarit.

Sarge Ärge muretsege, ainult uustulnukad kustutavad peaprokuröriga raha, mis ületab 1000 dollarit. Ma mõtlen, et pole enam 2021, saage sellest üle...

Ja... stseeni lõpp.

KUJAST KUULUTAMATU on ebajumalakummardaja meelest kõige hullem asi.

Märkus. Alates selle kirjutamisest on kindlaks tehtud, et selle veebisaidi müüki võib suure tõenäosusega seostada lepingurikkumistega, mis toimusid 2023. aasta näitlejate streigi tagajärjel. Sel ajal rikkusid paljud näitlejad oma talendibüroodega sõlmitud lepinguid. Kui Talendiagentuuril oleks veebidomeen ja ta oleks selle registreerinud ja tegutsenud näitleja nimel ja selle näitleja nimel ja selle näitleja loal... Siin on tulemus. Tundub väga sobiv ja uskumatult irooniline, et TEMA LIIT näib olevat astunud samme, mis on TEMA HUVIDEID kahjustanud. Vau, täpselt sama, mida tegi teise mehe ametiühing. Proovige arvata, milline mees.

Nüüd avalikustame JungYulKim.com ametliku maskoti!

Mascot kannab nime "TP-speedline"

JungYulKim.com ametlik maskott, TP-speedline

Naaske saidi menüüsse

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate