Peatükk määrdunud-2:

Pikk ja lühike

Aasta oli 2023: töötasin Toronto rajooni koolinõukogus hooldusosakonnas puusepana aastast .. Olin töökoha vaidluse osaline ja seejärel käskis Lisa Kobayashi puhkusele minna. Ma ütleks "valesti". Oluline on mainida, et minu tööriistad olid endiselt ettevõtte veokis ja mul oli seaduslikult keelatud neid kätte saada. "Pidage meeles, et teie tööriistad on veoki tagaosas." Jumal õnnistagu ingleid, kes mind hoiatasid...

Viimane asi, mis mulle meenus, oli e-kiri DC Kimilt, mis seisis järgmiselt: Olen teinud korraldusi teie tööriistade hankimiseks. [1 a ] Lugesin seda edasi: saatmise päev,. Järgmisel päeval ei saanud ma enam e-kirju, kuna polnud arvet tasunud. Mitteseotud asjas arreteeriti mind 10. veebruaril ja jäin vangi, kuni vabastatiootab kohut. Ma olin süütu. Kõik süüdistused võeti tagasi, enne isegi kohtuprotsessi algust. See pole see lugu...

See on lugu sellest, kuidas Toronto politseiteenistuse detektiiv, kes on ka Kanada jalgpallur ja kes on ka Hollywoodi näitleja, varastas kaubandusnõukogu kontorist kogu mu tööriistakomplekti.

Domeeni taaskäivitamine

See on lugu sellest, kuidas ma avastasin oma tööriistakomplektiga juhtunu tõe ja kasutasin seejärel Toronto politseiteenistuse detektiivi enda dot-com domeeni tema paljastamiseks.

See on see domeen . Kõikvõimas (SWT) võttis selle domeeni Jung-Yul Kimilt ära ja andis selle mulle.

Minu nimi on Mohammed David ja see on see lugu ...

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kolmkümmend üks peatükk:

Kautsjoni eest väljas, värskelt vanglast väljas

Mind vabastati kautsjoni vastu pärast nelja kuud viibimist. Kõndisin mööda teed oma posti järele, kast oli täis topitud . Läksin koju tagasi ja hakkasin kirju sorteerima. Posti lugedes sain teada, et mu auto on ära veetud ja maha müüdud. See on loomulik tagajärg, kui üheksakümmend päeva on pikem kui kuuskümmend päeva. Esimene: tavaline kautsjoni läbivaatamine. Viimane: Puksiirfirma trümm.

Minu tööandja, TDSB, oli saatnud mitu kirja ja teatisi asjade postkontorisse järeletulemise kohta, kuid need olid juba ammu käes . Vaatasin läbi koolinõukogu kirjad ja nägin, et minu töösuhe on lõpetatud, kui ma veel vangis olin. Mõtlesin: "Kui ma vaid oleksin saanud nende kirjadele vastata": kuigi see poleks võib-olla midagi muutnud . Hakkasin mõtlema: "Mis minu tööriistadega kunagi juhtus?"... "Kas TDSB-l on ikka minu tööriistad alles?" . Kõik, mida ma mäletasin, oli DC Kimi e-kiri: olen teie tööriistade hankimiseks teinud korraldusi. [1 b ] Ma võisin ainult oletada, kas DC Kim oli minu tööriistad ka tegelikult võtnud.

Kus mu tööriistad olid?

Möödusid nädalad ja mul polnud kodus enam võimalust meilile juurde pääseda. Niisiis, pedaalisin jalgrattaga 8 km avalike arvutite juurde, et seal oma e-kirju lugeda. Lugesin kuupäevaga DC Kimi meili: Tere hommikust, härra MURDOCK, teie tööriistad on minu valduses [2] . Mõtlesin endamisi: „See pole seaduslik. Kuidas saab koolivalitsus ilma minu loata mu tööriistad Toronto politseiteenistusele anda?' Vaatasin teisi DC Kimi e-kirju ja lugesin uudiseid : Minu tööriistad saadeti Toronto politsei kinnisvaraosakonnale aadressil #2 Progress Avenue. Jah... See kõik juhtus kaua aega tagasi.

Sisenege: Kooli juhatus – ETAPP VASAKULE

Pärast mõnda aega töötamist ja TDSB-lt saadetud kirjade hoolikat läbivaatamist kirjutasin ja saatsin vastuse, mille koopia saatsin MCSTC-le (Maintenance & Construction Skilled Trades Council). Selle kirjutamine võttis mitu tundi . Tolles kirjas koolivalitsusele lisasin muuhulgas nõude, et minu tööriistad tagastataks mulle esimesel võimalusel.

Dokumentideta ülekanne kaubandusnõukogule

Nädalapäevad hiljem tuli koolivalitsuselt vastuskiri. Lugesin ja lugesin. Kiri oli dateeritud

Väljumine: kooli juhatus – ETAPP VASAKUL

Teadsin kohe, et Lisa Kobayashi on petis, kes üritas tegelikku juhtunut varjata, kirjutades vale kuupäeva. Tema väide ei saanud kuidagi tõele vastata. Rahulik ja kogutud, jälgisin pidevalt erinevaid kirjavahetusi. Ma ei kirjutanud toona TDSB-le tagasi: nende kirjas nõuti ekskommunikatsiooni. Ma mõtlesin: "Kes ta arvab, et ta on, paavst?"

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kolmas peatükk:

Sisenege: Skilled Trades Council – ETAPP VASAKUL

Järgnevatel päevadel tegin mõnepäevase vahega kaks telefonikõnet kaubandusnõukogule. Mõlemal korral jõudsin sama sekretäri juurde . Küsisin temalt TDSB kirjale viidates tööriistade kohta ja sekretär alustas : "Jah, tööriistad olid siin ja Toronto politseiteenistus võttis need järgmisel päeval ära." "Kas see oli umbes jaanuaris või veebruaris?" 'Jah see oli.' "...ja kas teil on veel mingeid tööriistu kaasas?" 'Ei. See, mis meil oli, olid need kõik ja nad võtsid kõik. Toronto politseiametnik ütles, et ta toob selle teile. Tänasin teda ja kõne lõppes. See oli produktiivne kõne. Lihtsat päringut ei tohiks alahinnata: mul oli vastus. Sain suulise kinnituse, et tööriistad on selles kontoris, mis asub teisel korrusel pikast trepist ülespoole.

Kviitung telefoni teel kinnitatud

Sel hetkel sain lõpuks aru, mis täpselt juhtus. Telefonikõne kinnitas koolinõukogu kirjas öeldut. Tööriistad olid sealsamas kaubandusnõukogu kontorites, pika trepi tipus, enne kui DC Kim need kätte võttis. Koolinõukogu kirjas märgitud kuupäev ei ühtinud DC Kimi antud kuupäevaga. Selle kaudu teadsin, et Lisa Kobayashi oli pettur, ta valetas kohtingute kohta . Teadsin siiski, et kiri kinnitas , et tööriistakomplekt, kõik see , asus kaubandusnõukogu kontorites sel ajal, kui DC Kim selle võttis. Koolinõukogu pani selle sinna ilma minu loata ja ilma sellise tegevuse suhtes püsiva kokkuleppeta.Arvasin, et selle tööriistade ebaseadusliku üleandmisega rikuti koolinõukogu sisepoliitikat. Samuti juhin tähelepanu sellele, et kaubandusnõukogu on eraldiseisev ja iseseisev üksus, Kooliameti poolt minu isikliku vara hoiuleandmine ja hülgamine kaubandusnõukogu ruumides oli ebaseaduslik! Isegi kui kaubandusnõukogu on minu ametiühing, oleks pidanud selgelt nõudma minu luba. Teadsin ka seda, et kaubandusnõukogu ja koolivalitsuse vahel töövahendite üleandmise osas alalist kokkulepet ei olnud. Teadsin, et see on väga murettekitav, kui arvestada seda Kanada õiguste ja vabaduste harta kontekstis.

Kviitung ilma etteteatamata

Tundsin, et kaubandusnõukogu jätab mind tähelepanuta. Kas neil ei olnud juriidiline kohustus teavitada mind minu töövahendite valdusest, mille arvatavasti andis neile kätte koolinõukogu ja mille DC Kim võttis? Mõtlesin, milliseid Tööliidu standardeid võis kaubandusnõukogu rikkuda, kuna nad ei teavitanud mind minu tööriistade omamisest. Telefonikõne sekretäriga võimaldas aru saada, mis tegelikult toimus. DC Kim võttis mu tööriistu ilmselgelt ebaseaduslikult, ja mitte ainult, DC Kim võttis mu tööriistad minu ametiühingu , kaubandusnõukogu kontorist . Ma laiendan seda, kui tõeliselt šokeeriv see on seoses Kanada õiguste ja vabaduste hartaga. Minu arvates on need tegevused minu ja minu ametiühingu, kaubandusnõukogu ja ametiühinguliikmete õiguste räige ja tahtmatu rikkumine.Teadsin, et minu ainus võimalus on rahulikult kirjavahetust jätkata.

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kahekümne üheksas peatükk:

Toronto politsei kinnisvaraosakond

Käisin isiklikult Toronto politsei kinnisvaraosakonnas #2 Progress Avenue'l. Seal sain suuliselt kinnitada, et minu tööriistad on hetkel nende käes. Rääkisin seal ka mõnele ohvitserile, et tööriistad võeti minu Liidu kontorist ja mul ei olnud kavatsust neid enne põhjaliku selgituse saamist ära korjata . Pealegi polnud mul autot.

Pärast edukat päringut TDSB-lt ja kaubandusnõukogult ei näinud ma DC Kimile helistamises mingit kahju. Helistasin dirty-2 divisjonile

Võtsin pärast telefonikõnet nende sekretäriga uuesti ühendust kaubandusnõukoguga . Kaubandusnõukogule saadetud kirjas küsisin, mis tööriistadega juhtus, ja palusin need tagastada. Tegelikult teadsin täpselt, kus tööriistad asuvad. Ma lihtsalt mängisin lolli. Ma otsisin tegelikult kõike, mis ütles, et mu tööriistad olid mingil ajal nende valduses .

Kvalifitseeritud kaubandusnõukogu saadab kviitungi

Jällegi kulus kaua aega, päevast päeva, posti ootamine... Lõpuks sain kaubandusnõukogult vastuse. Nende kiri oli dateeritud. Seal oli kirjas:

Mis puutub teie tööriistadesse, siis saime teie tööriistad kätte kontoris või selle ümbruses. Usun, et Toronto politseiteenistus valis tööriistad järgmisel päeval. [4]

Väljumine: Skilled Trades Council – VANISH MIDSTAGE

See oli esimene teade Kvalifitseeritud Kaubandusnõukogult, et nad on minu tööriistad kätte saanud. Kaubandusnõukogu määratud kuupäev ei ühtinud , kuid tegelikult oli oluline see, et nad tunnistasid, et neil on need tööriistad kontoris olemas ja Toronto politseiteenistus viis need välja! Nüüd oli mul tõesti tõendeid. Mul oli koolivalitsuse kiri ja kaubandusnõukogu kiri, mis kinnitasid sama asja, tööriistad olid kaubandusnõukogu kontoris ja kaubandusnõukogu kiri, milles öeldakse, et Toronto politseiteenistus võttis tööriistad otse nende käest. kontoris.

Kummalised faktid kinnitatud

Teadsin, et mul on olemas tõendid, et anda kogu asi kohtusse ja võita käed alla. Ma olin põnevil, et lõpuks seda tõendit näha, kuid selle asemel, et võtta koheseid õiguslikke meetmeid , otsustasin järk-järgult jätkata, kuni olin ammendanud kõik selle teemaga seotud kirjavahetuse viisid. Koolinõukogu oli mind ekskommunikeerinud ja nad ei tagastanud enam kirjavahetust, kuid ma sain siiski uuesti ühendust võtta kaubandusnõukogu ja DC Kimiga meili teel. Ma ei olnud DC Kimile sellega seoses ühtegi meili saatnud, sest kavatsesin enne DC Kimi mis tahes viisil hoiatamist võtta ühendust koolinõukogu ja seejärel kaubandusnõukogu kaudu. Jah, ma olin kannatlikult järginud õiget tegevussuunda, jälginud järjestikku ja palvetanud, et see õnnestuks.

Järgmise sammu astumine

Nüüd oli aeg lõpuks DC Kimiga kontakti taastada. Ma polnud kunagi DC Kimiga telefoni teel rääkinud, olin temaga ainult e-posti teel ja ainult ühe meiliaadressi kaudu. See valik tehti algusest peale eesmärgipäraselt. Kasutades ainult formaalseid sidevahendeid , oleks võimalik omada täielikku arvestust kõigist suhtlustest .

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kahekümne kaheksas peatükk:

DC Kim – teile on kiri!

neljapäevalKümme kuud pärast tööriistade äravõtmist sõitsin bussiga avalike arvutite juurde ja kirjutasin DC Kimile pika meili, milles kirjeldasin üksikasjalikult minu erinevaid muresid, sealhulgas:

Kui soovite, siis palun tunnistage lahkelt, kas olete töövahendid mingil põhjusel ära võtnud või tunnistage, et olete töövahendid mingil põhjusel varastanud. Vastasel juhul peate selgitama, kuidas oleksite võinud ilma nende loata ja ilma minu loata võtta kaubandusnõukogu kontoritest minu töövahendid. Koolivalitsuse ametnikud ei saa anda Toronto politseiametnikule kehtivat luba võtta kaubandusnõukogu kontorist vara, mis ei ole nende, vaid minu oma. [5 a ]

ja DC Kimi alandamise üle nalja heites lisasin:

Sellega mitteseotud, õnnitleme teid uue rolli puhul Toronto politseiteenistuse liiklusosakonnas . Ootan teie vastust, palju õnne, Mohammed David [5 b ]

DC Kimi lühike vastus

Sõitsin koju tagasi ega läinud mõne päeva jooksul uuesti oma meili kontrollima. Kui ma oma meili uuesti kontrollisin, nägin DC Kimi vastust: teie tööriistu ei arestitud. Koolinõukogu ei tahtnud teie tööriistu, nii et nad mängivad need mulle hoiule. [6] Teadsin, et see tähendab üht – DC Kimil polnud tööriistade võtmiseks mingit garantiid ega ka mõjuvat põhjust. Meilis öeldi, et DC Kim üritas eitada, et juhtunuga oli midagi valesti, ja võib-olla polnud ta isegi teadlik , et koht, kust ta tööriistad võttis, oli kaubandusnõukogu kontor. Kaubandusnõukogu hoone asub kooliameti parklale väga lähedal. See on minu tööriistade viimane teadaolev asukoht ettevõtte veoauto tagaosas, kuhu ma need jätsin . Ma mõtlesin: „Kuidas võis DC Kim jätta märkamata SUUR MÄRGIST Kaubandusnõukogu hoone esiküljel? Või hiiglaslik silt uksel, kui ta oli sisse teel? Pärast seda ei saanud ma DC Kimilt enam meili, see oli viimane e-kiri .

Tema meilipäevad said läbi

Varsti pärast seda tuli kuupäevaga kiri

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kahekümne seitsmes peatükk:

Tööriistakomplekt ohus

Jõudsin tagasi koju kõigi oma fotokoopiatega dokumentidega ja hakkasin ümbrikutele kirjutama erinevate "suurte piltide" aadresse. Kirjad suunati dirty-2 divisjonile, kus asus DC Kim, ja ka kaubandusnõukogule, et neid kursis hoida, ning samuti saadeti kiri tagasi samale saatjale nr 2 Progress Avenue'lt.

Saada paljudele

Vähem kui ühe kuu pärast utiliseeritakse kogu minu tööriistakomplekt . Saatsin need kirjad viivitamata postiga. Saatsin samadele adressaatidele ka meili, tuues kõik oma kaebused neile ühe hoobiga. Oma kirjades ja e-kirjades esitasin oma väite: DC Kimi tegevus oli õigusvastane; DC Kimil polnud õigust minu tööriistu ära võtta . Rõhutasin kindlasti, et tööriistad võeti kaubandusnõukogu kontorist, mis on šokeeriv ja veider kuritegu , ning et tegelikult varastas need DC Kim .

See näitab täpselt, miks DC Kimi tegevus ei olnud kahjutu . Ta pani mu tööriistad olukorda, mis selle ohu tekitas. Kui ta mu tööriistu konfiskeeris, kuidas võis ta teada, et peagi pärast seda satun neljaks kuuks vangi ja kaotan oma ainsa sõiduki? Tsiviilvastutuses kehtib üldreegel: te võtate oma ohvreid nii, nagu leiate. Tema süüst tekkinud olukord on täielikult tema süü. Süüdi on ka koolinõukogu, kuna nad taotlesid arestimist.

Sisenege: Seersant – LAVA PAREMALE

Minu kirjad ja meilid olid edukad. neljapäeval, sain esialgse meili seersandilt, kes oli minu tööriistade võtmise ajal DC Kimist otseselt kõrgem. E-kiri, mis oli lõpusirgel, palus telefonikõnet. Teadsin kohe, et ma ei helista kunagi kellelegi, kes on selle probleemiga seotud. Usaldus oli täielikult ja täielikult hävitatud. Kirjutasin seal ja seejärel meili vastuse, küsides täielikku dokumentatsiooni tööriistade üleandmise kohta DC Kimile. Kolmapäeval, kirjutasin nii DC Kimile kui ka seersandile meili, milles öeldi:

Jung-Yul Kimile: Kui olete selleks valmis ja saate aru, mida olete teinud, soovin, et saadaksite oma ülestunnistuse, milles tuleks ühemõtteliselt öelda, et teie tegevus oli vale. See peaks näitama minimaalselt, et tunnistate, et olete käitunud valesti. See peaks selgelt väljendama, mida tehti. Kogu minu töötööriistade komplekt võeti hooldus- ja ehitusspetsialistide nõukogu kontorist. Seal peaks olema kirjas, et teil ei olnud luba ega "head põhjust" minu vara sealt ära võtta. Võib-olla oleks kõige parem vabandada kaubandusnõukogu ja minu ees samas dokumendis. Loodan siiralt, et otsustate seda teha. [8]

Vabandustaotlust eirati

Mõni päev hiljem sain seersantide meili tagasi. See oli järgmine: Täpsustuseks konfiskeeriti tööriistad ja anti hoiule Toronto politseiteenistuse kinnisvaraüksusesse ning tagamaks, et nendega ei juhtuks midagi. [9] See oli dateeritud. Ma teadsin paremini. Ma teadsin, et " konfiskeerimine " tähendab tegelikkuses seda, et tööriistad pidid olema võetud kuriteo tõttu, millega need tööriistad olid seotud, mille tulemuseks oli nende konfiskeerimine, mis aga polnud sugugi nii.

Kodumeeskonna toetamine

Seersant valetas, otsekohene ja lihtne. Saatsin seersandile oma süüdistused e-kirjaga tagasi ja seersant vastas 18. detsembril: Mul ei ole soovi kuritegu varjata ja minu ainus eesmärk on aidata teil asju tagasi saada. [10] Põhimõtteliselt pakkus ta, et tööriistad tuuakse mulle tasuta koju. Ma ei kavatsenud end liigutada, sest tegelik probleem ei olnud enam tööriistades , tegelik probleem oli korruptsioon koolinõukogus ja korruptsioon Toronto politseiteenistuses. Teadsin, et kui ma oleksin nõus tööriistad nüüd tagasi võtma, oleks see nende tingimustel . See oleks sama, kui allkirjastada dokument, milles väidetakse, et Toronto politseiteenistuse tegevuses pole midagi valesti! Ma teadsin, et ma ei lõpeta KUNAGI KUNAGI enne, kui see ennekuulmatu minuvastane kuritegu ja minu harta õiguste ennekuulmatu rikkumine on täielikult avatud kõigist saadaolevatest juriidilistest vahenditest.

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kahekümne kuues peatükk:

Kolmikmäng: tabatud

Saatsin oma vastuse seersandile 21. detsembril e-kirjaga, asudes seisukohale, et võib-olla ma eksisin ja võib-olla on kõik teised osapooled rääkinud ainult tõtt. Lähtusin eeldusest, et minu tööriistu on kolm eraldi komplekti . Viitasin kolmele eraldi komplektile, mis vastasid kooliameti kirjas ja kaubandusnõukogu kirjas toodud valedele kuupäevadele. Kirjutasin järgmise:

Rea artikkel number üks: kaubandusnõukogu sai minu tööriistad ja isikliku vara kätte umbes 9. jaanuaril 2023, Toronto politseiteenistus valis need kõik järgmisel päeval; Rea element number kaks: DC Kim võttis osa minu varadest või tööriistadest 31. jaanuaril või 1. veebruaril 2023, koolivalitsus andis selle talle; Reaüksus number kolm: Toronto politseiteenistus konfiskeeris minu vara või tööriistad vastavalt meilisõnumileseersant, kuupäevad teadmata; Rea punkt number neli: kooli juhatus andis minu tööriistad või isikliku vara kaubandusnõukogule 4. mail 2023 (töösuhte lõppemise kuupäev) või pärast seda. [11]

Cinqo-Di-Maio tööriistad

Hoidsin seda infopisut kinni ja ootasin lihtsalt õiget aega selle kasutuselevõtuks, et saavutada maksimaalne tulemus. Olin jätnud mainimata iga koolinõukogu ja kaubandusnõukogu esitatud valekuupäevad. Tegelikult teadsin ma juba mõnda aega, et teist tööriistakomplekti pole , oli ainult üks komplekt, üks komplekt, mille koolinõukogu andis üle kaubandusnõukogu kontorisse, sama komplekt, mille DC Kim võttis. Kaubandusnõukogu sekretär oli mulle juba sellest kõigest rääkinud.

Seersant – tunnista ühte

Sõitsin koju tagasi ja kuigi ma seda veel ei teadnud, oli seersant mu meilile vastanud vaid mõni minut pärast selle saatmist . Läks paar päeva, enne kui ma bussiga avalike arvutite juurde tagasi sõidaksin ja kuupäevaga e-kirja loen. Lugesin selle paar korda üle. See ütles järgmist:

Tere hommikust, härra Murdock! Seoses kolmanda reaga loodan, et see aitab selgitada mõnda punkti. Varustus konfiskeeriti 1. veebruaril 2023. Tööriistad konfiskeeriti koolinõukogu nõudmisel ja seda ainult eesmärgiga hoida neid turvaliselt ning vältida nende kadumist või valesse kohta. Seoses sellega, milliseid seadusi rikuti, mille tulemuseks oli tööriistade konfiskeerimine. Ma ei ole neist teadlik ja selgesõnaliselt ei kaotatud tööriistu kunagi ja need olid alati teie omad. Jah. Need on samad tööriistad, mida DC Kim soovitas hoida aadressil #2 Progress Avenue. Mis puudutab esimest rida, siis ma pean seda uurima ja teiega ühendust võtma.

[12 a ]
Siis lugesin uuesti. ' Arestitud ! Tegelikult on kirjas, et konfiskeeritud ! Mõtlesin endamisi: "See e-kiri on viimane asi, mida ma vajan." See täitis dokumentide komplekti, mida vajan, et tõendada ülimal määral rikkumist. Teadsin, et see e-kiri seersandilt, kes oli tööriistade võtmise ajal DC Kimi otsene ülemus , oli täielikus vastuolus DC Kimi väidetega ja kuigi see ei öelnud seda selgelt välja , esindas see selgelt tugevat süüdistus koolivalitsuse enda vastu . Lugesin uuesti läbi:

Tööriistad arestiti koolivalitsuse nõudmisel. [12 b ]

Selle ühe lühikese meiliga muutus kõik. Ma teadsin, et kui DC Kimi arestimine oli õigusvastane, oleks ka koolivalitsuse taotlus sama arestimise kohta samuti õigusvastane! Ma ei pidanud seda mitte ainult "ebatavaks" , vaid ka ilmselgelt ebaseaduslikuks , tavaline vargus ja puhas vägilane! Ma kaalusin seda, kaalusin ja otsustasin siis lõplikult oma seisukoha: nende tegevus ei olnud mitte ainult vale , mitte ainult ebaseaduslik , vaid ka minu harta õiguste räige rikkumine. Teadsin, et Toronto politseiteenistusel ei ole enam võimalik teeselda, nagu poleks midagi valesti.

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kahekümne viies peatükk:

Väljumine: seersant – LAVA PAREMALE

Vastasin seersandi meilile, milles küsisin lisateavet: Mis oli minu vara asukoht selle arestimise ajal? [13] kuid tema e-kirjade saatmise päevad olid möödas. Valmis. Ma juba teadsin, mis oli vastus. Ma teadsin, et seersant ei saa, isegi mitte võimalik, anda mulle väärtuslikumat teavet kui see, mida ta juba andis. Läksin kohe edasi ja saatsin seersandilt selle üliolulise meili uuesti koolinõukogu, oskustöönõukogu ja Toronto politseiteenistuse dirty-2 divisjoni erinevatele "suurparukatele". Ma ei saanud meili ega meili teel ega üheltki viisil vastust. Mõtlesin, milliseid Tööliidu reegleid rikub kaubandusnõukogu, kuna ta minuga ei suhelnud. Kas neil polnud kohustust minuga jätkuvalt kirjavahetust pidada? Täpselt samamoodi nagu nad ei teatanud mulle, et mu tööriistad on nende kontoris, on nad jälle oma vastutusest kõrvale hiilinud. Kus on üleminek " hooletuse " ja "pahatahtlikkuse" vahel? Kas seda saab määrata ainult tahteavalduse kaudu?

Vaikus räägib palju.

Kuna keegi Toronto politseiteenistusest ei vastanud mu meilile, koostasin mõned selgitavad brošüürid: kaks lehte volditi pooleks nagu brošüür ja ma saatsin need postiga. Brošüüril olid kõige hukatuslikumad tsitaadid koolinõukogult, kaubandusnõukogult, DC Kimilt ja seersandilt. Pealkiri: "Toronto Newsflash!!!" . Vastuseid ma siiski ei saanud.

Klõpsake siin, et õppida, kuidas Jung-Yul Kim paljastada

Kahekümne neljas peatükk:

Klaviatuur. Hiir. Ekraan.

Aja möödudes teadsin, et mul on juba kogu teave, mis juhtunu tõe paljastamiseks oli vajalik. Kui ma saaksin selle teabe lihtsalt välja, oleks Toronto politseiteenistusel, koolivalitsusel või kellelgi teisel võimatu fakte eitada. Teadsin , et DC Kim konfiskeeris mu tööriistad ebaseaduslikult, ja mis oli hullem, oli see, et koolinõukogu käskis tal seda teha . Ma ei kavatsenud seda ennekuulmatut kuritegu nägemata ja varjata jätta. Võtsin välja oma vana lauaarvuti ja hakkasin tolmu maha pühkima ja osi ühendama. Klaviatuur. Hiir. Ekraan. Vajutasin "on" nuppu ja see käivitus. Nägin Linuxi operatsioonisüsteemi täpselt sellisena, nagu olin selle jätnud. Olin unustanud selle masina ja selle väärtusliku käsuviiba . Võtsin väikese virna Linuxi teatmeteoseid ja hakkasin oma lahendust välja töötama.

Sain Numbrid kätte

Mulle meenus lugu, mida kuulsin kunagi ühelt sõbralt: Montreali mees saatis korraga kogu Montreali politseiteenistusele meili . Nagu selgub, on meiliaadressid numbrilised . Töötasin selle kallal edasi, kuni tegin lõpuks shelliskripti, mis andis mulle e-kirjade loendi. "See on vist algus," mõtlesin ma. Ma ei teadnud seda veel, kuid see oli ainult üks komponent . Muidugi võin ma saata kõik tõendid igale Toronto politseiametnikule, kellel on oma meilisüsteem, kuid võib-olla võiksid nad seda siiski ignoreerida. Umbes samal ajal hakkasin raamatukogus käima.

Käisin kord nädalas, paar nädalat, reedeti. Enne palveaja saabumist lugesin raamatukogus mõned raamatud. Ma palvetasin ja siis sõitsin bussiga, et enne päikeseloojangut koju jõuda.

Lugesin veidi

Siis ühel nädalal, reedel, mõtlesin: "Kui ma võtan sülearvuti kaasa, siis saan raamatukogus internetti tasuta kasutada". Ma tegin täpselt nii. Siis esmaspäeval läksin ja tegin sellest päeva, jõudes raamatukokku umbes kell 9.30. Seadistasin oma e-posti sülearvutis. Ei mingit šokki, ma polnud ikka veel vastuseid saanud. Läksin paar päeva järjest tagasi. Otsisin Internetist teavet kuulsa detektiivi Jung-Yul Kimi kohta, kes oli varastanud mu tööriistad. Salvestasin mõned veebisaidid veebiotsingu esimeselt lehelt. Proovisin ka seda uut asja, mida nimetatakse tehisintellektiks , et näha, kas see on nii võimekas, kui olin kuulnud. See tundus paljulubav. See oli väga sarnane käsureale.

Nädalavahetusel, pühapäeval kodus olles, hakkasin vaatama mõningaid salvestatud veebisaite, mis rääkisid Jung-Yul Kimist. Märkasin ühte nimega www.JungYulKim.com. See väideti olevat Jung-Yul Kimi ametlik veebisait. Avasin saidi ja vaatasin siis lehe allosa hoolikalt lugedes, nägin midagi, millest mu silmad esimesel lugemisel kahe silma vahele jäid. Väikeses kirjas oli kirjas: Osta see domeen . Ma ei suutnud seda vaevu uskuda. Seejärel vaatasin üles tiitliriba ja nägin järgmist:

See veebisait on müügiks!

Kas see võib tõesti tõsi olla? Ma mõtlesin: "See võib olla midagi .Läksin järgmisel päeval teele raamatukokku lootusega domeen ära osta. Mul ei olnud selle ostmisega probleeme. Klõpsasin lingil ja järgisin seejärel kõiki samme, lootes osta Jung-Yul Kimi domeeni. Ainus mure oli see, millist makseviisi aktsepteeritakse. Vaatasin, et hind polnud liiga kõrge, seega jälgisin ostuprotsessi ja jõudsin lõpuni, kus nägin, et oli kirjutatud: 'Maksa pangaülekandega'! Kirjutasin tühjale lehele kõik pangaülekandeks vajalikud andmed. Seejärel, kui otsisin veebist lähima pangakontori asukohta, nägin, et pank asub ainult üle tee raamatukogust, kus ma olin . Pakkisin asjad kokku, panin salli ja mantli selga, lükkasin koti õlale ja läksin üle tänava panka. Mul polnud probleeme: pangaülekanne Saksamaale õnnestus. Läksin tagasi raamatukokku, et müüjat teavitada, et raha on saadetud. Pärast läksin tagasi koju: rongiga, bussiga, teise bussiga ja koju. Ilm muutus vihmaseks ning lumi ja jää sulasid ära. Järgmisel päeval läksin tagasi raamatukokku, reedel. Ma läksin tõesti ainult keskpäevapalvusele. Siis läksin koju tagasi. Teadsin, et pangaülekande kinnitamine võib võtta päeva või paar ja alles pärast seda saab domeeni tegelik üleandmine lõpule viia. 25. jaanuaril 2024 sai see domeen minu omaks. Kallis Nathan, palju õnne ostu puhul. See võimatuna näiv unistus on juhtunud. Mul oli sellega väga vähe pistmist. Tõesti, kas ma oleksin saanud midagi teha, et seda olukorda mõjutada? Pärast selle domeeni omandamist hakkasin kohe seda veebisaiti kirjutama. Isegi see on midagi, mida ma poleks kunagi ette kujutanud, et teeksin.

la ilaaha illallaah. la ilaaha illallaah. la ilaaha illallaah

Klõpsake siin, et paljastada Jung-Yul Kim Now. See on lihtne!

Märkus. See on põhiartikli lõpp. Järgnev on igapäevaste päevikukirjete kujul, mis jätkuvad sealt, kus eelnev retrospektiivne osa lõpeb. Samuti on olemas lumepalli meilifunktsioon. Palun vaadake.