JungYulKim.com

Основна стаття була розроблена як односторінковий веб-сайт без зображень і без зовнішніх посилань. Це було зроблено, щоб увесь веб-сайт можна було надсилати електронною поштою. Розмір файлу невеликий, оскільки він містить лише текст html.


Прочитайте історію.
Приєднайтесь до «Сніжок»
. Корупція

У самому кінці історії ви знайдете метод, який використовувався для перекладу всієї історії, зберігаючи HTML-посилання тощо. Це перекладач HTML: надано DCKIM.com


ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ DCKIM


Ось декілька дуже невеликих, але дуже корисних програм у формі html, доступних безкоштовно, люб’язно наданих DCKIM.com

Вони покладаються на браузер вашого телефону, щоб виконати всю роботу з перекладу.


hitTheCrawl

ЦЕ ПРОСТО В!!!

Цей веб-сайт було успішно вбудовано в невикористаний БЛОГ відомої знаменитості завдяки юридично неминучому прямому зовнішньому посиланню. Подивіться самі. Я не був упевнений, що це можливо, і навіть подумав, що, можливо, розміри запропонованого зображення спричинять проблему... Виявляється, це не так. Я думаю, що це відбувається, коли ви втрачаєте контроль над своїм доменом. Якимсь дивним чином, це те саме, що він зробив зі мною. Для актора їх інструменти — це самореклама. Для столяра – це просто молотки та викрутки, можливо, стамеска, можливо, кишеньковий рубанок, різноманітні гайкові ключі, набір, який створювався і накопичувався роками. Qisas. Хвала Аллаху (Свт), єдиному, Всемогутньому (Свт), який зробив це для мене.

TP-Speedline був помічений

у забутому блозі Джастіна Теру , який, якщо ви не знали, є певною голлівудською знаменитістю, актором, удостоєним нагород. Перегляньте це на http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, де була сторінка про Чон Юл Кім приблизно в 2011 році. Насолоджуйтесь.


Комедійний діалог із відтворенням подій 1 лютого 2023 року.

Цей діалог є абсолютно спекулятивним і не відображає, як це сталося насправді. Якби тільки був синтез мовлення, який міг би читати діалог із двох частин.


Опитування JungYulKim.com Prime: чи ваше число просте, а ви цього не знали?

Це опитування має на меті показати, що люди щодня використовують прості числа, хоча вони можуть зовсім не знати про це, а може бути й те, що вони також не знають про нашу доведену нездатність зрозуміти такі числа. Ретельно доведено, що прості числа не можуть бути зрозумілі людині. Отже, чи можна класифікувати ці цифри як «релігійні невидимі»?


Jung-Yul Kim Superfan Zone (за участі талісмана: TP-Speedline)

Все, що може хотіти суперфан Чон Юл Кім!


Зовнішні посилання

Примітка. Ці посилання покидають цей веб-сайт і переходять в інші місця в Інтернеті, які, швидше за все, містять зображення.


Контактна інформація


Чон Юл Кім


Примітка. Основну статтю було розроблено з урахуванням користувачів спеціальних можливостей і програм зчитування з екрана. Має зручну панель-навігаційну систему.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate