Розділ брудний-2:

Довгий і короткий

Був 2023 рік: я працював теслею в Окружній шкільній раді Торонто у відділі технічного обслуговування з. Я був учасником суперечки на робочому місці, і після цього Ліза Кобаяші наказала піти у відпустку. Я б сказав «неправильно». Важливо зазначити, що мої торгові інструменти все ще перебували у вантажівці компанії , і мені було заборонено за законом їх отримати. «Пам’ятайте, ваші інструменти знаходяться в кузові вантажівки». Нехай Бог благословить ангелів, які попередили мене...

Останнє, що я пам’ятав, це електронний лист від DC Kim, у якому було написано: « Я домовився, щоб отримати ваші інструменти». [1 a ] Я читав це далі: день відправлення,. Наступного дня я більше не міг отримувати електронну пошту, оскільки не оплатив рахунок. За іншою справою мене заарештували 10 лютого і залишався у в’язниці, поки мене не звільнилив очікуванні суду. Я був невинний. Усі звинувачення були зняті, ще до початку суду. Це не та історія...

Це історія про те, як детектив поліції Торонто, який також є канадським футболістом і голлівудським актором, викрав увесь мій набір інструментів з офісу Торгової ради .

Перезапуск домену

Це історія про те, як я відкрив правду про те, що трапилося з моїм набором інструментів, а потім використав власний дот-ком домен детектива поліції Торонто, щоб викрити його.

Це той домен . Всемогутній (SWT) забрав цей домен у Чон Юл Кіма та дав його мені.

Мене звуть Мохаммед Давид, і ось та історія...

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Глава тридцять перша:

Під заставу, щойно з в'язниці

Мене випустили під заставу після чотирьох місяців перебування. Я пішов по дорозі, щоб отримати свою пошту, ящик був заповнений . Я повернувся додому і почав сортувати листи. Читаючи пошту, я дізнався, що мою машину відбуксирували та продали, природний наслідок, коли дев’яносто днів довші за шістдесят. Перший: стандартний перегляд під заставу. Останній: трюм евакуаційної компанії.

Мій роботодавець, TDSB, надіслав кілька листів і кілька сповіщень про те, що потрібно забрати речі на пошті, але це було давно . Я переглянув листи від шкільної ради і побачив, що мою роботу було припинено, коли я ще був у в'язниці. Я подумав: «Якби я тільки міг відповісти на їхні листи»: Хоча, можливо, це нічого не змінило . Я почав думати: «Що сталося з моїми інструментами?»... «Чи в TDSB досі є мої інструменти?» . Усе, що я пам’ятав, це той електронний лист від DC Кім: « Я домовився, щоб отримати ваші інструменти». [1 b ] Я міг лише припускати, чи справді DC Кім забрав мої інструменти.

Де були мої інструменти?

Минали тижні, а я не мав можливості отримати доступ до електронної пошти вдома. Тож я проїхав на велосипеді 8 км до громадських комп’ютерів, щоб почитати там свої електронні листи. Я прочитав електронний лист від DC Кім, датований: Доброго ранку, містер МЕРДОК, я маю ваші інструменти [2] . Я подумав: «Це не законно». Як шкільна рада може передати мої інструменти поліції Торонто без мого дозволу?» Я переглянув інші електронні листи від DC Kim і прочитав новини : мої інструменти було надіслано до Департаменту власності поліції Торонто за адресою №2 Progress Avenue. Так... Це все було давно.

Вхід: Шкільна рада - СЦЕНА ЛІВОРУЧ

Попрацювавши деякий час і уважно переглянувши листи, надіслані з TDSB, я написав і надіслав відповідь поштою, надіславши копію до MCSTC (Рада спеціалістів з обслуговування та будівництва). Це зайняло кілька годин, щоб написати . У цьому листі до шкільної ради я містив, серед іншого, вимогу повернути мені мої інструменти якомога швидше.

Бездокументальний перехід до профради

Через кілька тижнів надійшов лист-відповідь від шкільної ради. Я читав і читав. Лист був датований

Вихід: Шкільна дошка - СЦЕНА ЛІВОРУЧ

Я відразу зрозумів, що Ліза Кобаяші була шахрайкою, намагаючись приховати те, що сталося насправді, написавши неправильну дату. Не було можливості, щоб її твердження було правдою. Спокійний і зібраний, я продовжував стежити за різноманітною кореспонденцією поштою. Я тоді не відписав у ТДСБ: їхній лист вимагав відлучення. Я подумав: «Ким вона себе вважає, папою?»

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ тридцятий:

Вхід: Рада кваліфікованих промислів - СТАДІЯ ЛІВОРУЧ

Наступними днями я двічі зателефонував до Торгової ради з різницею в кілька днів. Обидва рази я звертався до однієї і тієї ж секретарки . Я запитав її про інструменти, посилаючись на лист TDSB, і секретарка почала : «Так, інструменти були тут, а потім поліцейська служба Торонто забрала їх наступного дня». «Це було приблизно в січні чи лютому?» 'Та це було.' "...а з тобою ще є якісь інструменти?" 'Немає. Те, що ми мали, це були всі, і вони всіх забрали. Офіцер поліції Торонто сказав, що він принесе це вам». Я подякував їй, і розмова закінчилася. Це був продуктивний дзвінок. Не можна недооцінювати простий запит: у мене була відповідь. У мене було усне підтвердження, що інструменти були в тому офісі, який знаходиться на другому поверсі по довгих сходах.

Отримання підтверджено по телефону

У той момент я нарешті зрозумів, що саме сталося. Телефонний дзвінок підтвердив те, що говорилося в листі шкільної ради. Інструменти були тут же , в офісах Торгової ради, на вершині довгих сходів, до того, як їх забрав DC Кім. Дата, зазначена в листі шкільної ради, не збігалася з датою, наданою DC Kim. Завдяки цьому я дізнався, що Ліза Кобаяші була шахрайкою, вона збрехала про дати . Але я знав, що лист підтвердив , що весь набір інструментів знаходився в офісі Торгової ради в той час, коли його отримав прокурор Кім. Це було розміщено шкільною радою без мого дозволу та без будь-якої постійної згоди щодо такого роду дій.Я вважав, що внутрішня політика Шкільних рад була порушена цією незаконною передачею інструментів. Я також зазначаю, що Торгова Рада є окремою та незалежною організацією, для Шкільної Ради було незаконно зберігати та залишати моє особисте майно в офісах Торгової Ради! Незважаючи на те, що Рада торгівлі є моєю профспілкою, мій дозвіл, безсумнівно, мав знадобитися. Я також знав, що між Торговою радою та Радою школи не було постійної угоди щодо передачі інструментів. Я знав, що це дуже тривожно, враховуючи це в контексті Канадської хартії прав і свобод.

Отримання без належного повідомлення

Я почувався знехтуваним Торговельною радою. Хіба вони не мали законного обов’язку повідомити мене про те, що у них є мої інструменти, які, імовірно, були нав’язані їм шкільною радою, а згодом забрані DC Кім? Мені було цікаво, які стандарти Профспілки могла порушити Торгова Рада через те, що вони не повідомили мене про володіння моїми інструментами. Телефонна розмова з секретарем дозволила зрозуміти, що насправді відбулося. DC Kim забрав мої інструменти у спосіб, який був явно незаконним, і не тільки це, DC Kim забрав мої інструменти з офісу моєї профспілки , Торгової ради. Я докладно розповідаю про те, наскільки це справді шокуюче у зв’язку з канадською хартією прав і свобод. На мій погляд, ці дії є кричущим і безпідставним порушенням моїх прав і прав моєї профспілки, профспілкової ради та прав членів профспілки в будь-якому місці.Я знав, що мій єдиний вихід — спокійно продовжувати листування.

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ двадцять дев'ятий:

Департамент власності поліції Торонто

Я особисто пішов на №2 Прогрес-авеню, департамент власності поліції Торонто. Там я зміг усно підтвердити, що мої інструменти зараз у них. Я також пробалакав декільком офіцерам, що інструменти були забрані з офісу моєї профспілки і що я не мав наміру їх забирати , доки не отримаю вичерпних пояснень. До того ж у мене не було машини.

Після моїх успішних запитів у TDSB і Торговій раді я не бачив шкоди в спробі зателефонувати до DC Kim. Я подзвонив у dirty-2 Division

Після телефонної розмови з їхнім секретарем я знову зв’язався з Торговою радою поштою . У листі до Торгової ради я запитав, що сталося з інструментами, і просив повернути їх. Насправді я точно знав, де інструменти. Я просто притворявся дурнем. Те, що я дійсно шукав, так це будь-які письмові повідомлення про те, що мої інструменти були в їхньому розпорядженні в якийсь момент часу .

Рада кваліфікованих професій надсилає квитанцію

Знову довго, день за днем, чекали на пошту... Нарешті я отримав відповідь від Торгової ради. Їхній лист був датований. Він читав:

Що стосується ваших інструментів, ми отримали ваші інструменти в офісі в або поблизу. Я вважаю, що інструменти були вибрані наступного дня поліцейською службою Торонто. [4]

Вихід: Рада досвідчених торгів - ЗНИКНУТЬ НА СЕРЕДИНІ

Це було перше повідомлення, надіслане мені Радою кваліфікованих промислів, про те, що вони отримали мої інструменти. Дата, яку вказала Торгова рада, не збігалася , але справді важливим було те, що вони визнали, що інструменти були в них у офісі, і поліцейська служба Торонто їх вивезла! Тепер у мене дійсно були докази. У мене був лист від Шкільної ради та лист від Торгової ради, обидва підтверджували одне й те саме, інструменти були в офісі Торгової ради , а лист Торгової ради повідомляв, що поліцейська служба Торонто взяла інструменти прямо зі свого офіс.

Дивні факти підтверджені

Я знав, що маю докази, які мені потрібні, щоб передати всю справу до суду й виграти безпосередню перемогу. Я був радий нарешті побачити цей доказ, але замість того, щоб вживати будь-яких негайних судових заходів , я був сповнений рішучості продовжувати слідувати, потроху, доки не вичерпаю всі шляхи листування щодо цієї проблеми. Шкільна рада відлучила мене від церкви, і вони більше не повертали жодної кореспонденції, але я все одно міг зв’язатися з Торговою радою та з DC Кім електронною поштою. Я не надсилав жодних електронних листів щодо цього DC Kim, тому що мав намір спочатку звернутися до шкільної ради, а потім до торгової ради, перш ніж будь-яким чином попередити DC Kim. Так, я терпляче дотримувався правильного плану дій, продовжував послідовно , молячись, щоб це вдалось.

Роблячи наступний крок

Тепер настав час для мене, нарешті, відновити контакт із DC Кім. Я ніколи не спілкувався з DC Кімом по телефону, я спілкувався з ним лише електронною поштою та лише через одну електронну адресу. Це був цілеспрямований вибір із самого початку. Використовуючи лише формальні засоби зв'язку , можна було б мати повний запис усіх взаємодій .

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ двадцять восьмий:

DC Kim - You've Got Mail!

четвер, через десять місяців після того, як інструменти були викрадені, я поїхав на автобусі до загальнодоступних комп’ютерів і написав довгий електронний лист до DC Kim, де докладно описав свої різноманітні проблеми, зокрема:

Якщо ви бажаєте, будь ласка, будь ласка, визнайте, що ви заволоділи робочими інструментами з якоїсь причини, або визнайте, що ви вкрали робочі інструменти з якоїсь причини. Інакше вам доведеться пояснити, як ви могли забрати мої робочі інструменти з офісів Торгової ради без їх дозволу та без мого дозволу. Офіцери Шкільної ради не можуть правомірно надати дозвіл офіцеру поліції Торонто забрати майно, яке не є їхнім, а моїм, з офісу Торгової ради. [5 а ]

і висміюючи пониження в посаді DC Кім, я додав:

Не пов’язано з цим, вітаю вас із новою посадою у відділі дорожнього руху поліції Торонто . З нетерпінням чекаю вашої відповіді, удачі, Мохаммед Девід [5 b ]

Коротка відповідь DC Kim

Я повернувся додому і не повертався, щоб перевірити свою електронну пошту кілька днів. Коли я ще раз перевірив свою електронну пошту, я побачив відповідь від DC Kim: Жоден із ваших інструментів не було вилучено. Шкільній раді не потрібні ваші інструменти, тому вони віддали їх мені на зберігання. [6] Я знав, що це означало одне: у прокурора Кіма не було ордера на забирання інструментів, а також не було вагомих причин. В електронному листі мені було сказано, що прокурор Кім намагався заперечити, що в тому, що сталося, щось не так, і, можливо, він навіть не знав , що місцем, звідки він взяв інструменти, був офіс Торгової ради. Будівля торгової ради знаходиться зовсім поруч із автостоянкою шкільної ради. Це останнє відоме місце розташування моїх інструментів, у кузові службової вантажівки, де я їх залишив . Я подумав: «Як міг прокурор Кім пропустити ВЕЛИЧЕЗНИЙ ЗНАК на фасаді будівлі Торгової ради?» Або гігантський знак на дверях , коли він входив?» Після цього я більше не отримував електронних листів від DC Kim, це було останнє .

Дні його листування електронною поштою закінчилися

Невдовзі прийшов лист із датою

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ двадцять сьомий:

Набір інструментів під загрозою

Я повернувся додому з усіма моїми фотокопіями документів і почав писати на конвертах адреси різних «великих людей». Листи були направлені до відділу dirty-2, де дислокувався DC Кім, а також до Торгової ради, щоб тримати їх у курсі, а також лист тому ж відправнику з #2 Progress Avenue.

Розсилка багатьом

Менш ніж через місяць увесь мій набір інструментів буде «утилізований» . Я відправив ці листи без затримки. Я також надіслав електронний лист тим же одержувачам, доносячи їм усі свої скарги одним махом. У своїх листах і електронних листах я висунув свою претензію: дії DC Kim були протиправними; DC Кім не мав права брати мої інструменти . Я обов’язково підкреслив, що інструменти було вилучено з офісу Торгової ради, шокуюче та дивне злочин , і що насправді їх вкрав прокурор Кім .

Це точно демонструє, чому дії DC Kim не були нешкідливими . Він поставив мої інструменти в ситуацію, яка створила цю небезпеку. Поки він вилучав мої інструменти, як він міг знати, що незабаром після цього мене посадять на чотири місяці і я втрачу свій єдиний автомобіль? У цивільній відповідальності є загальне правило: ви приймаєте своїх жертв такими, якими ви їх знаходите. Ситуація, що виникла внаслідок його протиправних дій, є повністю його виною. Шкільна рада також винна, оскільки вони вимагали арешту.

Входить: Сержант - СЦЕНА ПРАВОРУЧ

Мої листи та електронні листи мали успіх. четвер, я отримав перший електронний лист від сержанта, який був прямим начальником DC Кім у той час, коли мої інструменти забрали. Електронний лист ближче до кінця містив прохання про телефонний дзвінок. Я відразу зрозумів, що ніколи не буду телефонувати нікому, хто має відношення до цієї проблеми. Довіра була повністю й повністю зруйнована. Тут же я написав відповідь електронною поштою, попросивши надати повну документацію щодо передачі інструментів DC Kim. В середу, я написав електронний лист, адресований і DC Кім, і сержанту, у якому говорилося:

Юнг-Юл Кіму, коли ти будеш готовий і коли ти зрозумієш, що ти зробив, я хотів би, щоб ти надіслав своє визнання, у якому має бути однозначно зазначено, що ти вчинив неправильно. Це повинно вказувати, як мінімум, що ви визнаєте, що діяли неналежним чином. Тут має бути чітко вказано, що було зроблено. Увесь мій набір професійних інструментів було взято з офісу Ради спеціалістів з обслуговування та будівництва. У ньому має бути зазначено, що у вас не було ні дозволу, ні «вагомих причин» забирати моє майно звідти. Було б найкраще, якби ви вибачилися перед Торговою радою та перед мною в одному документі. Я щиро сподіваюся, що ви вирішите це зробити. [8]

Прохання про вибачення проігноровано

Через кілька днів я отримав листа від сержантів. У ньому сказано: Щоб уточнити, інструменти були конфісковані та передані на зберігання до відділу власності поліції Торонто, щоб переконатися, що з ними нічого не сталося. [9] Він був датований. Я знав краще. Я знав, що « конфіскація » насправді означає, що інструменти, мабуть, були вилучені через злочин, до якого були залучені інструменти, що призвело до їх конфіскації, а це зовсім не так.

Підтримка домашньої команди

Сержант брехав, просто й просто. Я надіслав сержанту свої звинувачення електронною поштою, і сержант відповів 18 грудня: у мене немає бажання приховувати злочин, і моя єдина мета — допомогти вам повернути ваші речі. [10] По суті, він пропонував безкоштовно доставити інструменти мені додому. Я не збирався здаватись, тому що справжня проблема полягала вже не в інструментах , а в корупції в шкільній раді та в службі поліції Торонто. Я знав, що якби я зараз погодився забрати інструменти назад, це було б на їхніх умовах . Це було б те саме, що підписати документ про те, що в діях поліції Торонто немає нічого поганого! Я знав, що НІКОЛИ НІКОЛИ не зупинюся, поки цей обурливий злочин проти мене та це обурливе порушення моїх Хартійних прав не буде повністю викрито за допомогою всіх доступних законних засобів.

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ двадцять шостий:

Triple Play: Caught Out

Я надіслав сержанту свою відповідь електронною поштою 21 грудня, вважаючи, що, можливо, я помилявся, і що, можливо, всі інші сторони сказали лише правду. Я дотримувався припущення, що є три окремі набори моїх інструментів. Я посилався на три окремі набори, які відповідали фальшивим датам, наданим Шкільною радою у своєму листі та Торгівельною радою у своєму листі. Я написав наступне:

Пункт номер один: Рада торгівлі отримала мої інструменти та особисте майно 9 січня 2023 року або близько цього дня, поліцейська служба Торонто забрала все це наступного дня; Пункт номер два: DC Кім забрав частину мого майна чи інструментів 31 січня або 1 лютого 2023 року, шкільна рада передала це йому; Пункт номер три: поліцейська служба Торонто конфіскувала моє майно або інструменти, згідно з електронним листом відсержант, дати невідомі; Пункт номер чотири: шкільна рада надала мої інструменти або особисте майно Торговій раді 4 травня 2023 року або пізніше (дата припинення трудових відносин). [11]

Інструменти Cinqo-Di-Maio

Я тримав цю невелику інформацію, просто чекаючи відповідного моменту, щоб розгорнути її, щоб отримати максимальний результат. Я забув згадати неправдиві дати, надані кожною шкільною радою та професійною радою. Насправді я вже досить давно знав, що другого набору інструментів не було , був лише один, єдиний набір інструментів, який шкільна рада передала офісу Торгової ради, той самий набір, який взяв DC Кім. Мені про це вже все розповів секретар торгової ради .

Сержант - Допустіть один

Я повернувся додому, і хоча я ще цього не знав, сержант відповів на мій електронний лист лише через кілька хвилин після того, як я його надіслав . Минуло б кілька днів, перш ніж я повернуся автобусом до громадських комп’ютерів і прочитаю датований електронний лист. Я перечитав це кілька разів. Там було сказано наступне:

Доброго ранку, містере Мердок, щодо третього рядка, сподіваюся, це допоможе прояснити кілька моментів. Обладнання було конфісковано 1 лютого 2023 року. Інструменти було вилучено на вимогу шкільної ради , і це було зроблено лише для того, щоб зберегти їх у безпеці та запобігти їх втраті або недоречному. В частині яких законів було порушено, що призвело до конфіскації знарядь праці. Мені нічого не відомо, і щоб було зрозуміло, інструменти ніколи не втрачалися і завжди були вашими. Так. Це ті самі інструменти, які, за словами прокурора Кіма, зберігаються на Прогрес-авеню №2. Щодо першого рядка, це те, що я мав би дослідити та зв’язатися з вами.

[12 а ]
Потім я прочитав це ще раз. ' Захопили ! Насправді написано, що конфісковано !' Я подумав: «Цей електронний лист — останнє, що мені потрібно». Це доповнило набір документів, які мені потрібні для підтвердження неправомірних дій найвищого ступеня. Я знав, що цей електронний лист від сержанта, який був прямим начальником слідчого прокурора Кіма на момент вилучення інструментів, повністю суперечив заявам прокурора Кіма, і, хоча в ньому не було сказано про це прямо , він чітко представляв сильну звинувачення проти самої Шкільної Ради . Я перечитав це ще раз:

Інструменти вилучено на вимогу шкільної ради. [12 б ]

З цим одним коротким електронним листом усе змінилося. Я знав, що якщо конфіскація, здійснена DC Kim, була протиправною, то запит на цю саму конфіскацію з боку шкільної ради також був би незаконним! Я не тільки вважав, що це було «неправомірно» , але й те, що це було відверто незаконно , звичайна крадіжка та звичайне хуліганство! Я обміркував це, поміркував, а потім остаточно вирішив свою точку зору: їхні дії були не лише неправильними , не лише незаконними , але й грубим порушенням моїх Хартійних прав. Я знав, що поліцейська служба Торонто більше не зможе вдавати, ніби нічого страшного.

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ двадцять п'ятий:

Вихід: Сержант - СЦЕНА ПРАВОРУЧ

Я відповів на електронний лист сержанта з проханням надати додаткові відомості: де було моє майно на момент його арешту? [13] але дні його листування електронною поштою закінчилися. Готово. Я вже знав, якою була відповідь. Я знав, що сержант не міг, навіть можливо, дати мені інформацію, ціннішу за ту, яку він уже дав. Я пішов вперед і повторно надіслав цей важливий електронний лист від сержанта різним «великим перукам» Шкільної ради, Ради кваліфікованих професій і Служби поліції Торонто у відділі dirty-2. Я не отримав відповіді ні поштою, ні електронною поштою, ні будь-яким іншим способом від будь-кого з них. Мені було цікаво, які правила Профспілки порушує Торгова рада, не спілкуючись зі мною. Хіба вони не мали обов’язку продовжувати зі мною листуватися? Так само, як і коли вони не повідомили мене, що мої інструменти були в їхньому офісі, вони знову ухилилися від відповідальності. Де знаходиться перехід між « недбалістю » і «злим умислом»? Чи це можна визначити лише через вираження наміру?

Тиша говорить багато про що.

Не отримавши жодної відповіді на мій електронний лист із поліції Торонто, я склав декілька пояснювальних брошур: два аркуші, складені навпіл, як буклет, я розіслав їх поштою. У брошурі містилися найпроклятіші цитати зі Шкільної ради, Торгової ради, прокурора Кіма та сержанта. Назва: "Новини Торонто!!!" . Я все одно не отримав жодної відповіді.

Натисніть тут, щоб дізнатися, як викрити Чон Юл Кіма

Розділ двадцять четвертий:

Клавіатура. миша. Екран.

З часом я зрозумів, що вже маю всю необхідну інформацію, щоб розкрити правду про те, що сталося. Якби я міг просто оприлюднити цю інформацію, ні поліцейська служба Торонто, ні шкільна рада, ні хтось інший не могли б заперечити факти. Я знав , що прокурор Кім незаконно заволодів моїми інструментами, і що було гірше, було те, що шкільна рада наказала йому це зробити. Я не збирався допустити, щоб цей жахливий злочин залишився непоміченим і прихованим. Я дістав свій старий настільний комп’ютер і почав витирати пил і підключати деталі. Клавіатура. миша. Екран. Я натиснув кнопку «увімкнути», і він запустився. Я побачив операційну систему Linux точно такою, якою я її залишив. Я забув про цю машину та забув про її цінний командний рядок . Я взяв невеликий стос довідників з Linux і почав розробляти своє рішення.

Отримав номери

Я згадав історію, яку якось почув від друга: хлопець із Монреаля надіслав електронний лист усій поліцейській службі Монреаля одночасно . Як виявилося, адреси електронної пошти є цифровими . Я продовжував працювати над цим, поки нарешті не створив сценарій оболонки, який давав мені список електронних листів. «Здається, це початок», — подумав я. Я ще цього не знав, але це був лише один компонент . Звісно, ​​я міг би надіслати всі докази кожному поліцейському Торонто з його власною системою електронної пошти, але, можливо, вони могли б проігнорувати це. Приблизно тоді ж я почав ходити до бібліотеки.

Ходив раз на тиждень, кілька тижнів, по п’ятницях. Я читав кілька книжок у бібліотеці до того, як настав час молитви. Я молився, а потім сідав на автобус, щоб повернутися додому до заходу сонця.

Зробив легке читання

Потім одного тижня, у п’ятницю, я подумав: «Якщо я візьму з собою свій портативний комп’ютер, я зможу користуватися Інтернетом у бібліотеці безкоштовно». Я зробив саме це. Потім у понеділок я пішов і зробив день, прибувши до бібліотеки приблизно о 9:30 ранку. Я налаштував електронну пошту на своєму портативному комп’ютері. Жодного шоку, я досі не отримав жодної відповіді. Я повертався кілька днів поспіль. Я шукав в Інтернеті інформацію про Юнг-Юл Кіма, відомого детектива, який викрав мої інструменти. Я зберіг деякі веб-сайти з першої сторінки веб-пошуку. Я також спробував цю нову річ під назвою «штучний інтелект» , щоб перевірити, чи вона така ж здатна, як я чув. Це здавалося багатообіцяючим. Це було дуже схоже на командний рядок.

На вихідних, у неділю, перебуваючи вдома, я почав переглядати деякі веб-сайти, які я зберіг, які розповідали про Чон Юл Кіма. Я помітив один під назвою www.JungYulKim.com. Він претендував на те, щоб бути офіційним веб-сайтом Чон Юл Кіма. Я відкрив сайт, а потім подивився, уважно читаючи низ сторінки, побачив те, що мої очі пропустили при першому читанні. Дрібним шрифтом було написано: Придбайте цей домен . Я не міг у це повірити. Потім я подивився на рядок заголовка та побачив таке:

Цей сайт продається!

Чи може це бути правдою? Я подумав: «Це може бути щось» . Наступного дня я пішов до бібліотеки з надією купити домен. У мене не виникло проблем із покупкою. Я натиснув посилання, а потім виконав усі кроки, сподіваючись придбати домен Юнг-Юл Кіма. Мене хвилювало лише те, який спосіб оплати буде прийнятий. Я побачив, що ціна не надто висока, тому прослідкував процес покупки й дійшов до кінця, де побачив напис: «Оплатіть банківським переказом»! Я написав усі реквізити, необхідні для банківського переказу, на чистому аркуші. Потім, після пошуку в Інтернеті місцезнаходження найближчого відділення банку, я побачив, що банк знаходиться лише через дорогу від бібліотеки, де я був . Я зібрав свої речі, одягнув шарф і пальто, перекинув сумку на плече й пішов через вулицю до банку. У мене не було проблем: електронний переказ до Німеччини пройшов успішно. Я повернувся до бібліотеки, щоб повідомити продавця, що гроші надіслано. Потім я повернувся додому: сів на поїзд, на автобус, на інший автобус і додому. Погода стала дощовою, сніг і лід розтанули. Я повернувся наступного дня до бібліотеки, у п’ятницю. Насправді я збирався лише на полуденну молитву. Потім я повернувся додому. Я знав, що перевірка банківського переказу може зайняти день або два, і лише після цього буде завершено фактичне перенесення домену. 25 січня 2024 року цей домен став моїм. Шановний Натане, вітаємо з покупкою. Ця, здавалося б, нездійсненна мрія здійснилася. Я мав до цього дуже мало спільного. Справді, чи міг я щось зробити, щоб вплинути на цю ситуацію? Після придбання цього домену я відразу почав писати цей веб-сайт. Навіть це те, що я ніколи не міг собі уявити.

бережи вас Бог. бережи вас Бог. бережи вас Бог

Натисніть тут, щоб викрити Чон Юл Кім зараз. Це легко!

Примітка: це кінець основної статті. Те, що йде далі, у формі щоденних записів, які продовжуються там, де закінчується попередня ретроспективна частина. Також є функція електронної пошти «сніжний ком». Подивіться, будь ласка.