JungYulKim.com

Kuruluş makalesi, resimsiz ve dış bağlantısız, tek sayfalık bir web sitesi olarak tasarlandı. Bu, web sitesinin tamamının e-posta yoluyla gönderilmesini sağlamak için yapıldı. Yalnızca html metni içerdiğinden dosya boyutu küçüktür.


Hikayeyi Okuyun
Yolsuzlukla Kartopu
Savaşına Katılın

Hikayenin en altında, HTML bağlantılarını vb. koruyarak tüm hikayeyi tercüme etmek için kullanılan yöntemi bulacaksınız. Bu bir HTML tercümanıdır: DCKIM.com'un izniyle


DCKIM YAZILIMI


DCKIM.com'un izniyle ücretsiz olarak sunulan html biçimindeki bazı çok küçük ama çok kullanışlı yazılımları burada bulabilirsiniz.

Bunlar, tüm çeviri işini yapmak için telefonunuzun tarayıcısına güvenir.


TheCrawl'ı vur

BU SADECE İÇİNDE!!!

Bu web sitesi, yasal olarak kaçınılmaz olan doğrudan dış referans sayesinde, ünlü bir ünlünün kullanılmayan BLOG'una başarılı bir şekilde yerleştirilmiştir. Kendine iyi bak. Bunun mümkün olduğundan emin değildim ve hatta önerilen görüntünün boyutlarının bir soruna yol açabileceğini düşündüm... Durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Sanırım etki alanınızın kontrolünü kaybettiğinizde olan şey budur. Garip bir şekilde, bu onun bana yaptığının aynısıydı. Bir aktör için araç seti kendini tanıtmaktır. Bir marangoz için bunlar sadece çekiçler ve tornavidalar, belki bir keski, belki cep boyutunda bir düzleme, çeşitli anahtarlar, yıllar içinde oluşturulmuş ve birikmiş bir takımdan ibarettir. Kısas. Bunu benim için yapan tek ve tek olan Yüce Allah'a (cc) hamd olsun.

TP-Speedline görüldü

Justin Theroux'nun kullanılmayan blogunda , eğer bilmiyorsanız, bir tür Hollywood ünlüsü, ödüllü bir aktör. http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
adresine bakın , burada 2011 dolaylarında Jung-Yul Kim hakkında bir sayfa vardı. Keyfini çıkarın.


1 Şubat 2023 Olaylarını Yeniden Canlandıran Komedi Diyaloğu.

Bu diyalog tamamen spekülatiftir ve bunun gerçekte nasıl olduğunu yansıtmamaktadır. Keşke iki bölümlü bir diyaloğu okuyabilecek bir metin-konuşma olsaydı.


JungYulKim.com Prime Anketi: Asal Numaranız mı ve Siz Bunu Hiç Bilmiyor muydunuz?

Bu araştırma, insanların asal sayıları her gün kullandıklarını, ancak bundan tamamen habersiz olabileceklerini ve bu sayıları anlamadaki kanıtlanmış yetersizliğimizin de farkında olmadıklarını göstermek için yola çıkıyor. Asal sayıların insan tarafından anlaşılamayacağı iyice kanıtlanmıştır. Bu nedenle bu sayıları 'dini-görülmeyen' olarak mı kategorize etmek gerekiyor?


Jung-Yul Kim Süper Hayran Bölgesi (Maskot: TP-Speedline'ı içerir)

Bir Jung-Yul Kim süper hayranının isteyebileceği her şey!


Dış bağlantılar

Not: Bu bağlantılar bu web sitesinden ayrılır ve internette büyük olasılıkla resim içeren diğer yerlere gider.


İletişim bilgileri


Jung Yul Kim


Not: Ana makale Erişilebilirlik ve Ekran okuyucu kullanıcıları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Kullanışlı bir çubuk navigasyon sistemine sahiptir.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate