Bölüm kirli-2:

Uzun ve Kısa

Yıl 2023'tü: O zamandan beri Toronto Bölge Okul Kurulu'nun Bakım Departmanında Marangoz olarak çalışıyordum.. İşyerindeki bir anlaşmazlığın tarafıydım ve ardından Lisa Kobayashi'den izin almam yönünde talimat aldım. 'Yanlışlıkla' derdim. Bahsetmem gereken önemli bir nokta da, ticaret aletlerimin hâlâ şirketin kamyonunda olması ve bunları almamın yasal olarak engellenmesiydi. 'Unutmayın, aletleriniz kamyonun arkasındadır.' Allah beni uyaran meleklerden razı olsun...

Hatırladığım son şey DC Kim'den gelen şu e-postaydı: Aletlerini almak için düzenlemeler yaptım. [1 a ] Bunu okudum: gönderildiği gün. Ertesi gün faturayı ödemediğim için artık e-posta alamadım. İlgisiz bir olay nedeniyle 10 Şubat'ta tutuklandım ve 10 Şubat'ta serbest bırakılıncaya kadar cezaevinde kaldım.duruşmayı bekliyor. Ben masumdum. Tüm suçlamalar geri çekildi, daha duruşma başlamadan önce. Bu o hikaye değil...

Bu , aynı zamanda Kanadalı bir Futbolcu ve aynı zamanda bir Hollywood Aktörü olan Toronto Polis Teşkilatı Dedektifi tarafından tüm alet setimin Esnaf Konseyi ofisinden nasıl çalındığının hikayesidir .

Alan Adının Yeniden Başlatılması

Bu, alet takımıma ne olduğuna dair gerçeği nasıl ortaya çıkardığımın ve ardından onu ifşa etmek için Toronto Polis Teşkilatı Dedektifinin kendi dot-com alanını nasıl kullandığımın hikayesidir.

Bu, o alan adıdır . Yüce Allah(SWT) bu alanı Jung-Yul Kim'den alıp bana verdi.

Benim adım Muhammed David ve bu o hikaye...

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Otuz Birinci Bölüm:

Kefaletle Çıktı, Hapisten Yeni Çıktı

Dört ay içeride kaldıktan sonra kefaletle serbest bırakıldım.. Postalarımı almak için yolda yürüdüm, kutu tıka basa doluydu . Eve döndüm ve mektupları ayırmaya başladım. Postayı okurken arabamın çekildiğini ve satıldığını öğrendim, bu da doksan günün altmış günden uzun olmasının doğal bir sonucuydu. İlki: Standart kefalet incelemesi. İkincisi: Çekme şirketinin elinde olması.

İşverenim TDSB birkaç mektup ve postaneden teslim alınması gereken bazı duyurular göndermişti ama bunların vadesi çoktan geçmişti . Okul Yönetim Kurulu'ndan gelen mektuplara baktım ve işime fiilen son verildiğini gördüm., ben hâlâ hapisteyken. Şöyle düşündüm: 'Keşke mektuplarına cevap verebilseydim': Gerçi bu hiçbir şeyi değiştirmeyebilirdi . Şöyle düşünmeye başladım: 'Aletlerime ne oldu?'... 'Aletlerim hâlâ TDSB'de mi?' . Hatırlayabildiğim tek şey DC Kim'den gelen e-postaydı: Aletlerini almak için düzenlemeler yaptım. [1 b ] DC Kim'in gerçekten aletlerimi alıp almadığı konusunda yalnızca spekülasyon yapabilirdim.

Aletlerim neredeydi?

Haftalar geçti ve evde e-postaya erişmemin hiçbir yolu yoktu. Ben de e-postalarımı okumak için bisikletle 8 km boyunca halka açık bilgisayarlara doğru pedal çevirdim. DC Kim'den gelen e-postayı okudum, tarihli: Günaydın Bay MURDOCK Aletleriniz elimde [2] . Kendi kendime 'Bu yasal değil' diye düşündüm. Okul Kurulu benim iznim olmadan aletlerimi Toronto Polis Teşkilatı'na nasıl verebilir?' DC Kim'den gelen diğer e-postalara baktım ve haberi okudum : Aletlerim, Progress Bulvarı 2 Numaralı Toronto Polis Mülkiyet Departmanına gönderilmişti. Evet... Bunların hepsi uzun zaman önce oldu.

Girin: Okul Kurulu - SAHNE SOL

Bir süre çalıştıktan ve TDSB'den gönderilen mektupları dikkatle inceledikten sonra bir yanıt yazıp postayla gönderdim ve bir kopyasını da MCSTC'ye (Bakım ve İnşaat Nitelikli Esnaf Konseyi) gönderdim. Bunun yazılması birkaç saat sürdü . Okul Yönetim Kurulu'na yazdığım o mektupta, diğer hususların yanı sıra, aletlerimin mümkün olan en kısa sürede bana iade edilmesi talebini de eklemiştim.

Esnaf Konseyi'ne Belgesiz Transfer

Haftalar sonra Okul Yönetim Kurulu'ndan bir cevap mektubu geldi. Hem okuyordum hem de okuyordum. Mektup tarihliydi

Çıkış: Okul Kurulu - SAHNE SOL

Lisa Kobayashi'nin yanlış tarih yazarak gerçekte olanları örtbas etmeye çalışan bir dolandırıcı olduğunu hemen anladım. İddiasının doğru olmasına imkân yoktu. Sakin ve sakin bir halde çeşitli yazışmaları posta yoluyla takip etmeye devam ettim. O dönemde TDSB'ye cevap yazmamıştım: Mektupları aforozu talep ediyordu. Şöyle düşündüm: 'Kim olduğunu sanıyor, papa mı?'

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Otuz Bölüm:

Girin: Nitelikli Esnaf Konseyi - SAHNE SOL

Sonraki günlerde Esnaf Meclisi'ne birkaç gün arayla iki telefon görüşmesi yaptım. Her iki seferde de aynı sekretere ulaştım . TDSB mektubuna atıfta bulunarak kendisine aletleri sordum ve sekreter başladı: 'Evet, aletler buradaydı ve ertesi gün Toronto Polis Teşkilatı onları aldı'. 'Ocak veya Şubat civarında mıydı?' 'Evet öyleydi.' '...ve yanınızda hâlâ herhangi bir alet var mı?' 'HAYIR. Elimizde olanların hepsi buydu ve hepsini aldılar. Toronto Polis Teşkilatı Memuru bunu size getireceğini söyledi.' Kendisine teşekkür ettim ve görüşme sonlandırıldı. Verimli bir görüşmeydi. Basit bir sorgulamayı hafife almamak gerekir: Cevabımı aldım. Aletlerin ikinci katta, uzun bir merdivenden yukarı çıkan ofiste olduğuna dair sözlü onay aldım.

Fatura Telefonla Onaylandı

O anda nihayet tam olarak ne olduğunu anladım. Telefon görüşmesi Okul Kurulu mektubunda söylenenleri doğruladı. DC Kim onları almadan önce aletler tam orada , Esnaf Konseyi'nin ofislerinde, uzun bir merdivenin tepesinde bulunuyordu. Okul Kurulu mektubunda verilen tarih, DC Kim tarafından verilen tarihle eşleşmiyordu. Bu sayede Lisa Kobayashi'nin bir dolandırıcı olduğunu, tarihler konusunda yalan söylediğini anladım . Ancak mektubun doğruladığı şeyin, DC Kim'in onu aldığı sırada alet setinin tamamının Ticaret Konseyi ofislerinde olduğunu biliyordum. Benim iznim olmadan ve bu tür bir eylemle ilgili herhangi bir kalıcı anlaşma olmadan Okul Yönetim Kurulu tarafından oraya konuldu.Araçların bu yasa dışı transferiyle Okul Yönetim Kurulu'nun kendi iç politikalarının ihlal edildiğini göz önünde bulundurdum. Ayrıca Esnaf Konseyi'nin ayrı ve bağımsız bir kuruluş olduğunu, Okul Yönetim Kurulu'nun kişisel mallarımı Esnaf Konseyi ofislerine bırakmasının ve terk etmesinin yasa dışı olduğunu da belirtiyorum ! Her ne kadar Sendika Konseyi benim sendikam olsa da açıkça iznimin alınması gerekiyordu. Araçların devriyle ilgili olarak Ticaret Konseyi ile Okul Yönetim Kurulu arasında kalıcı bir anlaşma olmadığını da biliyordum . Kanada Haklar ve Özgürlükler Şartı bağlamında bakıldığında bunun çok rahatsız edici olduğunu biliyordum.

Gereksiz Bildirimde Bulunmadan Alındı

Esnaf Konseyi tarafından ihmal edildiğimi hissettim. Muhtemelen Okul Yönetim Kurulu tarafından kendilerine dayatılan ve daha sonra DC Kim tarafından alınan aletlerime el koyduklarını bana bildirmek gibi yasal bir görevleri yok muydu ? Aletlerimin ellerinde olduğunu bana bildirmemeleri nedeniyle İşçi Konseyi'nin hangi İşçi Sendikası standartlarını ihlal etmiş olabileceğini merak ettim. Sekreterle yapılan telefon görüşmesi gerçekte ne olup bittiğinin anlaşılmasına olanak sağladı. DC Kim aletlerimi açıkça yasa dışı bir şekilde aldı ve sadece bu da değil, DC Kim aletlerimi Sendikam olan Ticaret Konseyi'nin ofislerinden de aldı . Bunun Kanada hak ve özgürlükler sözleşmesi açısından ne kadar şok edici olduğunu daha ayrıntılı olarak ele alacağım. Bana göre bu eylemler benim haklarımın, sendikamın, Sendikalar Konseyi'nin ve bu konuda dünyanın her yerindeki sendika üyelerinin haklarının aleni ve ahlaksız bir ihlalidir.Tek seçeneğimin yazışmaları sakin bir şekilde takip etmeye devam etmek olduğunu biliyordum.

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Yirmi Dokuzuncu Bölüm:

Toronto Polisi Mülkiyet Departmanı

Toronto Polis Mülkiyet Departmanı 2 numaralı Progress Caddesi'ne bizzat gittim. Orada aletlerimin şu anda ellerinde olduğunu sözlü olarak doğrulayabildim. Ayrıca oradaki bazı memurlara, aletlerin Birliğimin ofisinden alındığını ve ayrıntılı bir açıklama yapana kadar onları almaya niyetimin olmadığını gevezelik ettim. Üstelik arabam da yoktu.

TDSB ve Esnaf Konseyi ile yaptığım başarılı araştırmaların ardından DC Kim'i aramaktan hiçbir sakınca görmedim. Kirli-2 Bölümü'nü aradım.

Sekreterleriyle yaptığım telefon görüşmesinden sonra Ticaret Konseyi ile tekrar posta yoluyla iletişime geçtim . Esnaf Konseyi'ne yazdığım mektupta aletlere ne olduğunu sordum ve geri verilmesini istedim. Gerçekte aletlerin tam olarak nerede olduğunu biliyordum. Sadece aptalı oynuyordum. Aslında aradığım şey, bir zamanlar aletlerimin ellerinde olduğunu belirten yazılı herhangi bir şeydi .

Nitelikli Esnaf Konseyi Makbuz Gönderdi

Yine her gün postayı beklemek uzun zaman aldı... Sonunda Esnaf Konseyi'nden bir yanıt aldım. Mektupları tarihliydi. Okur:

Aletleriniz ile ilgili olarak, aletlerinizi şehirdeki ve çevresindeki ofiste teslim aldık.. Aletlerin ertesi gün Toronto Polis Teşkilatı tarafından seçildiğine inanıyorum. [4]

Çıkış: Nitelikli Meslekler Konseyi - VANISH MIDSTAGE

Bu, Nitelikli Esnaf Konseyi tarafından aletlerimin teslim alındığına dair bana yapılan ilk bildirimdi. Esnaf Konseyi'nin verdiği tarih eşleşmiyordu ama asıl önemli olan, aletlerin kendi ofislerinde bulunduğunu itiraf etmeleri ve Toronto Polis Teşkilatı'nın bunları ortadan kaldırmasıydı! Artık gerçekten kanıtım vardı. Okul Yönetim Kurulu'ndan ve Ticaret Konseyi'nden mektup aldım; her ikisi de aynı şeyi doğruladı; araçlar Ticaret Konseyi'nin ofisindeydi ve Ticaret Konseyi'nin mektubu, Toronto Polis Teşkilatı'nın araçları doğrudan kendilerinden aldığını söylüyordu. ofis.

Tuhaf Gerçekler Doğrulandı

Tüm konuyu mahkemeye taşımak ve kesin bir şekilde kazanmak için ihtiyacım olan kanıta sahip olduğumu biliyordum. Sonunda bu kanıtı göreceğim için heyecanlandım, ancak acilen herhangi bir yasal işlem başlatmak yerine , bu konuyla ilgili tüm yazışma yollarını tüketene kadar yavaş yavaş konuyu takip etmeye kararlıydım. Okul Yönetim Kurulu beni aforoz etmişti ve artık yazışmalara cevap vermediler ama yine de Ticaret Konseyi ve DC Kim ile e-posta yoluyla iletişime geçebildim. DC Kim'e bununla ilgili herhangi bir e-posta göndermemiştim çünkü DC Kim'i herhangi bir şekilde uyarmadan önce önce Okul Kurulu, ardından Ticaret Konseyi aracılığıyla konuyu takip etmeyi düşünüyordum. Evet, sabırla uygun bir hareket tarzı izliyordum, sırayla takip ediyordum ve başarılı olması için dua ediyordum.

Sonraki Adımı Atmak

Artık DC Kim'le yeniden bağlantı kurmanın zamanı gelmişti. DC Kim'le hiç telefonla konuşmamıştım, onunla yalnızca e-posta yoluyla ve yalnızca bir e-posta adresi aracılığıyla iletişim kurmuştum. Bu başından beri bilerek yapılan bir seçimdi. Yalnızca resmi iletişim araçlarını kullanarak , tüm etkileşimlerin eksiksiz bir kaydına sahip olmak mümkün olacaktır .

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Yirmi Sekizinci Bölüm:

DC Kim - Postanız Var!

PerşembeAraçlar elimden alındıktan on ay sonra, otobüsle halka açık bilgisayarlara gittim ve DC Kim'e aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli endişelerimi ayrıntılarıyla anlatan uzun bir e-posta yazdım:

Eğer isterseniz, lütfen çalışma aletlerine herhangi bir nedenle el koyduğunuzu veya çalışma aletlerini herhangi bir nedenle çaldığınızı kabul edin. Aksi takdirde çalışma aletlerimi nasıl onların izni ve benim iznim olmadan Esnaf Meclisi ofislerinden aldığınızı açıklamanız gerekecek. Okul Yönetim Kurulu memurları, bir Toronto Polis Teşkilatı memurunun, kendilerine ait olmayan ancak benim olan mülkü Ticaret Konseyi ofisinden almasına geçerli bir şekilde izin veremez. [5 bir ]

ve DC Kim'in rütbesinin düşürülmesiyle dalga geçerek şunları ekledim:

Bununla alakasız olarak, Toronto Polis Teşkilatının trafik bölümündeki yeni göreviniz için tebrikler . Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum, İyi şanslar, Mohammed David [5 b ]

DC Kim'in Kısa Cevabı

Eve geri döndüm ve birkaç gün boyunca e-postalarımı kontrol etmeye gitmedim. E-postamı tekrar kontrol ettiğimde DC Kim'den gelen yanıtı gördüm: Aletlerinizin hiçbirine el konulmadı. Okul Kurulu aletlerinizi istemedi ve onları saklamam için bana verdi. [6] Bunun tek bir anlama geldiğini biliyordum; DC Kim'in aletleri almak için herhangi bir izni yoktu ve iyi bir nedeni de yoktu. E-posta bana DC Kim'in olanlarla ilgili bir sorun olduğunu inkar etmeye çalıştığını ve belki de aletleri aldığı yerin Ticaret Konseyi'nin ofisi olduğunun farkında bile olmadığını söyledi. Esnaf Konseyi binası Okul Yönetim Kurulu otoparkına çok yakındır. Aletlerimin bilinen son yeri, onları bıraktığım şirket kamyonunun arka kısmıydı . 'DC Kim, Ticaret Konseyi binasının ön yüzündeki BÜYÜK İŞARETİ nasıl gözden kaçırabilir?' diye düşündüm. Yoksa içeri girerken kapıdaki dev tabelayı mı ?' Bundan sonra DC Kim'den başka e-posta almadım, bu sonuncusuydu .

E-posta gönderme günleri sona erdi

Çok geçmeden bir mektup geldi, tarihli

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Yirmi Yedinci Bölüm:

Alet Seti Tehlikede

Fotokopisi olan tüm belgelerimle eve döndüm ve çeşitli 'önemli kişilerin' adreslerini zarfların üzerine yazmaya başladım. Mektuplar, onları bilgilendirmek için DC Kim'in görev yaptığı kirli 2 Bölümü'ne ve ayrıca Ticaret Konseyi'ne gönderildi ve ayrıca 2 numaralı İlerleme Bulvarı'ndan aynı göndericiye geri gönderilen bir mektup.

Birçok Kişiye Posta Gönderimi

Bir aydan kısa bir süre içinde tüm alet takımım 'bertaraf edilecek' . O mektupları gecikmeden postaladım. Aynı alıcılara e-posta da göndererek tüm şikayetlerimi tek seferde onlara ilettim. Mektuplarımda ve e-postalarımda iddiamı dile getirdim: DC Kim'in eylemleri haksızdı ; DC Kim'in aletlerimi almaya hakkı yoktu . Aletlerin Ticaret Konseyi'nin ofisinden alındığını, şok edici ve tuhaf bir suç olduğunu ve aslında DC Kim tarafından çalındığını mutlaka vurgulayacaktım .

Bu, DC Kim'in eylemlerinin neden zararsız olmadığını tam olarak gösteriyor . Aletlerimi bu tehlikeye yol açacak duruma soktu. Aletlerime el koyarken, kısa bir süre sonra dört ay hapis cezasına çarptırılacağımı ve tek aracımı kaybedeceğimi nasıl bilebilirdi? Hukuki sorumlulukta genel bir kural vardır: Kurbanlarınızı bulduğunuz gibi alırsınız. Yanlış eylemleri sonucu ortaya çıkan durum tamamen kendisinin hatasıdır. Okul Yönetim Kurulu da kusurlu çünkü el koyma talebinde bulundu.

Girin: Çavuş - SAHNE SAĞ

Mektuplarım ve e-postalarım başarılı oldu. Perşembe, ilk e-postayı aletlerimin alındığı sırada DC Kim'den doğrudan amir olan Çavuş'tan aldım. E-postanın sonuna doğru bir telefon görüşmesi yapılması isteniyordu. Bu konuyla ilgilenen hiç kimseye telefon etmeyeceğimi hemen biliyordum. Güven tamamen ve tamamen yok edilmişti. Orada bir e-posta yanıtı yazmaya devam ettim ve ardından araçların DC Kim'e devredilmesiyle ilgili tüm belgeleri istedim. Çarşamba günü, hem DC Kim'e hem de Çavuş'a hitaben bir e-posta yazdım:

Jung-Yul Kim'e, Hazır olduğunuzda ve ne yaptığınızı anladığınızda, eylemlerinizin yanlış olduğunu açıkça belirten itirafınızı göndermenizi istiyorum. Bu, asgari olarak, uygunsuz davrandığınızı kabul ettiğinizi belirtmelidir. Ne yapıldığı açıkça belirtilmelidir. Tüm zanaat araç setim Bakım ve İnşaat Nitelikli Esnaf Konseyi'nin ofisinden alındı. İzniniz olmadığını ve mülkümü oradan almak için 'iyi bir nedeninizin' olmadığını belirtmelidir. Aynı belgede Esnaf Konseyi'nden ve benden özür dilemeniz daha iyi olabilir. Bunu yapmayı seçmenizi içtenlikle umuyorum. [8]

Özür Talebi Göz Ardı Edildi

Günler sonra Çavuşların e-postasını geri aldım. Şöyle yazıyordu: Açıklık getirmek gerekirse, aletlere el konuldu ve güvenli bir şekilde saklanmak ve onlara hiçbir şey olmamasını sağlamak için Toronto Polis Teşkilatının Mülk Birimi'ne bırakıldı. [9] Tarihliydi. Ben daha iyisini biliyordum. ' Müsadere'nin gerçekte, aletlerin karıştığı bir suç nedeniyle aletlere el konulması anlamına geldiğini ve bunların müsadere edilmesiyle sonuçlanacağını biliyordum, ama durum hiç de böyle değildi .

Ev Sahibi Takımı Desteklemek

Çavuş yalan söylüyordu, açık ve net. Çavuş'a suçlamalarımı e-postayla geri gönderdim ve Çavuş 18 Aralık'ta yanıt verdi: Bir suçu örtbas etme arzum yok ve tek amacım eşyalarınızı geri almanıza yardımcı olmaktır. [10] Aslında aletlerin ücretsiz olarak evime teslim edilmesini teklif ediyordu. Kıpırdamayacaktım çünkü asıl mesele artık araçlar değildi , asıl mesele Okul Yönetim Kurulu'ndaki yolsuzluk ve Toronto Polis Teşkilatındaki yolsuzluktu. Eğer aletleri şimdi geri almayı kabul edersem, bunun onların şartlarına bağlı olacağını biliyordum . Bu, Toronto Polis Teşkilatının eylemlerinde yanlış bir şey olmadığını iddia eden bir belgeyi imzalamakla aynı şey olurdu! Bana karşı bu çirkin suç ve Şart Haklarımın bu çirkin ihlali, mümkün olan her türlü yasal yolun sonuna kadar tamamen açığa çıkana kadar ASLA durmayacağımı biliyordum .

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Yirmi Altıncı Bölüm:

Üçlü Oyun: Yakalanan

Cevabımı 21 Aralık'ta Çavuş'a e-postayla gönderdim, belki de yanıldığımı ve belki de diğer tüm tarafların yalnızca doğruyu söylediğini varsaydım. Aletlerimin üç ayrı setinin olduğu varsayımını takip ettim . Okul Yönetim Kurulu'nun mektubunda ve Ticaret Konseyi'nin mektubunda verdiği yanlış tarihlere karşılık gelen üç ayrı sete atıfta bulundum. Aşağıdakileri yazdım:

Bir Numaralı Satır Öğesi: Esnaf Konseyi aletlerimi ve kişisel eşyalarımı 9 Ocak 2023'te veya buna yakın bir tarihte aldı, Toronto Polis Teşkilatı bunların hepsini ertesi gün aldı; İki Numaralı Satır Öğesi: DC Kim, 31 Ocak veya 1 Şubat 2023'te bazı eşyalarımı veya aletlerimi aldı, Okul Kurulu bunları ona verdi; Üçüncü Satır Öğesi: Gönderdiğim e-postaya göre Toronto Polis Teşkilatı mülküme veya araçlarıma el koydu.Çavuş, tarihler bilinmiyor; Dördüncü Satır Maddesi: Okul Kurulu, aletlerimi veya kişisel eşyalarımı 4 Mayıs 2023 tarihinde veya sonrasında (iş akdinin feshedildiği tarih) Ticaret Konseyi'ne verdi. [11]

Cinqo-Di-Maio Araçları

Bu küçük bilgiye tutunuyordum ve maksimum sonucu elde etmek için onu dağıtmak için doğru zamanı bekliyordum. Okul Yönetim Kurulu ve Ticaret Konseyi tarafından verilen yanlış tarihlerden bahsetmeyi ihmal etmiştim. Gerçekte ikinci bir araç seti olmadığını uzun zamandır biliyordum , yalnızca bir tane vardı, Okul Kurulunun Ticaret Konseyi ofisine devrettiği tek araç seti, DC Kim'in aldığı setin aynısı. Ticaret Konseyi sekreteri bana her şeyi zaten anlatmıştı.

Çavuş - Birini Kabul Edin

Eve geri döndüm ve henüz bunu bilmesem de Çavuş e-postamı gönderdikten yalnızca birkaç dakika sonra yanıtladı . Otobüse binip halka açık bilgisayarlara geri dönmem ve tarihli e-postayı okumam birkaç gün alırdı.. Birkaç kez tekrar okudum. Şunları söyledi:

Günaydın Bay Murdock, Üçüncü satıra gelince, bunun birkaç noktayı açıklığa kavuşturmaya yardımcı olacağını umuyorum. Ekipmanlara 1 Şubat 2023'te el konuldu. Araçlara, Okul Yönetim Kurulu'nun talebi üzerine ve yalnızca onları güvende tutmak ve kaybolmalarını veya yanlış yere koymalarını önlemek amacıyla el konuldu. Hangi kanunların ihlal edildiği ve bunun sonucunda aletlere el konulması. Hiçbirinin farkında değilim ve açık olmak gerekirse, aletler hiçbir zaman kaybedilmedi ve her zaman sizindi. Evet. Bunlar, DC Kim'in 2 numaralı İlerleme Bulvarı'nda tutulmasını önerdiği araçların aynısıdır. Birinci satıra gelince, bu araştırmam ve size geri dönmem gereken bir konu.

[ 12a ]
Sonra tekrar okudum. ' Ele geçirildi ! Aslında ele geçirildiği yazıyor !' Kendi kendime şunu düşündüm: 'Bu e-posta ihtiyacım olan son şey'. En üst düzeyde yanlışlığı kanıtlamak için ihtiyacım olan belge dizisini tamamladı. Aletlerin alındığı sırada DC Kim'in doğrudan amiri olan Çavuş'tan gelen bu e-postanın, DC Kim'in ifadeleriyle tamamen çeliştiğini ve bunu açıkça söylemese de açıkça güçlü bir tavrı temsil ettiğini biliyordum. Okul Yönetim Kurulu'na yönelik suçlama . Tekrar okudum:

Okul yönetiminin talebi üzerine aletlere el konuldu. [ 12b ]

Bu kısa e-postayla her şey değişti. Eğer DC Kim'in el koyması haksızsa, aynı el koymanın Okul Yönetim Kurulu tarafından yapılması talebinin de zorunlu olarak haksız olacağını biliyordum ! Bunun sadece 'yanlış' olduğunu değil , aynı zamanda açıkça yasa dışı olduğunu , sıradan bir hırsızlık ve düpedüz haydutluk olduğunu da düşündüm ! Bunu düşündüm, düşündüm ve sonra görüşüme kesin olarak karar verdim: Eylemleri sadece yanlış değildi, sadece yasa dışı değildi , aynı zamanda Şart Haklarımın açık bir ihlaliydi. Toronto Polis Teşkilatının artık hiçbir sorun yokmuş gibi davranmasının mümkün olmayacağını biliyordum.

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Yirmi Beşinci Bölüm:

Çıkış: Çavuş - SAHNE SAĞ

Çavuş'un ek ayrıntılar isteyen e-postasını yanıtladım: Mülküme el konulduğu sırada konumu neydi? [13] ancak e-posta gönderme günleri sona erdi. Bitti. Cevabın ne olduğunu zaten biliyordum. Çavuşun bana daha önce vermiş olduğundan daha değerli bir bilgi vermesinin mümkün olmadığını biliyordum. Hemen devam ettim ve Çavuş'tan gelen o önemli e-postayı Okul Yönetim Kurulu'nun çeşitli 'kodamanlarına', Nitelikli Esnaf Konseyi'ne ve Kirli-2 Bölümü'ndeki Toronto Polis Teşkilatı'na yeniden gönderdim. Hiçbirinden postayla, e-postayla veya herhangi bir şekilde yanıt alamadım. Esnaf Konseyi'nin benimle iletişim kurmayarak hangi İşçi Sendikası kurallarını ihlal ettiğini merak ettim. Benimle yazışmaya devam etmek gibi bir görevleri yok muydu? Aletlerimin ofislerinde olduğunu bana bildirmedikleri gibi yine sorumluluktan kaçtılar. ' İhmal ' ile 'kötü niyet' arasındaki geçiş nerede yatıyor ? Sadece niyetin açıklanmasıyla mı belirlenebilir?

Sessizlik çok şey anlatır.

Toronto Polis Teşkilatından kimseden e-postalarıma yanıt alamayınca bazı açıklayıcı broşürler hazırladım: kitapçık gibi ikiye katlanmış iki sayfa ve bunları postayla gönderdim. Broşürde Okul Kurulu, Ticaret Konseyi, DC Kim ve Çavuş'tan en lanetli alıntılar vardı. Başlık: "Toronto Haberleri!!!" . Yine de hiçbir yanıt alamadım.

Jung-Yul Kim'in Nasıl İfşa Edileceğini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Yirmi Dördüncü Bölüm:

Tuş takımı. Fare. Ekran.

Zaman geçtikçe, olanların gerçeğini ortaya çıkarmak için gereken tüm bilgilere zaten sahip olduğumu biliyordum. Eğer bu bilgiyi dışarı aktarabilseydim Toronto Polis Teşkilatı'nın, Okul Yönetim Kurulu'nun veya herhangi birinin gerçekleri inkar etmesi imkansız olurdu. DC Kim'in aletlerime yasa dışı bir şekilde el koyduğunu biliyordum ve daha da kötüsü Okul Yönetim Kurulu'nun ona bunu yapmasını söylemesiydi. Bu çirkin suçun görmezden gelinmesine ve örtbas edilmesine izin vermeyecektim. Eski masaüstü bilgisayarımı çıkardım ve tozu silip parçaları takmaya başladım. Tuş takımı. Fare. Ekran. 'Açma' tuşuna bastım ve çalışmaya başladı. Linux işletim sistemini aynen bıraktığım gibi gördüm . Bu makineyle ilgili her şeyi unutmuştum ve değerli komut istemiyle ilgili her şeyi unutmuştum . Küçük Linux referans kitapları yığınını aldım ve çözümümü bulmaya başladım.

Numaraları Aldım

Bir arkadaşımdan duyduğum bir hikayeyi hatırladım: Montreal'deki bir adam, tüm Montreal Polis Teşkilatı'na aynı anda e-posta gönderdi . Görünüşe göre e-posta adresleri sayısaldır . Sonunda bana e-postaların bir listesini veren bir kabuk betiği yapana kadar üzerinde çalışmaya devam ettim. 'Sanırım bu bir başlangıç' diye düşündüm. Henüz bilmiyordum ama bu sadece bir bileşendi . Elbette tüm kanıtları her Toronto Polis Memuruna kendi e-posta sistemiyle gönderebilirim ama belki onlar bunu yine de görmezden gelebilirler. Kütüphaneye gitmeye başladığım sıralardaydı.

Birkaç haftalığına haftada bir kez cuma günleri gittim. Namaz vakti gelmeden kütüphanede biraz kitap okurdum. Dua ederdim ve gün batımından önce eve dönmek için otobüse binerdim.

Biraz Hafif Okuma Yaptım

Sonra bir hafta cuma günü şunu düşündüm: 'Dizüstü bilgisayarımı yanımda getirirsem kütüphanedeki interneti ücretsiz kullanabilirim'. Ben de tam olarak bunu yaptım. Daha sonra pazartesi günü gittim ve bir günümü ayırdım ve sabah 9:30 civarında kütüphaneye vardım. E-postamı dizüstü bilgisayarıma kurdum. Şok olmadı, hâlâ yanıt alamadım. Birkaç gün üst üste tekrar gittim. Aletlerimi çalan ünlü Dedektif Jung-Yul Kim hakkında bilgi almak için internette arama yaptım. Bir web aramasının ilk sayfasındaki bazı web sitelerini kaydettim. Ayrıca 'yapay zeka' adı verilen bu yeni şeyi de denedim , duyduğum kadar yetenekli olup olmadığını görmek için. Umut verici görünüyordu. Komut istemine çok benziyordu.

Hafta sonu, pazar günü evdeyken, kaydettiğim ve Jung-Yul Kim'i anlatan bazı web sitelerine bakmaya başladım. www.JungYulKim.com adında bir tane fark ettim. Jung-Yul Kim'in resmi web sitesi olduğu iddia ediliyordu. Siteyi açtım ve sonra sayfanın altını dikkatlice okuyunca baktım, ilk okuduğumda gözlerimin kaçırdığı bir şeyi gördüm. Küçük harflerle şöyle yazıyordu: Bu etki alanını satın alın . İnan buna daha sert olabilirim. Sonra başlık çubuğuna baktım ve şunu gördüm:

Bu web sitesi satılıktır!

Gerçekten doğru olabilir mi? 'Bu bir şey olabilir' diye düşündüm. Ertesi gün domaini satın alma umuduyla kütüphaneye doğru yola çıktım. Satın alırken hiçbir zorluk yaşamadım. Bağlantıya tıkladım ve Jung-Yul Kim'in alan adını satın almayı umarak tüm adımları takip ettim. Tek endişem hangi ödeme yönteminin kabul edileceğiydi. Fiyatın çok yüksek belirlenmediğini görünce satın alma sürecini takip ettim ve sonunda 'Banka havalesi ile öde' yazdığını gördüm! Banka havalesi için gerekli tüm detayları boş bir kağıda yazdım. Daha sonra, bana en yakın banka şubesinin yerini internette araştırdığımda, bankanın bulunduğum kütüphanenin hemen karşısında olduğunu gördüm . Eşyalarımı topladım, atkımı ve paltomu giydim, çantamı omzuma astım ve caddenin karşısındaki bankaya doğru yürümeye başladım. Hiç sorun yaşamadım: Almanya'ya banka havalesi başarılı oldu. Satıcıya paranın gönderildiğini bildirmek için kütüphaneye geri döndüm. Daha sonra eve döndüm: Trene bindim, otobüse bindim, başka bir otobüse bindim ve eve döndüm. Hava yağmurluydu, kar ve buz eridi. Ertesi gün cuma günü kütüphaneye gittim. Aslında sadece öğle namazı için gidiyordum. Sonra eve geri döndüm. Banka havalesinin doğrulanmasının bir veya iki gün sürebileceğini ve alan adının gerçek transferinin ancak bundan sonra tamamlanacağını biliyordum. 25 Ocak 2024'te bu alan benim oldu. Sevgili Nathan, Satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. İmkansız gibi görünen bu hayal gerçekleşti. Bu konuyla benim çok az ilgim vardı. Gerçekten bu durumu etkilemek için yapabileceğim bir şey var mı? Bu alan adını aldıktan sonra hemen bu web sitesini yazmaya başladım. Bu bile asla yapmayı hayal edemeyeceğim bir şey.

Tanrı seni korusun. Tanrı seni korusun. Tanrı seni korusun

Jung-Yul Kim'i Şimdi İfşa Etmek İçin Buraya Tıklayın. Bu kolay!

Not: Bu ana makalenin sonudur. Aşağıda, önceki geriye dönük bölümün kaldığı yerden devam eden günlük günlük girişleri yer almaktadır. Ayrıca bir kartopu e-posta işlevi de vardır. Lütfen bak.