JungYulKim.com

Artykuł założycielski został zaprojektowany jako jednostronicowa witryna internetowa, bez zdjęć i linków zewnętrznych. Zrobiono to, aby umożliwić przesyłanie całej witryny za pośrednictwem poczty elektronicznej. Rozmiar pliku jest niewielki, ponieważ zawiera wyłącznie tekst HTML.


Przeczytaj historię. Dołącz do walki z korupcją
na śnieżki


Na samym dole historii znajdziesz metodę, która została użyta do przetłumaczenia całej historii, zachowując linki HTML itp. Jest to tłumacz HTML: Dzięki uprzejmości DCKIM.com


OPROGRAMOWANIE DCKIM


Oto kilka bardzo małych, ale bardzo przydatnych programów w formacie HTML dostępnych bezpłatnie dzięki uprzejmości DCKIM.com

Polegają one na przeglądarce w Twoim telefonie, która wykonuje całą pracę związaną z tłumaczeniem.


uderz w TheCrawl

TO WŁAŚNIE!!!

Niniejsza strona internetowa została pomyślnie osadzona w nieużywanym BLOGU znanej osobistości na mocy prawnie nieuniknionego bezpośredniego odniesienia zewnętrznego. Spójrzcie sami. Nie byłem pewien, czy jest to możliwe, a nawet pomyślałem, że może wymiary proponowanego obrazu będą powodować problem... Okazuje się, że tak nie jest. Myślę, że tak właśnie się dzieje, gdy tracisz kontrolę nad swoją domeną. W dziwny sposób jest to dokładnie to samo, co zrobił mi. Dla aktora zestaw narzędzi to autopromocja. Dla stolarza to tylko młotki i śrubokręty, może dłuto, może kieszonkowy strug, różne klucze, zestaw, który budowano i gromadził latami. Qisas. Chwała niech będzie Allahowi (SWT), jedynemu, Wszechmogącemu (SWT), który zrobił to dla mnie.

TP-Speedline został zauważony

na nieczynnym blogu Justina Theroux , który, jeśli nie wiecie, jest kimś w rodzaju hollywoodzkiej gwiazdy, wielokrotnie nagradzanym aktorem. Sprawdź to na http://justintheroux.blogspot.com/2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, gdzie była strona poświęcona Jung-Yul Kimowi około 2011 roku. Miłego oglądania .


Dialog komediowy odtwarzający wydarzenia z 1 lutego 2023 roku.

Dialog ten ma charakter całkowicie spekulacyjny i nie odzwierciedla tego, jak to się faktycznie wydarzyło. Gdyby tylko istniała funkcja zamiany tekstu na mowę, która umożliwiałaby odczytanie dwuczęściowego dialogu.


Ankieta JungYulKim.com Prime: Czy Twoja liczba jest pierwsza i nawet o tym nie wiedziałeś?

Celem tej ankiety jest wykazanie, że ludzie na co dzień posługują się liczbami pierwszymi, chociaż mogą być tego zupełnie nieświadomi lub być może nie są świadomi naszej udowodnionej niezdolności do zrozumienia takich liczb. Zostało dokładnie udowodnione, że liczb pierwszych człowiek nie jest w stanie zrozumieć. Czy zatem liczby te należy uznać za „niewidoczne dla religii”?


Strefa superfanów Jung-Yul Kim (z udziałem maskotki: TP-Speedline)

Wszystko, czego może chcieć superfan Jung-Yul Kim!


Linki zewnętrzne

Uwaga: linki te opuszczają tę witrynę i prowadzą do innych miejsc w Internecie, które najprawdopodobniej zawierają zdjęcia.


Informacje kontaktowe


Jung Yul Kim


Uwaga: główny artykuł został zaprojektowany z myślą o użytkownikach ułatwień dostępu i czytników ekranu. Posiada poręczny system nawigacji barowej.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate