JungYulKim.com

Dibināšanas raksts tika veidots kā vienas lapas vietne bez attēliem un bez ārējām saitēm. Tas tika darīts, lai visu vietni varētu nosūtīt pa e-pastu. Faila izmērs ir mazs, jo tajā ir tikai html teksts.


Izlasiet stāstu
Pievienojieties sniega bumbiņas
cīņai ar korupciju

Stāsta pašā apakšā jūs atradīsiet metodi, kas tika izmantota visa stāsta tulkošanai, vienlaikus saglabājot HTML saites utt. Tas ir HTML tulkotājs: ar DCKIM.com atļauju.


DCKIM PROGRAMMATŪRA


Šeit ir dažas ļoti mazas, bet ļoti noderīgas programmatūras html formātā, kas ir pieejamas bez maksas, pateicoties DCKIM.com

Tie paļaujas uz jūsu tālruņa pārlūkprogrammu, lai veiktu visu tulkošanas darbu.


hitTheCrawl

ŠIS TIKŠI!!!

Šī vietne ir veiksmīgi iegulta slavenas slavenības vairs neizmantotajā BLOGĀ, pamatojoties uz juridiski nenovēršamu tiešu ārēju atsauci. Paskatieties paši. Es nebiju pārliecināts, ka tas ir iespējams, un pat domāju, varbūt piedāvātā attēla izmēri radīs problēmas... Izrādās, ka tā nav. Es domāju, ka tas notiek, kad jūs zaudējat kontroli pār savu domēnu. Dīvainā veidā tas ir tieši tas, ko viņš man izdarīja. Aktierim viņu rīku komplekts ir pašreklāma. Galdniekam tie ir tikai āmuri un skrūvgrieži, varbūt kalts, varbūt kabatas plakne, dažādas uzgriežņu atslēgas, gadu gaitā salikts un uzkrāts komplekts. Qisas. Lai slavēts Allāhs (SWT), vienīgais, Visvarenais (SWT), kurš to ir izdarījis manā vietā.

TP-Speedline ir pamanīts

nelietotajā Džastina Tero emuārā , kurš, ja nezināt, ir sava veida Holivudas slavenība, godalgots aktieris. Apskatiet to vietnē http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, kur bija lapa par Jung-Yul Kim ap 2011. gadu. Izbaudiet.


Komēdija Dialogs, kas atkārto 2023. gada 1. februāra notikumus.

Šis dialogs ir pilnīgi spekulatīvs un neatspoguļo, kā tas patiesībā notika. Ja vien būtu teksta pārvēršana runā, kas varētu nolasīt divu daļu dialogu.


JungYulKim.com galvenā aptauja: vai jūsu numurs ir galvenais un jūs to nekad nezinājāt?

Šīs aptaujas mērķis ir parādīt, ka cilvēki izmanto pirmskaitļus katru dienu, lai gan viņi to var pilnībā nezināt un vienkārši var būt, ka viņi nezina arī par mūsu pierādīto nespēju saprast šādus skaitļus. Ir pamatīgi pierādīts, ka Cilvēks nevar saprast pirmskaitļus. Vai tāpēc šie skaitļi ir klasificējami kā “reliģiozi-neredzēti”?


Jung-Yul Kim Superfan Zone (ar talismanu: TP-Speedline)

Viss, ko Jung-Yul Kim superfans var vēlēties!


Arejas saites

Piezīme. Šīs saites atstāj šo vietni un dodas uz citām vietām internetā, kurās, visticamāk, ir attēli.


Kontaktinformācija


Jungs Juls Kims


Piezīme. Galvenais raksts tika izstrādāts, ņemot vērā pieejamības un ekrāna lasītāju lietotājus. Tam ir ērta navigācijas sistēma.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate