2. nodaļa:

Garais un īsais

Gads bija 2023. gads: es strādāju Toronto rajona skolu padomē Tehniskās apkopes nodaļā par galdnieku kopš. Es piedalījos strīdā darba vietā, un pēc tam Lisa Kobajaši pavēlēja ņemt atvaļinājumu. Es teiktu "nepareizi". Svarīga lieta, kas jāpiemin, ir tas, ka mani darbarīki joprojām atradās uzņēmuma kravas automašīnā , un man bija juridiski liegts tos atgūt. "Atcerieties, jūsu instrumenti atrodas kravas automašīnas aizmugurē." Dievs svētī eņģeļus, kuri mani brīdināja...

Pēdējā lieta, ko atcerējos, bija DC Kim e-pasts, kurā bija teikts: Esmu veicis pasākumus, lai iegūtu jūsu rīkus. [1 a ] Es to lasīju tālāk: diena, kad tas tika nosūtīts,. Nākamajā dienā es vairs nevarēju saņemt e-pastu, jo nebiju samaksājis rēķinu. Nesaistītā lietā mani arestēja 10. februārī un paliku cietumā, līdz tiku atbrīvotsgaida tiesu. Es biju nevainīgs. Visas apsūdzības tika atsauktas, vēl pirms tiesas procesa sākuma. Šis nav tas stāsts...

Šis ir stāsts par to, kā visu manu instrumentu komplektu no Tirdzniecības padomes biroja nozaga Toronto policijas dienesta detektīvs, kurš arī ir Kanādas futbolists un arī Holivudas aktieris.

Domēna atkārtota palaišana

Šis ir stāsts par to, kā es atklāju patiesību par to, kas notika ar manu rīku komplektu, un pēc tam izmantoju Toronto policijas dienesta detektīva dot-com domēnu, lai viņu atmaskotu.

Šis ir šis domēns . Visvarenais (SWT) ir atņēmis šo domēnu Jung-Yul Kim un atdevis to man.

Mani sauc Mohammeds Deivids, un šis ir stāsts...

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Trīsdesmit pirmā nodaļa:

Ārpus ķīlas, svaigi ārpus cietuma

Es tiku atbrīvots pret drošības naudu pēc četriem mēnešiem, kas pavadīti. Es gāju pa ceļu, lai saņemtu savu pastu, kaste bija pilna . Es atgriezos mājās un sāku kārtot vēstules. Lasot pastu, es uzzināju, ka mana automašīna ir aizvilkta un pārdota, kas ir dabiskas sekas, ja deviņdesmit dienas ir garākas par sešdesmit dienām. Pirmais: standarta drošības naudas pārskatīšana. Pēdējais: vilkšanas uzņēmuma kravas telpa.

Mans darba devējs, TDSB, bija nosūtījis vairākas vēstules un dažus paziņojumus par lietu saņemšanu pasta nodaļā, taču tās jau sen bija nokavētas . Pārskatīju skolas padomes vēstules un redzēju, ka mana darba attiecības ir izbeigtas, kamēr vēl biju cietumā. Es domāju: "Ja tikai es būtu varējis atbildēt uz viņu vēstulēm": lai gan, iespējams, tas neko nemainītu . Es sāku domāt: "Kas kādreiz noticis ar maniem instrumentiem?"... "Vai TDSB joprojām ir mani instrumenti?" . Viss, ko es varēju atcerēties, bija DC Kim e-pasts: Esmu veicis pasākumus, lai iegūtu jūsu rīkus. [1 b ] Es varēju tikai spekulēt par to, vai DC Kims patiešām ir paņēmis manus instrumentus.

Kur bija mani instrumenti?

Pagāja nedēļas, un es nevarēju mājās piekļūt e-pastam. Tā nu es ar velosipēdu minēju pedāļus 8 km līdz publiskajiem datoriem, lai lasītu tur savus e-pastus. Es izlasīju e-pastu no DC Kim, datētu: Labrīt, MURDOKA kungs, manā rīcībā ir jūsu instrumenti [2] . Es pie sevis nodomāju: “Tas nav likumīgi. Kā Skolu padome var bez manas atļaujas nodot manus instrumentus Toronto policijas dienestam? Es paskatījos citus e-pasta ziņojumus no DC Kim un izlasīju jaunumus : Mani rīki tika nosūtīti Toronto policijas īpašuma departamentam 2. Progress Avenue. Jā... Tas viss notika sen.

Ieejiet: Skolas valde — ATLIKUMS STAGE

Pēc kāda laika strādāšanas un rūpīgi pārskatot TDSB nosūtītās vēstules, es uzrakstīju un nosūtīju atbildi, nosūtot kopiju MCSTC (Maintenance & Construction Skilled Trades Council). Šī rakstīšana aizņēma vairākas stundas . Šajā vēstulē Skolu padomei es cita starpā iekļāvu prasību pēc iespējas ātrāk atdot man darbarīkus .

Nedokumentēta nodošana Tirdzniecības padomei

Pēc dažām nedēļām no Skolas padomes atnāca atbildes vēstule. Es lasīju un lasīju. Vēstule bija datēta

Izeja: Skolas valde — KREISĀ STĀVIJA

Es uzreiz zināju, ka Liza Kobajaši ir krāpniece, mēģinot slēpt to, kas patiesībā noticis, ierakstot nepareizu datumu. Viņas apgalvojums nevarēja būt patiess. Mierīgs un savākts, es turpināju sekot dažādām sarakstēm pa pastu. Es toreiz neatrakstīju TDSB: viņu vēstulē tika pieprasīta ekskomunikācija. Es domāju: "Kas viņa, pāvests, viņu domā?"

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Trīsdesmitā nodaļa:

Ienāc: Kvalificētu arodu padome — ATLIKUMS STAGE

Nākamajās dienās es piezvanīju Tirdzniecības padomei divas reizes ar dažu dienu starpību. Abas reizes es sasniedzu vienu un to pašu sekretāri . Es viņai jautāju par instrumentiem, atsaucoties uz TDSB vēstuli, un sekretāre sāka : "Jā, instrumenti bija šeit, un Toronto policijas dienests tos paņēma nākamajā dienā." "Vai tas bija aptuveni janvārī vai februārī?" 'Jā, tas bija.' "...un vai jums joprojām ir kādi instrumenti?" 'Nē. Tas, kas mums bija, bija viņi visi, un viņi tos visus paņēma. Toronto policijas dienesta darbinieks teica, ka viņš to jums atnesa. Pateicos viņai un zvans beidzās. Tas bija produktīvs zvans. Vienkāršu jautājumu nevajadzētu novērtēt par zemu: man bija atbilde. Man bija mutisks apstiprinājums, ka instrumenti atrodas birojā, kas atrodas otrajā stāvā pa garām kāpnēm.

Kvīts apstiprināts pa tālruni

Tajā brīdī es beidzot sapratu, kas tieši notika. Telefona zvans apstiprināja Skolas padomes vēstulē teikto. Instrumenti atradās turpat Tirdzniecības padomes birojos, garu kāpņu augšpusē, pirms DC Kims tos paņēma. Skolas padomes vēstulē norādītais datums neatbilda DC Kima norādītajam datumam. Pateicoties tam, es zināju, ka Liza Kobajaši ir krāpniece, viņa meloja par randiņiem . Tomēr es zināju, ka vēstule apstiprināja , ka instruments, viss , atradās Tirdzniecības padomes birojos laikā, kad DC Kim to paņēma. Skolu padome to ievietoja bez manas atļaujas un bez jebkādas pastāvīgas vienošanās par šāda veida rīcību.Es uzskatīju, ka ar šo nelikumīgo rīku nodošanu tika pārkāptas Skolu padomes iekšējās politikas. Es arī norādu, ka Amatniecības padome ir atsevišķa un neatkarīga struktūra, Skolu padomei bija nelikumīgi noglabāt un atstāt manu personīgo mantu Tirdzniecības padomes birojos! Pat ja Tirdzniecības padome ir mana arodbiedrība, mana atļauja noteikti bija vajadzīga. Es arī zināju, ka starp Arodu padomi un Skolas valdi nebija pastāvīgas vienošanās par instrumentu nodošanu. Es zināju, ka tas ir ļoti satraucoši, ņemot vērā to Kanādas tiesību un brīvību hartas kontekstā.

Kvīts bez brīdinājuma

Jutos Tirdzniecības padomes atstāta novārtā. Vai viņiem nebija juridiska pienākuma paziņot man par to, ka viņu īpašumā es atradu manus rīkus, kurus, domājams, viņiem uzdeva Skolas padome un kurus pēc tam paņēma DC Kim? Es prātoju par to, kādus Darba savienības standartus varētu būt pārkāpusi Tirdzniecības padome, nepaziņojot man par to, ka viņu rīcībā esošie instrumenti. Telefona saruna ar sekretāri ļāva ieskatīties patiesībā notikušajā. DC Kim paņēma manus rīkus tādā veidā, kas bija acīmredzami nelikumīgs, un ne tikai tas, ka DC Kim paņēma manus rīkus no manas Arodbiedrības , Tirdzniecības padomes, birojiem . Es paplašinu, cik tas ir patiesi šokējoši saistībā ar Kanādas tiesību un brīvību hartu. Manuprāt, šīs darbības ir klajš un neapzināts manu tiesību un manas arodbiedrības tiesību, Arodbiedrības padomes un arodbiedrības biedru tiesību pārkāpums visā šajā jautājumā.Zināju, ka mana vienīgā iespēja ir mierīgi turpināt korespondenci.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Divdesmit devītā nodaļa:

Toronto policijas īpašuma departaments

Es devos personīgi uz #2 Progress Avenue, Toronto policijas īpašuma departamentu. Tur es varēju mutiski apstiprināt, ka mani instrumenti pašlaik ir viņu īpašumā. Es arī pļāpāju dažiem tur esošajiem virsniekiem, ka instrumenti tika paņemti no manas Savienības biroja un ka man nebija nodoma tos savākt, kamēr nebūs saņemts pamatīgs paskaidrojums. Turklāt man nebija mašīnas.

Pēc veiksmīgajām izmeklēšanām TDSB un Tirdzniecības padomē es nesaskatīju nekādu ļaunumu, mēģinot sazvanīt DC Kimu. Es piezvanīju dirty-2 Division

Pēc telefonsarunas ar viņu sekretāru es vēlreiz sazinājos pa pastu ar Tirdzniecības padomi . Vēstulē Tirdzniecības padomei es jautāju, kas noticis ar instrumentiem, un lūdzu tos atdot. Patiesībā es precīzi zināju, kur atrodas instrumenti. Es vienkārši spēlēju stulbu. Es patiešām gribēju kaut ko rakstiski teikt, ka mani instrumenti kādā brīdī ir bijuši viņu īpašumā .

Kvalificētu arodu padome nosūta kvīti

Atkal pagāja ilgs laiks, dienu no dienas, gaidot pastu... Beidzot saņēmu atbildi no Tirdzniecības padomes. Viņu vēstule bija datēta. Tajā bija rakstīts:

Ciktāl tas attiecas uz jūsu rīkiem, mēs saņēmām jūsu rīkus birojā un ap to. Es uzskatu, ka instrumentus nākamajā dienā paņēma Toronto policijas dienests. [4]

Iziet: Kvalificētu Amatu padome - VANISH MIDSTAGE

Šis bija pirmais Kvalificētās tirdzniecības padomes paziņojums, ka viņi ir saņēmuši manus instrumentus. Datums, ko norādīja Tirdzniecības padome, nesakrita , bet patiesībā svarīgi ir tas, ka viņi atzina, ka viņiem ir darbarīki birojā un ka Toronto policijas dienests tos izņēma! Tagad man tiešām bija pierādījums. Man bija gan Skolas padomes , gan Tirdzniecības padomes vēstule, kas apstiprina vienu un to pašu, instrumenti atradās Tirdzniecības padomes birojā , un Tirdzniecības padomes vēstule, kurā teikts, ka Toronto policijas dienests paņēma instrumentus tieši no viņu birojs.

Apstiprināti dīvaini fakti

Es zināju, ka man ir vajadzīgie pierādījumi, lai visu lietu nodotu tiesai un uzvarētu. Es biju sajūsmā beidzot ieraudzīt šo pierādījumu, taču tā vietā, lai nekavējoties veiktu jebkādas juridiskas darbības , es biju apņēmības pilns pamazām turpināt, līdz būšu izsmēlis visus sarakstes veidus saistībā ar šo jautājumu. Skolas valde mani bija ekskomunicējusi, un viņi vairs neatgrieza korespondenci, taču es joprojām varēju vēlreiz sazināties ar Tirdzniecības padomi un DC Kimu pa e-pastu. Es nebiju nosūtījis nevienu e-pasta ziņojumu saistībā ar to DC Kim, jo ​​pirms jebkādas brīdināšanas DC Kim biju iecerējis vispirms sazināties ar Skolu valdi un pēc tam ar Tirdzniecības padomi. Jā, es pacietīgi sekoju pareizai rīcībai, sekoju secīgi un lūdzos, lai tas izdotos.

Nākamā soļa speršana

Tagad man beidzot bija pienācis laiks atjaunot kontaktu ar DC Kimu. Es nekad nebiju runājis ar DC Kimu pa tālruni, es biju sazinājies ar viņu tikai pa e-pastu un tikai ar vienu e-pasta adresi. Tā jau no paša sākuma bija mērķtiecīga izvēle. Izmantojot tikai formālus saziņas līdzekļus , būtu iespējams iegūt pilnīgu visu mijiedarbību ierakstu .

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Divdesmit astotā nodaļa:

DC Kim — jums ir pasts!

ceturtdiena, desmit mēnešus pēc tam, kad rīki tika paņemti, es braucu ar autobusu pie publiskajiem datoriem un uzrakstīju garu e-pasta vēstuli DC Kimam, kurā sīki izklāstīju dažādas manas bažas, tostarp:

Ja vēlaties, lūdzu, laipni atzīstiet, vai esat kaut kādu iemeslu dēļ sagrābuši darba rīkus, vai arī atzīstiet, ka kādu iemeslu dēļ esat tos nozadzis. Pretējā gadījumā jums būs jāpaskaidro, kā jūs bez viņu atļaujas un bez manas atļaujas varējāt izņemt manus darba rīkus no Tirdzniecības padomes birojiem. Skolu padomes darbinieki nevar likumīgi dot atļauju Toronto policijas dienesta darbiniekam izņemt īpašumu, kas nav viņu, bet gan mans, no Tirdzniecības padomes biroja. [5 a ]

un pasmīnējot par DC Kimas pazemināšanu amatā, es piebildu:

Neatkarīgi no tā, apsveicam ar jauno amatu Toronto policijas dienesta satiksmes nodaļā. Vēlam veiksmi, Mohammed David [5 b ]

DC Kima īsā atbilde

Es devos atpakaļ uz mājām un dažas dienas neatgriezos, lai vēlreiz pārbaudītu savu e-pastu. Kad es vēlreiz pārbaudīju savu e-pastu, es redzēju atbildi no DC Kim: neviens no jūsu instrumentiem netika konfiscēts. Skolas padome nevēlējās jūsu rīkus, tāpēc viņi tos izspēlē man glabāšanai. [6] Es zināju, ka tas nozīmē vienu lietu: DC Kimam nebija nekādu garantiju instrumentu paņemšanai un nebija arī pamatota iemesla. E-pastā man bija teikts, ka DC Kim mēģināja noliegt, ka notikušajā nav kaut kas nepareizs, un varbūt pat nezināja , ka vieta, no kuras viņš paņēma instrumentus, ir Tirdzniecības padomes birojs. Tirdzniecības padomes ēka atrodas ļoti tuvu Skolu valdes autostāvvietai. Tā ir pēdējā zināmā manu instrumentu atrašanās vieta uzņēmuma kravas automašīnas aizmugurē, kur es tos biju atstājis . Es domāju: “Kā DC Kims varēja nepamanīt MILZĪGO ZĪMI Tirdzniecības padomes ēkas sejā? Vai milzu zīme uz durvīm, kamēr viņš bija ceļā? Pēc tam es nesaņēmu vairāk e-pasta ziņojumu no DC Kim, tas bija pats pēdējais .

Viņa e-pasta dienas bija beigušās

Neilgi pēc tam atnāca datēta vēstule

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Divdesmit septītā nodaļa:

Instrumentu komplekts ir apdraudēts

Es atgriezos mājās ar visiem saviem fotokopētajiem dokumentiem un sāku rakstīt uz aploksnēm dažādu "lielo kadru" adreses. Vēstules tika nosūtītas uz dirty-2 nodaļu, kurā atradās DC Kim, kā arī Tirdzniecības padomei, lai viņi būtu informēti, kā arī vēstule tam pašam sūtītājam no #2 Progress Avenue.

Pasta sūtīšana daudziem

Mazāk nekā viena mēneša laikā viss mans rīku komplekts tiks “iznīcināts” . Es nosūtīju šīs vēstules bez kavēšanās. Es arī nosūtīju e-pastu tiem pašiem adresātiem, vienā rāvienā nosūtot viņiem visas savas sūdzības. Savās vēstulēs un e-pastos es izteicu savu prasību: DC Kim rīcība bija nelikumīga; DC Kimam nebija tiesību atņemt manus instrumentus . Es noteikti uzsvēru, ka instrumenti tika paņemti no Tirdzniecības padomes biroja, kas ir šokējošs un savāds noziegums , un ka tos patiesībā nozaga DC Kim .

Tas precīzi parāda, kāpēc DC Kim darbības nebija nekaitīgas . Viņš nolika manus instrumentus situācijā, kas radīja šo apdraudējumu. Kamēr viņš sagrāba manus instrumentus, kā viņš varēja zināt, ka drīz pēc tam es tikšu ieslodzīts uz četriem mēnešiem un pazaudēšu savu vienīgo transportlīdzekli? Civiltiesiskajā atbildībā ir vispārējs noteikums: ņemiet savus upurus tā, kā tos atrodat. Situācija, kas radusies viņa nelikumīgo darbību rezultātā, ir pilnībā viņa vaina. Vainīga ir arī Skolas padome, jo viņi pieprasīja arestu.

Ienāc: Seržants - SKATUVE LABĀ

Manas vēstules un e-pasta vēstules bija veiksmīgas. ceturtdiena, es saņēmu sākotnējo e-pastu no seržanta, kurš bija tieši pārāks par DC Kimu laikā, kad tika paņemti mani instrumenti. E-pasta ziņojuma beigās tika lūgts piezvanīt. Es uzreiz zināju, ka nekad nezvanīšu nevienam, kas saistīts ar šo problēmu. Uzticība bija pilnībā un galīgi iznīcināta. Es turpināju tur un pēc tam rakstīt e-pasta atbildi, pieprasot pilnīgu dokumentāciju saistībā ar rīku nodošanu uzņēmumam DC Kim. Trešdienā, es uzrakstīju e-pastu gan DC Kimam, gan seržantam, kurā teikts:

Jung-Yul Kim: Kad esat gatavs un sapratīsit, ko esat izdarījis, es vēlos, lai jūs nosūtītu savu atziņu, kurā būtu nepārprotami norādīts, ka jūsu rīcība ir bijusi nepareiza. Tam būtu jānorāda kā minimums, ka atzīstat, ka esat rīkojies nepareizi. Tajā skaidri jānorāda, kas tika darīts. Viss mans darba rīku komplekts tika paņemts no Tehniskās apkopes un būvniecības prasmīgo arodu padomes biroja. Tajā būtu jānorāda, ka jums nebija nedz atļaujas, nedz "laba iemesla" atņemt no turienes manu īpašumu. Vislabāk būtu, ja jūs tajā pašā dokumentā atvainotos Tirdzniecības padomei un man. Es patiesi ceru, ka izvēlēsities to darīt. [8]

Atvainošanās pieprasījums ignorēts

Dažas dienas vēlāk es saņēmu Seržantu e-pasta ziņojumu. Tajā bija teikts: Skaidrības labad instrumenti tika konfiscēti un nogādāti Toronto policijas dienesta īpašuma nodaļā glabāšanai un lai nodrošinātu, ka ar tiem nekas nenotiek. [9] Tas bija datēts. Es zināju labāk. Es zināju, ka " konfiskācija " patiesībā nozīmē, ka instrumenti noteikti ir paņemti noziedzīga nodarījuma dēļ, kurā tie bija iesaistīti, kā rezultātā tie tika konfiscēti, kas tā nemaz nebija.

Mājas komandas atbalstīšana

Seržants meloja, skaidrs un vienkāršs. Es nosūtīju seržantam pa e-pastu savas apsūdzības, un 18. decembrī seržants atbildēja: Man nav vēlēšanās slēpt noziegumu, un mans vienīgais mērķis ir palīdzēt jums atgūt jūsu priekšmetus. [10] Būtībā viņš piedāvāja, lai instrumenti tiktu piegādāti man bez maksas. Es negrasījos atkāpties, jo īstā problēma vairs nebija rīki , bet gan korupcija skolu padomē un korupcija Toronto policijas dienestā. Es zināju, ka, ja es piekristu tagad ņemt atpakaļ rīkus, tas notiks saskaņā ar viņu noteikumiem . Tas būtu tas pats, kas parakstīt dokumentu, kurā apgalvots, ka Toronto policijas dienesta rīcībā nav nekā slikta! Es zināju, ka NEKAD neapstāšos, kamēr šis nežēlīgais noziegums pret mani un šis briesmīgais manu hartas tiesību pārkāpums netiks pilnībā pakļauts iespējamiem juridiskiem līdzekļiem.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Divdesmit sestā nodaļa:

Trīskāršā spēle: izķerts

Savu atbildi seržantam nosūtīju pa e-pastu 21. decembrī, pieņemot nostāju, ka varbūt esmu kļūdījies un varbūt visas pārējās puses ir teikušas tikai patiesību. Es sekoju pieņēmumam, ka ir trīs atsevišķi manu rīku komplekti. Es atsaucos uz trim atsevišķiem komplektiem, kas atbilda Skolas padomes vēstulē un Tirdzniecības padomes vēstulē norādītajiem nepatiesajiem datumiem. Es uzrakstīju sekojošo:

Pirmā rinda: Tirdzniecības padome saņēma manus instrumentus un personīgo īpašumu 2023. gada 9. janvārī vai ap to, Toronto policijas dienests tos visus izvēlējās nākamajā dienā. Otrā rinda: DC Kims 2023. gada 31. janvārī vai 1. februārī paņēma daļu no mana īpašuma vai darbarīkiem; Skolas padome to viņam iedeva; Trešā rindas vienība: Toronto policijas dienests konfiscēja manu īpašumu vai instrumentus saskaņā ar e-pasta ziņojumu noseržants, datumi nav zināmi; Ceturtā rinda: Skolas valde nodeva manus instrumentus vai personīgo īpašumu Tirdzniecības padomei 2023. gada 4. maijā (darba attiecību pārtraukšanas datums) vai vēlāk. [11]

Cinqo-Di-Maio rīki

Es turējos pie šīs mazās informācijas, tikai gaidīju īsto brīdi, lai to izvietotu, lai iegūtu maksimālu rezultātu. Es nebiju pieminējis viltus datumus, ko sniedza katra Skolu padome un Amatniecības padome. Patiesībā es jau ilgu laiku zināju, ka nav otrā instrumentu komplekta , bija tikai viens, viens instrumentu komplekts, ko Skolu padome nodeva Tirdzniecības padomes birojam, tas pats komplekts, ko DC Kim paņēma. Tirdzniecības padomes sekretāre man to visu jau bija izstāstījusi.

Seržants - Atzīstiet vienu

Es devos atpakaļ uz mājām, un, lai gan es to vēl nezināju, seržants bija atbildējis uz manu e-pastu tikai dažas minūtes pēc tam, kad es to nosūtīju . Paietu dažas dienas, pirms es ar autobusu došos atpakaļ pie publiskajiem datoriem un izlasīšu datēto e-pastu. Es to pārlasīju dažas reizes. Tajā bija teikts sekojošais:

Labrīt, Mērdoka kungs, attiecībā uz trešo rindiņu es ceru, ka tas palīdzēs noskaidrot dažus punktus. Aprīkojums tika konfiscēts 2023. gada 1. februārī. Instrumenti tika izņemti pēc Skolas padomes lūguma , un tas tika darīts tikai ar mērķi tos droši glabāt un novērst to nozaudēšanu vai nepareizu novietošanu. Attiecībā uz to, kādi likumi tika pārkāpti, kā rezultātā tika konfiscēti instrumenti. Es nezinu nevienu, un, lai būtu skaidrs, instrumenti nekad netika konfiscēti, un tie vienmēr bija jūsu. Jā. Tie ir tie paši rīki, kurus DC Kim ieteica glabāt #2 Progress Avenue. Kas attiecas uz pirmo rindu, tas ir kaut kas, kas man būtu jāizpēta un jāsazinās ar jums.

[12 a ]
Tad es to izlasīju vēlreiz. ' Sagrābts ! Tas patiesībā saka konfiscēts ! Es pie sevis nodomāju: "Šis e-pasts ir pēdējais, kas man vajadzīgs." Tā pabeidza visu nepieciešamo dokumentu kopumu, lai pierādītu, ka esmu izdarījis vislielāko pārkāpumu. Es zināju, ka šis e-pasts no seržanta, kurš bija DC Kim tiešais priekšnieks tajā laikā, kad instrumenti tika paņemti, ir pilnīgā pretrunā DC Kima apgalvojumiem, un, lai gan tas nebija skaidri pateikts , tas nepārprotami atspoguļoja spēcīgu spēku. apsūdzība pašai Skolu padomei . Izlasīju vēlreiz:

Instrumenti tika izņemti pēc Skolu padomes lūguma. [ 12b ]

Ar šo vienu īso e-pastu viss tika mainīts. Es zināju, ka gadījumā, ja DC Kim konfiscēja ir nelikumīga, tad arī Skolas padomes lūgums par to pašu konfiskāciju būtu nelikumīgs! Es ne tikai uzskatīju, ka tas ir " nelikumīgi" , bet arī acīmredzami nelikumīgs , parasta zādzība un rupja slepkavība! Es to apsvēru un apdomāju, un tad galīgi izlēmu savu viedokli: viņu rīcība bija ne tikai nepareiza , ne tikai nelikumīga , bet arī kliedzošs manu hartas tiesību pārkāpums. Es zināju, ka Toronto policijas dienestam vairs nebūs iespējams izlikties, ka nekas nav kārtībā.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Divdesmit piektā nodaļa:

Iziet: Seržants - SKATĪTIES PA labi

Es atbildēju uz seržanta e-pastu, prasot papildu informāciju: Kur atradās mans īpašums tā aresta laikā? [13] taču viņa e-pasta sūtīšanas dienas bija beigušās. Pabeigts. Es jau zināju, kāda bija atbilde. Es zināju, ka seržants nevar, pat iespējams, man sniegt vērtīgāku informāciju par to, ko viņš jau bija devis. Es devos uz priekšu un atkārtoti nosūtīju šo svarīgo e-pastu no Seržanta dažādiem Skolu padomes, Prasmīgo arodu padomes un Toronto policijas dienesta "dirty-2" nodaļas "lielajiem parūkiem". Es nesaņēmu atbildi pa pastu vai e-pastu vai jebkādā veidā no neviena no viņiem. Es prātoju, kādus Darba savienības noteikumus pārkāpj Tirdzniecības padome, nesazinoties ar mani. Vai viņiem nebija pienākums turpināt ar mani sarakstīties? Tāpat kā nepaziņojot man, ka mani instrumenti atrodas viņu birojā, viņi atkal ir izvairījušies no atbildības. Kur ir pāreja starp “ nolaidību ” un “ļaunprātību”? Vai to var noteikt, tikai paužot nodomu?

Klusums runā par visu.

Tā kā neviens no Toronto policijas dienesta neatbildēja uz manu e-pastu, es sastādīju dažas paskaidrojošas brošūras: divas lapas, kas bija salocītas uz pusēm kā buklets, un es tās nosūtīju pa pastu. Brošūrā bija visi nosodošākie citāti no Skolu padomes, Tirdzniecības padomes, DC Kima un Seržanta. Nosaukums: "Toronto Newsflash!!!" . Atbildes tomēr nesaņēmu.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atmaskot Jung-Yul Kim

Divdesmit ceturtā nodaļa:

Tastatūra. Pele. Ekrāns.

Laikam ritot, es zināju, ka man jau ir visa nepieciešamā informācija, lai atklātu notikušā patiesību. Ja es varētu vienkārši iegūt šo informāciju, Toronto policijas dienestam, Skolu padomei vai kādam citam nebūtu iespējams noliegt faktus. Es zināju , ka DC Kims nelegāli konfiscēja manus instrumentus, un vēl ļaunāk bija tas, ka Skolu padome viņam lika to darīt. Es negrasījos ļaut šim briesmīgajam noziegumam palikt nepamanīts un aizklāts. Es izņēmu savu veco galddatoru un sāku slaucīt putekļus un pievienot detaļas. Tastatūra. Pele. Ekrāns. Es nospiedu "ieslēgts" pogu, un tas sāka darboties. Es redzēju linux operētājsistēmu tieši tādu, kādu biju to atstājusi. Es biju aizmirsis visu par šo mašīnu un aizmirsis visu par tās vērtīgo komandu uzvedni . Es paņēmu nelielo Linux rokasgrāmatu kaudzīti un sāku izstrādāt savu risinājumu.

Saņēmu skaitļus

Es atcerējos stāstu, ko reiz dzirdēju no drauga: puisis Monreālā vienlaikus nosūtīja e-pasta ziņojumu visam Monreālas policijas dienestam . Kā izrādās, e-pasta adreses ir skaitliskas . Es turpināju strādāt pie tā, līdz beidzot izveidoju čaulas skriptu, kas man sniedza e-pasta ziņojumu sarakstu. "Laikam tas ir sākums," es nodomāju. Es to vēl nezināju, bet tā bija tikai viena sastāvdaļa . Protams, es varētu nosūtīt visus pierādījumus katram Toronto policijas darbiniekam ar savu e-pasta sistēmu, bet varbūt viņi tomēr varētu to ignorēt. Apmēram tajā pašā laikā es sāku iet uz bibliotēku.

Es devos reizi nedēļā, dažas nedēļas, piektdienās. Pirms lūgšanu laiks es bibliotēkā izlasīju dažas grāmatas. Es lūgtos un pēc tam braucu ar autobusu, lai pirms saulrieta atgrieztos mājās.

Lasīja nedaudz

Tad kādu nedēļu, piektdien, es nodomāju: "Ja es paņemšu līdzi savu portatīvo datoru, es varu izmantot internetu bibliotēkā bez maksas". Es darīju tieši tā. Tad pirmdien es devos un pavadīju dienu, ierodos bibliotēkā apmēram pulksten 9:30. Es iestatīju savu e-pastu savā klēpjdatorā. Nav šoka, es joprojām nebiju saņēmis atbildes. Es atgriezos dažas dienas pēc kārtas. Es meklēju internetā informāciju par Jung-Yul Kim, slaveno detektīvu, kurš bija nozadzis manus instrumentus. Es saglabāju dažas vietnes no tīmekļa meklēšanas pirmās lapas. Es arī izmēģināju šo jauno lietu, ko sauc par “mākslīgo intelektu” , lai redzētu, vai tas ir tik spējīgs, kā biju dzirdējis. Tas šķita daudzsološi. Tas bija ļoti līdzīgs komandrindai.

Nedēļas nogalē, svētdien, atrodoties mājās, es sāku skatīties dažas vietnes, kuras biju saglabājis un kurās tika stāstīts par Jung-Yul Kim. Es pamanīju vienu ar nosaukumu www.JungYulKim.com. Tā apgalvoja, ka tā ir Jung-Yul Kim oficiālā vietne. Es atvēru vietni un pēc tam paskatījos, uzmanīgi lasot lapas apakšdaļu, es ieraudzīju kaut ko tādu, ko manas acis bija palaidušas garām pirmajā lasījumā. Mazajā drukā bija rakstīts: Pirkt šo domēnu . Es nespēju tam noticēt. Tad es paskatījos virsrakstjoslā un ieraudzīju sekojošo:

Šī vietne ir pārdošanā!

Vai tā tiešām varētu būt taisnība? Es domāju: "Tas varētu būt kaut kas .Nākamajā dienā devos uz bibliotēku ar cerību iegādāties domēnu. Man nebija problēmu to iegādāties. Es noklikšķināju uz saites un pēc tam veicu visas darbības, cerot iegādāties Jung-Yul Kim domēnu. Manas bažas radīja tikai tas, kāds maksājuma veids tiks pieņemts. Redzēju, ka cena nav noteikta pārāk augsta, tāpēc sekoju līdzi pirkšanas procesam un nonācu līdz beigām, kur ieraudzīju rakstītu: 'Maksāt ar bankas pārskaitījumu'! Uz tukšas lapas uzrakstīju visus bankas pārskaitījumam nepieciešamos datus. Pēc tam, tīmeklī meklējot tuvākās bankas filiāles atrašanās vietu, es redzēju, ka banka atrodas tikai pāri ielai no bibliotēkas, kurā atrados . Es savācu mantas, uzvilku šalli un mēteli, uzmetu somu pār plecu un devos pāri ielai uz banku. Man nebija problēmu: pārskaitījums uz Vāciju bija veiksmīgs. Es devos atpakaļ uz bibliotēku, lai informētu pārdevēju, ka nauda ir nosūtīta. Pēc tam es atgriezos mājās: braucu ar vilcienu, uz autobusu, uz citu autobusu un mājās. Laiks kļuva lietains, un sniegs un ledus izkusa. Nākamajā dienā es devos atpakaļ uz bibliotēku, piektdien. Es tiešām gāju tikai uz dienas vidus lūgšanu. Tad es devos atpakaļ mājās. Zināju, ka bankas pārskaitījuma pārbaude var aizņemt dienu vai divas, un tikai pēc tam tiks pabeigta domēna faktiskā nodošana. 2024. gada 25. janvārī šis domēns kļuva par manu. Dārgais Neitan! Apsveicam ar pirkumu. Šis šķietami neiespējamais sapnis ir noticis. Man ar to bija ļoti maz sakara. Vai tiešām es varētu kaut ko darīt, lai ietekmētu šo situāciju? Pēc šī domēna iegūšanas es nekavējoties sāku rakstīt šo vietni. Pat tas ir kaut kas tāds, ko es nekad nevarēju iedomāties, ka daru.

la ilaaha illallaah. la ilaaha illallaah. la ilaaha illallaah

Noklikšķiniet šeit, lai tagad atmaskotu Jung-Yul Kim. Tas ir viegli!

Piezīme. Šīs ir galvenā raksta beigas. Tālāk ir sniegti ikdienas žurnāla ieraksti, kas turpinās tur, kur beidzas iepriekšējā retrospektīvā daļa. Ir arī sniega pikas e-pasta funkcija. Lūdzu paskaties.