JungYulKim.com

Zakladajúci článok bol navrhnutý ako jednostránkový web bez obrázkov a bez externých odkazov. Toto bolo urobené s cieľom umožniť odosielanie celej webovej stránky prostredníctvom e-mailu. Veľkosť súboru je malá, pretože obsahuje iba html text.


Prečítajte si príbeh Pripojte sa k boju proti korupcii
snehovou guľou


Úplne na konci príbehu nájdete metódu, ktorá bola použitá na preklad celého príbehu, pri zachovaní HTML odkazov atď. Ide o HTML prekladač: S láskavým dovolením DCKIM.com


SOFTVÉR DCKIM


Tu je niekoľko veľmi malých, ale veľmi užitočných softvérov vo forme html, ktoré sú k dispozícii zadarmo, s láskavým dovolením DCKIM.com

Tieto sa spoliehajú na to, že všetku prácu pri preklade vykoná prehliadač vášho telefónu.


hitTheCrawl

TOTO LEN IN!!!

Táto webová stránka bola úspešne vložená do nepoužívaného BLOGU slávnej celebrity na základe právne nevyhnutného priameho externého odkazu. Pozrite sa sami. Nebol som si istý, či je to možné, a dokonca som si myslel, že rozmery navrhovaného obrázka by mohli spôsobiť problém... Ukázalo sa, že to tak nie je. Myslím, že to sa stane, keď stratíte kontrolu nad svojou doménou. Zvláštnym spôsobom je to presne to, čo mi urobil. Pre herca je ich nástrojom sebapropagácia. Pre tesára sú to len kladivá a skrutkovače, možno dláto, možno vreckové hoblík, rôzne kľúče, súprava, ktorá sa rokmi zostavila a nahromadila. Qisas. Chvála Alahovi (SWT), jedinému, Všemohúcemu (SWT), ktorý to pre mňa urobil.

TP-Speedline bol spozorovaný

na nepoužívanom blogu Justina Therouxa , ktorý, ak ste nevedeli, je nejaký druh hollywoodskej celebrity, ocenený herec. Pozrite si to na http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, kde bola stránka o Jung-Yul Kimovi okolo roku 2011. Užite si to.


Komédia Dialóg zopakuje udalosti z 1. februára 2023.

Tento dialóg je úplne špekulatívny a nereprezentuje, ako sa to v skutočnosti stalo. Keby len existoval prevod textu na reč, ktorý by dokázal prečítať dvojdielny dialóg.


Prvotriedny prieskum JungYulKim.com: Je vaše číslo prvoradé a nikdy ste to nevedeli?

Cieľom tohto prieskumu je ukázať, že ľudia používajú prvočísla každý deň, pričom si to možno vôbec neuvedomujú a je možné, že si tiež neuvedomujú našu preukázanú neschopnosť pochopiť takéto čísla. Bolo dôkladne dokázané, že prvočísla človek nedokáže pochopiť. Majú sa preto tieto čísla kategorizovať ako „náboženské – neviditeľné“?


Jung-Yul Kim Superfan Zone (s maskotom: TP-Speedline)

Všetko, čo si superfanúšik Jung-Yul Kim môže priať!


Vonkajšie odkazy

Poznámka: Tieto odkazy opúšťajú túto webovú stránku a smerujú na iné miesta na internete, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou obsahujú obrázky.


Kontaktné informácie


Jung Yul Kim


Poznámka: Hlavný článok bol navrhnutý s ohľadom na používateľov dostupnosti a čítačky obrazovky. Má praktický barový navigačný systém.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate