JungYulKim.com

مقاله موسس به صورت یک وب سایت تک صفحه ای بدون عکس و بدون لینک خارجی طراحی شده است. این کار برای فعال کردن کل وب سایت برای ارسال از طریق ایمیل انجام شد. اندازه فایل کوچک است، زیرا فقط حاوی متن html است.


داستان را بخوانید
به The Snowball
Fight Corruption بپیوندید

در انتهای داستان، روشی را خواهید یافت که برای ترجمه کل داستان استفاده شده است، در حالی که پیوندهای HTML حفظ شده است. این یک مترجم HTML است: با حسن نیت از DCKIM.com


نرم افزار DCKIM


در اینجا برخی از نرم افزارهای بسیار کوچک اما بسیار مفید به صورت html به صورت رایگان و توسط DCKIM.com در دسترس هستند

اینها برای انجام تمام کارهای ترجمه به مرورگر گوشی شما متکی هستند.


ضربه TheCrawl

این فقط در!!!

این وب‌سایت به‌دلیل یک مرجع مستقیم خارجی غیرقابل اجتناب قانونی، با موفقیت در وبلاگ بلااستفاده یک سلبریتی مشهور جاسازی شده است. یک نگاهی به خودت بینداز. من مطمئن نبودم که این امکان پذیر است و حتی فکر می کردم که شاید ابعاد تصویر پیشنهادی باعث مشکل شود ... معلوم شد که اینطور نیست. من حدس می‌زنم زمانی که کنترل دامنه خود را از دست می‌دهید این اتفاق می‌افتد. به طرز عجیبی، این دقیقاً همان کاری است که او با من کرد. برای یک بازیگر، مجموعه ابزار آنها تبلیغ خود است. برای یک نجار این فقط چکش و پیچ گوشتی است، شاید یک اسکنه، شاید یک هواپیمای جیبی، آچارهای مختلف، مجموعه ای که در طول سال ها ساخته و جمع شده است. قصاص. الحمدلله یگانه و یگانه و قادر متعال که این کار را برای من انجام داده است.

TP-Speedline دیده شده است

در وبلاگ بلااستفاده جاستین تروکس ، که اگر نمی‌دانستید، نوعی سلبریتی هالیوود است، یک بازیگر برنده جایزه. آن را در http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
بررسی کنید ، جایی که صفحه‌ای درباره جونگ یول کیم در حدود سال 2011 وجود داشت. لذت ببرید.


دیالوگ کمدی با اجرای مجدد رویدادهای اول فوریه ۲۰۲۳.

این دیالوگ کاملاً گمانه‌زنی است و نشان نمی‌دهد که واقعاً چگونه این اتفاق افتاده است. اگر فقط یک متن به گفتار وجود داشت که بتواند دیالوگ دو قسمتی را بخواند.


JungYulKim.com Prime Survey: آیا شماره شما اول است و هرگز آن را نمی دانستید؟

این نظرسنجی نشان می‌دهد که مردم هر روز از اعداد اول استفاده می‌کنند، در حالی که ممکن است کاملاً از آن بی‌اطلاع باشند و ممکن است از ناتوانی اثبات‌شده ما در درک چنین اعدادی نیز بی‌اطلاع باشند. کاملاً ثابت شده است که اعداد اول برای انسان قابل درک نیستند. آیا این اعداد باید به عنوان «مذهبی-غیبی» طبقه بندی شوند؟


Jung-Yul Kim Superfan Zone (با طلسم: TP-Speedline)

هر چیزی که یک سوپر طرفدار جونگ یول کیم می تواند بخواهد!


لینک های خارجی

توجه: این پیوندها از این وب سایت خارج می شوند و به مکان های دیگر در اینترنت که به احتمال زیاد حاوی تصاویر هستند می روند.


اطلاعات تماس


جونگ یول کیم


توجه: مقاله اصلی با در نظر گرفتن کاربران دسترسی و صفحه‌خوان طراحی شده است. دارای یک سیستم نوار ناوبری مفید است.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate