JungYulKim.com

Steigiamasis straipsnis buvo sukurtas kaip vieno puslapio svetainė be nuotraukų ir be išorinių nuorodų. Tai buvo padaryta, kad visa svetainė būtų siunčiama el. paštu. Failo dydis yra mažas, nes jame yra tik html tekstas.


Perskaitykite istoriją
Prisijunkite prie sniego gniūžtės
kovos su korupcija

Pačioje istorijos apačioje rasite metodą, kuris buvo naudojamas išversti visą istoriją, išsaugant HTML nuorodas ir pan. Tai HTML vertėjas: DCKIM.com sutikimas


DCKIM PROGRAMINĖ ĮRANGA


Čia yra keletas labai mažos, bet labai naudingos programinės įrangos HTML formatu, kurią galima nemokamai gauti DCKIM.com

Jie priklauso nuo jūsų telefono naršyklės, kad atliktų visą vertimo darbą.


hitTheCrawl

TIK TIK!!!

Ši svetainė buvo sėkmingai įtraukta į nebenaudojamą garsios įžymybės BLOGĄ dėl teisiškai neišvengiamos tiesioginės išorinės nuorodos. Pažiūrėkite patys. Nebuvau tikras, kad tai įmanoma, ir net pagalvojau, gal dėl siūlomo vaizdo matmenų kils problemų... Pasirodo, taip nėra. Manau, kad taip atsitinka, kai prarandate savo domeno kontrolę. Kaip keista, tai labai tiksliai jis padarė su manimi. Aktoriui jų priemonių rinkinys yra savęs reklama. Dailidiui tai tik plaktukai ir atsuktuvai, gal kaltas, gal kišeninė plokštuma, įvairūs veržliarakčiai, per ilgus metus susikaupęs ir kaupiamas komplektas. Qisas. Garbė Alachui (SWT), vieninteliam, Visagaliui (SWT), kuris tai padarė už mane.

TP-Speedline buvo pastebėtas

nenaudojamame Justino Theroux tinklaraštyje , kuris, jei nežinojote, yra kažkokia Holivudo įžymybė, apdovanojimus pelnęs aktorius. Peržiūrėkite tai adresu http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, kur buvo puslapis apie Jung-Yul Kim apie 2011 m. Mėgaukitės.


Komedijos dialogas, atkuriantis 2023 m. vasario 1 d. įvykius.

Šis dialogas yra visiškai spekuliatyvus ir neatspindi, kaip tai iš tikrųjų atsitiko. Jei tik būtų tekstas į kalbą, kuris galėtų perskaityti dviejų dalių dialogą.


„JungYulKim.com“ pagrindinė apklausa: ar jūsų skaičius yra geriausias ir jūs to niekada nežinojote?

Šia apklausa siekiama parodyti, kad žmonės kiekvieną dieną naudoja pirminius skaičius, nors gali to visiškai nežinoti, o gali būti, kad jie taip pat nežino apie mūsų įrodytą nesugebėjimą suprasti tokių skaičių. Nuodugniai įrodyta, kad pirminių skaičių žmogus negali suprasti. Ar dėl to šie skaičiai turi būti priskirti prie „religinių – nematomų“?


Jung-Yul Kim Superfan Zone (su talismanu: TP-Speedline)

Viskas, ko gali norėti Jung-Yul Kim superfanas!


Išorinės nuorodos

Pastaba: Šios nuorodos palieka šią svetainę ir nukreipia į kitas interneto vietas, kuriose greičiausiai yra nuotraukų.


Kontaktinė informacija


Jung Yul Kim


Pastaba: pagrindinis straipsnis buvo sukurtas atsižvelgiant į pritaikymo neįgaliesiems ir ekrano skaitytuvo naudotojus. Jame yra patogi juosta-navigacinė sistema.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate