פרק מלוכלך-2:

הארוכים והקצרים

השנה הייתה 2023: הועסקתי על ידי מועצת בתי הספר של מחוז טורונטו במחלקת התחזוקה כנגר מאז. הייתי צד לסכסוך במקום העבודה, ולאחר מכן הורתה ליזה קובאשי לצאת לחופשה. הייתי אומר "בטעות". דבר שחשוב להזכיר הוא שכלי העבודה שלי עדיין היו במשאית של החברה , ונמנעתי על פי חוק מלהחזיר אותם. 'זכור, הכלים שלך נמצאים בחלק האחורי של המשאית.' אלוהים יברך את המלאכים שהזהירו אותי...

הדבר האחרון שנזכרתי בו היה מייל מ-DC Kim שבו נכתב: עשיתי סידורים כדי לקבל את הכלים שלך. [1 א ] קראתי את זה הלאה: ביום שליחתו,. למחרת כבר לא יכולתי לקבל מייל כי לא שילמתי את החשבון. בעניין לא קשור נעצרתי ב-10 בפברואר ונשארתי בכלא עד ששוחררתי בממתין למשפט. הייתי חף מפשע. כל האישומים בוטלו, עוד לפני שהמשפט התחיל. זה לא הסיפור הזה...

זה הסיפור של איך כל סט הכלים שלי נגנב ממשרד מועצת הסחר על ידי בלש במשטרת טורונטו, שהוא גם שחקן פוטבול קנדי, והוא גם שחקן הוליוודי.

הפעלה מחדש של הדומיין

זה הסיפור של איך חשפתי את האמת של מה שקרה לסט הכלים שלי ואז השתמשתי בדומיין הדוט-קום של בלש משטרת טורונטו כדי לחשוף אותו.

זה התחום הזה . הכול יכול (SWT) לקח את התחום הזה מג'ונג-יול קים ונתן לי אותו.

שמי מוחמד דיוויד וזה הסיפור הזה...

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק שלושים ואחת:

יוצא בערבות, טרי מחוץ לכלא

שוחררתי בערבות אחרי ארבעה חודשים בפנים. הלכתי בדרך להביא את הדואר שלי, הקופסה הייתה מלאה . חזרתי הביתה והתחלתי לסדר את המכתבים. בקריאת הדואר למדתי שהמכונית שלי נגררה ונמכרה, תוצאה טבעית שבה תשעים יום הם יותר משישים יום. הראשון: סקירת הערבות הרגילה. האחרון: החזקת חברת הגרירה.

המעסיק שלי, ה-TDSB, שלח כמה מכתבים וכמה הודעות לגבי איסוף דברים בסניף הדואר, אבל זה היה מזמן . עיינתי במכתבים של מועצת בית הספר וראיתי שהעסקתי הופסקה בתוקף, בזמן שעדיין הייתי בכלא. חשבתי: 'לו רק יכולתי לענות למכתבים שלהם': אם כי, אולי זה לא היה משנה שום דבר . התחלתי לחשוב: 'מה אי פעם קרה לכלים שלי?'... 'האם ל-TDSB עדיין יש את הכלים שלי?' . כל מה שיכולתי לזכור זה האימייל הזה מ-DC Kim: עשיתי סידורים כדי לקבל את הכלים שלך. [1 ב ] יכולתי רק לשער אם DC Kim המשיך לקחת את הכלים שלי.

איפה היו הכלים שלי?

עברו שבועות ולא הייתה לי דרך לגשת לאימייל בבית. אז, דיוושתי באופניים 8 ק"מ למחשבים הציבוריים כדי לקרוא את המיילים שלי שם. קראתי את האימייל מ-DC Kim, מתוארך: בוקר טוב מר מרדוק אני ברשותך הכלים שלך [2] . חשבתי לעצמי 'זה לא חוקי. איך מועצת בית הספר יכולה לתת את הכלים שלי למשטרת טורונטו ללא רשותי?' הסתכלתי על האימיילים האחרים מ-DC Kim וקראתי את החדשות : הכלים שלי נשלחו למחלקת הנכסים של משטרת טורונטו בשדרת Progress #2. יא... כל זה קרה לפני הרבה זמן.

היכנסו: מועצת בית הספר - שלב שמאל

לאחר שעבדתי זמן מה, ובדקתי בקפידה את המכתבים שנשלחו מה-TDSB, כתבתי ושלחתי תשובה בדואר, שלחתי עותק ל-MCSTC (מועצת התחזוקה והבנייה המיומנת). זה לקח כמה שעות לכתוב . במכתב ההוא להנהלת בית הספר כללתי, בין היתר, דרישה להחזיר לי את הכלים שלי בהקדם האפשרי.

העברה לא מתועדת למועצת המסחר

שבועות לאחר מכן, הגיע מכתב תשובה מועצת בית הספר. קראתי וקראתי. המכתב היה מתוארך

יציאה: מועצת בית הספר - שלב שמאל

ידעתי מיד שליסה קובאיאשי היא נוכלת, שמנסה לכסות את מה שבאמת קרה על ידי כתיבת התאריך הלא נכון. לא הייתה שום דרך שהטענה שלה תהיה נכונה. רגוע ואסוף המשכתי ממש לעקוב אחר התכתבויות שונות בדואר. לא כתבתי בחזרה ל-TDSB באותה עת: מכתבם דרש נידוי. חשבתי: 'מי היא חושבת שהיא, האפיפיור?'

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק שלושים:

היכנסו: מועצת המקצועות המיומנים - שלב שמאלה

בימים שלאחר מכן עשיתי שתי שיחות טלפון למועצת המקצועות, בהפרש של כמה ימים. בשתי הפעמים הגעתי לאותה מזכירה . שאלתי אותה על הכלים, בהתייחס למכתב TDSB, והמזכירה פתחה : 'כן, הכלים היו כאן ואז שירות משטרת טורונטו לקח אותם למחרת'. 'זה היה בסביבות ינואר או פברואר?' 'כן זה היה.' '...והאם יש עוד כלים איתך?' 'לא. מה שהיה לנו, זה היה כולם, והם לקחו את כולם. קצין שירות משטרת טורונטו אמר שהוא מביא לך את זה״. הודיתי לה והשיחה הסתיימה. זו הייתה שיחה פרודוקטיבית. אין לזלזל בבירור פשוט: הייתה לי התשובה שלי. היה לי אישור בעל פה שהכלים נמצאים במשרד ההוא, שנמצא בקומה השנייה במעלה מדרגות ארוכות.

קבלה מאושרת בטלפון

באותו רגע סוף סוף הבנתי בדיוק מה קרה. שיחת הטלפון אישרה את מה שנאמר במכתב מועצת בית הספר. הכלים היו ממש שם במשרדי מועצת המסחר, בראש מערכת מדרגות ארוכה, לפני ש-DC Kim לקח אותם. התאריך שצוין במכתב מועצת בית הספר לא תאם את התאריך שמסר DC Kim. דרך זה ידעתי שליסה קובאיאשי היא נוכלת, היא שיקרה לגבי הדייטים . עם זאת ידעתי שמה שהמכתב אכן אישר הוא שמערכת הכלים, כולה , הייתה במשרדי מועצת המסחר בזמן ש-DC Kim לקחה אותו. זה הונח שם על ידי מועצת בית הספר ללא רשותי וללא כל הסכמה קבועה לגבי סוג כזה של פעולה.לקחתי בחשבון שהמדיניות הפנימית של מועצות בית הספר הופרו על ידי העברה בלתי חוקית זו של הכלים. כמו כן, אני מציין כי מועצת המקצועות היא ישות נפרדת ועצמאית, לא היה חוקי מועצת בית הספר להפקיד ולנטוש את רכושי האישי במשרדי מועצת המקצועות! גם אם מועצת המקצועות היא האיגוד המקצועי שלי, ברור שהיה צריך להידרש רשותי. כמו כן ידעתי שאין הסכם קבוע בין המועצה למקצועות ועד בית הספר ביחס להעברת הכלים. ידעתי שזה מאוד מטריד בהתייחסות לזה בהקשר של מגילת הזכויות והחירויות הקנדית.

קבלה ללא הודעה מוקדמת

הרגשתי מוזנחת על ידי מועצת המקצועות. האם לא הייתה להם חובה חוקית להודיע ​​לי על החזקתם בכלים שלי, שככל הנראה הודחקו עליהם על ידי מועצת בית הספר, ולאחר מכן נלקחו על ידי DC Kim? תהיתי לגבי הסטנדרטים של איגוד העבודה שהופרו על ידי מועצת הסחר בגלל אי ​​הודיע ​​לי על החזקתם בכלים שלי. שיחת הטלפון עם המזכירה אפשרה תובנה לגבי מה שהתרחש בפועל. DC Kim לקחה את הכלים שלי בצורה בלתי חוקית בעליל, ולא רק זה, DC Kim לקחה את הכלים שלי ממשרדי האיגוד המקצועי שלי , מועצת הסחר. אני מרחיב עד כמה זה באמת מזעזע ביחס לאמנת הזכויות והחירויות הקנדית. בעיניי, פעולות אלו הן הפרה בוטה ומופקרת של זכויותיי ושל זכויות האיגוד שלי, מועצת הסחר, וזכויות חברי האיגוד בכל מקום לצורך העניין.ידעתי שהאפשרות היחידה שלי היא להמשיך בשלווה לעקוב אחר התכתבויות.

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק עשרים ותשע:

מחלקת הרכוש של משטרת טורונטו

הלכתי באופן אישי לשדרת פרוגרס מס' 2, מחלקת הנכסים של משטרת טורונטו. שם הצלחתי לאשר בעל פה שהכלים שלי נמצאים כרגע ברשותם. גם פלטתי בפני כמה קצינים שם שהכלים נלקחו מהמשרד של האיגוד שלי ושאין לי שום כוונה לאסוף אותם עד שיהיה לי הסבר יסודי. חוץ מזה, לא היה לי מכונית.

בעקבות פניות מוצלחות שלי עם TDSB ומועצת המסחר, לא ראיתי שום נזק בניסיון להתקשר ל-DC Kim. התקשרתי ל-Dirty-2 Division

עקבתי שוב בדואר עם מועצת הסחר, לאחר שיחת הטלפון עם המזכירה שלהם . במכתב למועצת המקצוע שאלתי מה עלה בגורל הכלים, וביקשתי להחזירם. במציאות ידעתי בדיוק איפה הכלים. רק שיחקתי מטומטם. מה שבאמת חיפשתי היה כל דבר בכתב שאומר שהכלים שלי היו ברשותם בשלב מסוים בזמן .

מועצת המקצועות המיומנים שולחת קבלה

שוב לקח הרבה זמן, יום אחרי יום, לחכות לדואר... לבסוף קיבלתי תשובה ממועצת המקצועות. מכתבם היה מתוארך. זה לקרוא:

בכל הנוגע לכלים שלך, קיבלנו את הכלים שלך במשרד בסביבה ובסביבה. אני מאמין שהכלים נבחרו למחרת על ידי שירות משטרת טורונטו. [4]

יציאה: מועצת מקצועות המיומנים - VANISH MIDSTAGE

זו הייתה ההודעה הראשונה שמסרה לי מועצת המקצועות המיומנים, שהם קיבלו את הכלים שלי. התאריך שמועצת הסחר לא תאם , אבל מה שבאמת חשוב הוא שהם הודו שיש להם את הכלים במשרדם ושמשטרת טורונטו הוציאה אותם! עכשיו באמת היו לי הוכחות. קיבלתי את המכתב מועצת בית הספר והמכתב ממועצת המקצועות, שניהם מאשרים את אותו הדבר, הכלים היו במשרד של מועצת המקצועות , והמכתב של מועצת המקצועות אומר שמשטרת טורונטו לקחה את הכלים ישירות מהחברה שלהם. מִשׂרָד.

עובדות מוזרות אושרו

ידעתי שיש לי את ההוכחות שאני צריך כדי לקחת את כל העניין לבית המשפט ולנצח בידיים. התרגשתי לראות סוף סוף את ההוכחה הזו, אבל במקום לנקוט בצעדים משפטיים מיידיים , הייתי נחוש להמשיך לעקוב, לאט לאט, עד שמיציתי את כל דרכי ההתכתבות בנושא זה. מועצת בית הספר נדה אותי, והם לא יחזירו עוד התכתבות, אבל עדיין יכולתי לעקוב שוב עם מועצת המקצועות ועם DC Kim בדוא"ל. לא שלחתי שום דוא"ל בקשר לזה ל-DC Kim כי התכוונתי לעקוב תחילה דרך מועצת בית הספר ולאחר מכן מועצת המקצועות לפני שאזהיר את DC Kim בכל דרך שהיא. כן, עקבתי בסבלנות אחר דרך פעולה נכונה, עקבתי ברצף , והתפללתי שזה יצליח.

לוקח את הצעד הבא

עכשיו הגיע הזמן שסוף סוף אחזור לקשר עם DC Kim. מעולם לא דיברתי עם DC קים בטלפון, אי פעם התקשרתי איתו רק בדוא"ל ודרך כתובת דוא"ל אחת בלבד. זו הייתה בחירה שנעשתה מתוך מטרה מההתחלה. על ידי שימוש באמצעי תקשורת פורמליים בלבד , ניתן יהיה לקבל תיעוד מלא של כל האינטראקציות .

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק עשרים ושמונה:

DC Kim - יש לך דואר!

יוֹם חֲמִישִׁיעשרה חודשים אחרי שהכלים נחטפו, נסעתי באוטובוס למחשבים הציבוריים וכתבתי מייל ארוך לד.סי קים ובו פירטתי את הדאגות השונות שלי, כולל:

אם תרצה, נא להודות בחביבות אם זה שתפסת את כלי העבודה מסיבה כלשהי, או תודו שגנבת את כלי העבודה מסיבה כלשהי. אחרת תצטרך להסביר כיצד יכולת לקחת את כלי העבודה שלי ממשרדי מועצת המקצועות ללא רשותם וללא רשותי. קציני מועצת בית הספר אינם יכולים לתת אישור חוקי לקצין במשטרת טורונטו לקחת רכוש, שאינו שלהם אלא שלי, ממשרד מועצת הסחר. [5 א ]

וללעג מההדחה של DC Kim הוספתי:

בלי קשר לזה, ברכות על תפקידך החדש בחטיבת התנועה של משטרת טורונטו . משתוקק לתשובתך, בהצלחה, מוחמד דוד [5 ב ]

התגובה הקצרה של DC Kim

חזרתי הביתה, ולא חזרתי לבדוק שוב את האימייל שלי במשך כמה ימים. כשבדקתי שוב את המייל שלי ראיתי את התשובה מ-DC Kim: אף אחד מהכלים שלך לא נתפס. מועצת בית הספר לא רצתה את הכלים שלך אז הם משחקים לי אותם לשמירה. [6] ידעתי שזה אומר דבר אחד, ל-DC Kim לא היה צו לקחת את הכלים, וגם לא סיבה טובה. המייל אמר לי ש-DC Kim ניסה להכחיש שיש משהו לא בסדר במה שקרה, ואולי אפילו לא היה מודע לכך שהמקום שממנו הוא לקח את הכלים הוא משרד מועצת המסחר. בניין מועצת המקצועות קרוב מאוד לחניון מועצת בית הספר. זה המיקום האחרון הידוע של הכלים שלי, בחלק האחורי של משאית החברה, היכן שהשארתי אותם . חשבתי 'איך יכול להיות ש-DC Kim תפספס את השלט הענק על פני בניין מועצת הסחר? או השלט הענק על הדלת בדרכו פנימה?' לא קיבלתי יותר אימייל מ-DC Kim לאחר מכן, זה היה האחרון .

ימי שליחת האימייל שלו הסתיימו

זמן לא רב לאחר מכן הגיע מכתב, מתוארך

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק עשרים שבע:

סט כלים בסכנה

חזרתי הביתה עם כל המסמכים המועתקים שלי והתחלתי לכתוב את הכתובות של ה'ביג-שוטים' השונים על המעטפות. המכתבים הופנו ל-Dirty-2 Division שבו הוצב DC Kim, וגם ל-Trades Council, כדי לעדכן אותם, וגם מכתב חזרה לאותו שולח משדרת Progress #2.

דואר לרבים

בתוך פחות מחודש אחד, כל ערכת הכלים שלי 'יסולק' . שלחתי את המכתבים האלה ללא דיחוי. שלחתי גם מייל לאותם נמענים, והבאתי אליהם את כל התלונות שלי במכה אחת. במכתבים ובמיילים שלי טענתי: מעשיו של DC Kim היו שגויים; ל-DC Kim לא הייתה זכות לקחת את הכלים שלי . הייתי בטוח להדגיש שהכלים נלקחו ממשרד מועצת הסחר, פשע מזעזע ומוזר , ושהם למעשה נגנבו על ידי DC Kim .

זה מדגים בדיוק מדוע מעשיו של DC Kim לא היו בלתי מזיקים . הוא הכניס את הכלים שלי למצב שיצר את הסכנה הזו. בזמן שהוא תפס את הכלים שלי, איך הוא יכול היה לדעת שזמן קצר לאחר מכן, אכנס לכלא לארבעה חודשים ואאבד את הרכב היחיד שלי? יש כלל כללי באחריות אזרחית: אתה לוקח את הקורבנות שלך כפי שאתה מוצא אותם. המצב הנובע ממעשיו הפסולים הוא לגמרי באשמתו. גם מועצת בית הספר אשמה כי הם ביקשו את התפיסה.

היכנסו: הסמל - שלב ימינה

המכתבים והמיילים שלי היו הצלחה. יוֹם חֲמִישִׁי, קיבלתי את המייל הראשוני מהסמל שהיה עדיף ישירות על DC Kim בזמן לקיחת הכלים שלי. המייל, קרוב לקצהו, ביקש שיחת טלפון. ידעתי מיד שלעולם לא אתקשר בטלפון למי שמעורב בנושא הזה. האמון נהרס לחלוטין. המשכתי לכתוב תגובה במייל שם ואז, וביקשתי תיעוד מלא ביחס להעברת הכלים ל-DC Kim. ביום רביעי, כתבתי אימייל הממוען הן ל-DC Kim והן לסמל ובו נאמר:

לג'ונג-יול קים, כשתהיה מוכן, וכשתבין מה עשית, אבקש שתשלח את הודאתך שתציין, חד משמעית, שמעשיך היו שגויים. זה צריך לציין, כמינימום, שאתה מודה שפעלת בצורה לא נכונה. זה צריך לציין בבירור מה נעשה. כל סט כלי המקצועות שלי נלקח ממשרד המועצה למקצועות האחזקה והבנייה. זה צריך לציין שלא הייתה לך רשות, וגם לא הייתה לך שום 'סיבה טובה' לקחת את הרכוש שלי משם. אולי עדיף שתתנצל בפני מועצת הסחר ובפני עצמי באותו מסמך. אני מאוד מקווה שתבחר לעשות זאת. [8]

התעלמו מהבקשה להתנצלות

ימים לאחר מכן, קיבלתי בחזרה את האימייל של הסמלים. נכתב: לשם הבהרה, הכלים הוחרמו והופקדו ביחידת הרכוש של שירות משטרת טורונטו לשמירה וכדי לוודא שלא קרה להם דבר. [9] זה היה מתוארך. ידעתי יותר טוב. ידעתי ש'החרמה ' למעשה פירושה שהכלים בטח נלקחו בגלל פשע שהכלים היו מעורבים בו, וכתוצאה מכך לחילוטם, מה שלא היה המקרה כלל.

תמיכה בצוות הבית

הסמל שקר, פשוט ופשוט. שלחתי למייל בחזרה לסמל את ההאשמות שלי והסמל השיב ב-18 בדצמבר: אין לי שום רצון לכסות על פשע, והמטרה היחידה שלי היא לעזור לך לשחזר את החפצים שלך. [10] בעיקרו של דבר הוא הציע להעביר את הכלים לביתי ללא עלות. לא התכוונתי לזוז, כי הבעיה האמיתית כבר לא הייתה הכלים , הבעיה האמיתית הייתה שחיתות במועצת בית הספר ושחיתות במשטרת טורונטו. ידעתי שאם אסכים לקחת את הכלים בחזרה עכשיו, זה יהיה בתנאים שלהם . זה יהיה כמו חתימה על מסמך הטוען שאין שום פסול בפעולות שירות משטרת טורונטו! ידעתי שלעולם לא אפסיק עד שהפשע המקומם הזה נגדי וההפרה המקוממת הזו של זכויות האמנה שלי ייחשפו לחלוטין למקסימום האמצעים המשפטיים העומדים לרשותי.

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק עשרים ושש:

משחק טריפל: נתפס

שלחתי אימייל את תשובתי לסמל ב-21 בדצמבר, ולקחתי את העמדה שאולי טעיתי, ושאולי כל הצדדים האחרים אמרו רק את האמת. הלכתי לפי ההנחה שיש שלושה סטים נפרדים של הכלים שלי. התייחסתי לשלושת הקבוצות הנפרדות שתואמות את התאריכים השקריים שמסרה מועצת בית הספר במכתבם, ולמועצה למקצועות במכתבם. כתבתי את הדברים הבאים:

פריט ראשון: מועצת המסחר קיבלה את הכלים והרכוש האישי שלי ב-9 בינואר 2023 או בסביבות ה-9 בינואר 2023, שירות המשטרה של טורונטו בחר את כולם למחרת; פריט מספר שני: DC Kim לקח חלק מהרכוש או הכלים שלי ב-31 בינואר או ב-1 בפברואר 2023, מועצת בית הספר נתנה לו אותם; פריט מספר שלוש: שירות משטרת טורונטו החרימה את הרכוש או הכלים שלי, לפי דוא"ל מאתהסמל, תאריכים לא ידועים; פריט מספר ארבע: מועצת בית הספר סיפקה את הכלים או הרכוש האישי שלי למועצת המקצועות ב -4 במאי 2023 או אחריו (תאריך סיום העבודה). [11]

הכלים של Cinqo-Di-Maio

החזקתי את המידע הקטן הזה , רק חיכיתי לזמן הנכון לפרוס אותו על מנת לספק את התוצאה המקסימלית. התרשמתי מלהזכיר את התאריכים הכוזבים שסיפקו כל מועצת בית ספר ומועצת מקצועות. במציאות כבר ידעתי די הרבה זמן שאין סט כלים שני , היה רק ​​אחד, מערכת הכלים האחת שהועצת בית הספר העבירה למשרד מועצת המקצועות, אותה סט שדי.סי קים לקחה. מזכיר המועצה למסחר כבר סיפר לי על זה.

הסמל - תודו באחד

חזרתי הביתה ולמרות שעדיין לא ידעתי את זה, הסמל השיב למייל שלי רק כמה דקות אחרי ששלחתי אותו . יעברו כמה ימים עד שאחזור באוטובוס למחשבים הציבוריים ואקרא את המייל המתוארך. קראתי אותו כמה פעמים. נאמר בו:

בוקר טוב מר מרדוק, לגבי שורה שלוש, אני מקווה שזה יעזור להבהיר כמה נקודות. הציוד הוחרם ב-1 בפברואר 2023. הכלים נתפסו לבקשת מועצת בית הספר , וזאת רק במטרה לשמור עליהם ולמנוע אבדן או אבדן. מבחינת אילו חוקים הופרו, וכתוצאה מכך החרמת כלים. אני לא מודע לשום דבר, וליתר דיוק, הכלים מעולם לא ויתרו ותמיד היו שלך. כן. אלה הם אותם כלים ש-DC Kim הציעה לשמור בשדרת התקדמות מספר 2. לגבי שורה ראשונה, זה משהו שאצטרך לחקור ולחזור אליך לגביו.

[12 א ]
ואז קראתי את זה שוב. ' נתפס ! זה בעצם אומר שנתפס !' חשבתי לעצמי: 'המייל הזה הוא הדבר האחרון שאני צריך'. זה השלים את אוסף המסמכים שאני צריך כדי להוכיח עוולה ברמה הגבוהה ביותר. ידעתי שהמייל הזה מהסמל, שהיה הממונה הישיר על DC Kim בזמן שנלקחו הכלים, סותר לחלוטין את ההצהרות של DC Kim, ולמרות שזה לא אמר את זה בצורה ברורה , הוא מייצג בבירור חזקה האשמה נגד מועצת בית הספר עצמה . קראתי את זה שוב:

הכלים נתפסו לבקשת הנהלת בית הספר. [12 ב ]

עם המייל הקצר הזה הכל השתנה. ידעתי שאם התפיסה על ידי DC Kim הייתה שגויה, אז הבקשה לאותו תפיסה על ידי מועצת בית הספר תהיה, בהכרח, גם פסולה! לא רק שקלתי שזה 'פסול' , אלא שזה היה בלתי חוקי בעליל , גניבה נפוצה ובריון גרידא! שקלתי את זה, והרהרתי, ואז החלטתי סופית את דעתי: מעשיהם לא רק היו שגויים , לא רק לא חוקיים , אלא היו הפרה בוטה של ​​זכויות האמנה שלי. ידעתי ששירות משטרת טורונטו כבר לא יהיה אפשרי להעמיד פנים שאין שום דבר רע.

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק עשרים וחמישה:

יציאה: הסמל - שלב ימינה

השבתי למייל של הסמל וביקשתי פרטים נוספים: מה היה מיקום הרכוש שלי בזמן שהוא נתפס? [13] אבל, ימי שליחת האימייל שלו הסתיימו. גָמוּר. כבר ידעתי מה התשובה. ידעתי שהסמל לא יכול, אפילו אולי, לתת לי מידע בעל ערך רב יותר ממה שהוא כבר נתן. הלכתי ממש קדימה ושלחתי מחדש את האימייל החשוב הזה מהסמל ל'פאות הגדולות' השונות של מועצת בית הספר, מועצת המקצועות המיומנים ושירות המשטרה של טורונטו ב-Dirty-2. לא קיבלתי תשובה בדואר או במייל או בשום צורה מאף אחד מהם. תהיתי לגבי חוקי איגוד העבודה שמועצת המקצועות מפרה בכך שלא תקשרה איתי. האם לא הייתה להם חובה להמשיך להתכתב איתי? בדיוק כמו עם הכישלון שלהם להודיע ​​לי שהכלים שלי נמצאים במשרד שלהם, הם התנערו מאחריותם שוב. היכן נמצא המעבר בין ' רשלנות ' ל'זדון'? האם ניתן לקבוע זאת רק באמצעות הבעת כוונות?

שתיקה מדברת רבות.

ללא תגובה למייל שלי מאף אחד במשטרת טורונטו, רשמתי כמה עלוני הסבר: שני גיליונות מקופלים לשניים כמו חוברת ושלחתי אותם בדואר. בחוברת היו כל הציטוטים המרשיעים ביותר ממועצת בית הספר, מועצת המקצועות, DC Kim, והסמל. הכותרת: "מבזק חדשות של טורונטו!!!" . ועדיין לא קיבלתי תשובות.

לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לחשוף את יונג-יול קים

פרק עשרים וארבע:

מקלדת. עכבר. מָסָך.

ככל שהזמן המשיך לחלוף, ידעתי שכבר יש לי את כל המידע הדרוש כדי לחשוף את האמת של מה שקרה. אם רק יכולתי להוציא את המידע הזה, זה היה בלתי אפשרי עבור שירות משטרת טורונטו, מועצת בית הספר או כל אחד אחר להכחיש את העובדות. ידעתי ש-DC Kim תפס את הכלים שלי באופן לא חוקי, ומה שהיה גרוע יותר הוא שמועצת בית הספר אמרה לו לעשות את זה. לא התכוונתי לתת לפשע המקומם הזה להיעלם ולכסות. הוצאתי את המחשב השולחני הישן שלי והתחלתי לנגב את האבק ולחבר את החלקים. מקלדת. עכבר. מָסָך. לחצתי על כפתור 'הדלקה' וזה התחיל לפעול. ראיתי את מערכת ההפעלה הלינוקס בדיוק כפי שהשארתי אותה. שכחתי הכל מהמכונה הזו ושכחתי הכל לגבי שורת הפקודה היקרה שלה . לקחתי את הערימה הקטנה של ספרי עזר ללינוקס והתחלתי למצוא את הפתרון שלי.

קיבלתי את המספרים

נזכרתי בסיפור ששמעתי מחבר פעם: בחור במונטריאול שלח דוא"ל לכל משטרת מונטריאול, בו זמנית . כפי שמתברר, כתובות האימייל הן מספריות . המשכתי לעבוד על זה עד שלבסוף הכנתי תסריט מעטפת שנתן לי רשימה של מיילים. 'אני מניח שזו התחלה' חשבתי. לא ידעתי את זה עדיין, אבל זה היה רק ​​מרכיב אחד . בטח שאוכל לשלוח את כל הראיות לכל שוטר טורונטו עם מערכת דוא"ל משלהם, אבל אולי הם עדיין יכולים להתעלם מזה. זה בערך באותו זמן שהתחלתי ללכת לספרייה.

הלכתי פעם בשבוע, במשך כמה שבועות, בימי שישי. הייתי קורא כמה ספרים בספרייה לפני שעת התפילה הגיעה. הייתי מתפלל, ואז הייתי לוקח את האוטובוס כדי לחזור הביתה לפני השקיעה.

עשה קצת קריאה קלה

ואז שבוע אחד, ביום שישי, חשבתי: 'אם אני מביא איתי את המחשב הנייד שלי, אז אני יכול להשתמש באינטרנט בספרייה ללא תשלום'. עשיתי בדיוק את זה. ואז ביום שני הלכתי ועשיתי מזה יום, והגעתי לספרייה בערך בשעה 9:30 בבוקר. הגדרתי את המייל שלי במחשב הנייד שלי. בלי הלם, עדיין לא קיבלתי תשובות. חזרתי כמה ימים ברציפות. חיפשתי באינטרנט מידע על יונג-יול קים, הבלש המפורסם שגנב את הכלים שלי. שמרתי חלק מהאתרים מהעמוד הראשון של חיפוש באינטרנט. ניסיתי גם את הדבר החדש הזה שנקרא 'בינה מלאכותית' , כדי לראות אם הוא מסוגל כמו ששמעתי. זה נראה מבטיח. זה היה מאוד דומה לשורת פקודה.

במהלך סוף השבוע, ביום ראשון כשהייתי בבית, התחלתי להסתכל על כמה מהאתרים ששמרתי שמספרים על יונג-יול קים. שמתי לב לאחד בשם www.JungYulKim.com. זה טען שהוא האתר הרשמי של יונג-יול קים. פתחתי את האתר, ואז הסתכלתי, כשקראתי בעיון את תחתית העמוד, ראיתי משהו שעיניי החמיצו בקריאה ראשונה. באותיות הקטנות נכתב: קנה את הדומיין הזה . בקושי האמנתי. ואז הסתכלתי למעלה בשורת הכותרת וראיתי את הדברים הבאים:

האתר הזה למכירה!

האם זה באמת יכול להיות נכון? חשבתי: 'זה יכול להיות משהו' . יצאתי למחרת לספרייה בתקווה לקנות את הדומיין. לא הייתה לי בעיה לקנות אותו. לחצתי על הקישור ולאחר מכן בצעתי את כל השלבים, בתקווה לקנות את הדומיין של יונג-יול קים. הדאגה היחידה שלי הייתה איזו שיטת תשלום תתקבל. ראיתי שהמחיר לא נקבע גבוה מדי, אז עקבתי אחר תהליך הרכישה והגעתי לסוף שבו ראיתי שכתוב: 'שלם בהעברה בנקאית'! רשמתי את כל הפרטים הדרושים להעברה בנקאית על גיליון ריק. ואז, לאחר חיפוש באינטרנט אחר מיקומו של סניף הבנק הקרוב שלי, ראיתי שהבנק נמצא רק מעבר לרחוב מהספרייה שבה הייתי . ארזתי את החפצים שלי, לבשתי את הצעיף והמעיל, הנחתי את התיק שלי על הכתף והמשכתי לחצות את הרחוב אל הבנק. לא הייתה לי בעיה: ההעברה הבנקאית לגרמניה הצליחה. חזרתי לספרייה להודיע ​​למוכר שהכסף נשלח. אחר כך חזרתי הביתה: לוקחת רכבת, לאוטובוס, לאוטובוס אחר, והביתה. מזג האוויר נעשה גשום והשלג והקרח נמסו. חזרתי למחרת לספרייה, יום שישי. באמת הלכתי רק לתפילת אמצע היום. ואז חזרתי הביתה. ידעתי שההעברה הבנקאית עשויה להימשך יום-יומיים לאימות, ורק לאחר מכן תושלם העברת הדומיין בפועל. 25 בינואר 2024 הדומיין הזה הפך לשלי. נתן היקר, ברכות על הרכישה. החלום הבלתי אפשרי הזה קרה. היה לי מעט מאוד מה לעשות עם זה. באמת, האם יש משהו שיכולתי לעשות כדי להשפיע על המצב הזה? לאחר רכישת הדומיין הזה, התחלתי מיד לכתוב את האתר הזה. אפילו זה משהו שלא יכולתי לדמיין את עצמי עושה.

לה אילאהה אילללה. לה אילאהה אילללה. לה אילאהה אילללה

לחץ כאן כדי לחשוף את יונג-יול קים עכשיו. זה קל!

הערה: זהו סוף המאמר הראשי. מה להלן הוא בצורה של רישומי יומן יומן שנמשכים היכן שהחלק הרטרוספקטיבי הקודם נעצר. יש גם פונקציית אימייל של כדור שלג. בבקשה תסתכל.