JungYulKim.com

Zakládající článek byl navržen jako jednostránkový web bez obrázků a bez externích odkazů. To bylo provedeno, aby bylo možné posílat celý web prostřednictvím e-mailu. Velikost souboru je malá, protože obsahuje pouze html text.


Přečtěte si příběh
Připojte se
k boji proti korupci

Úplně dole v příběhu najdete metodu, která byla použita k překladu celého příběhu, při zachování HTML odkazů atd. Jedná se o HTML překladač: S laskavým svolením DCKIM.com


SOFTWARE DCKIM


Zde je několik velmi malých, ale velmi užitečných softwarů ve formě html, které jsou k dispozici zdarma, s laskavým svolením DCKIM.com

Ty se spoléhají na to, že veškerou práci při překladu provede prohlížeč vašeho telefonu.


hitTheCrawl

TOTO JEN IN!!!

Tato webová stránka byla úspěšně začleněna do nepoužívaného BLOGU slavné celebrity na základě právně nevyhnutelné přímé externí reference. Podívejte se sami. Nebyl jsem si jistý, že je to možné, a dokonce jsem si myslel, že možná rozměry navrhovaného obrázku způsobí problém... Ukázalo se, že tomu tak není. Myslím, že to se stane, když ztratíte kontrolu nad svou doménou. Zvláštním způsobem je to přesně to, co mi udělal. Pro herce je jejich sadou nástrojů sebepropagace. Pro tesaře jsou to jen kladiva a šroubováky, možná dláto, možná kapesní hoblík, různé klíče, sada, která se během let nashromáždila a nashromáždila. Qisas. Chvála Alláhovi (SWT), jedinému a Všemohoucímu (SWT), který to pro mě udělal.

TP-Speedline byl spatřen

na nepoužívaném blogu Justina Therouxe , který, pokud jste nevěděli, je nějaký druh hollywoodské celebrity, oceněný herec. Podívejte se na http://justintheroux.blogspot.com/
2011/03/jung-yul-kim-photo-pic.html
, kde byla stránka o Jung-Yul Kimovi kolem roku 2011. Užijte si to.


Komedie Dialog zopakuje události z 1. února 2023.

Tento dialog je zcela spekulativní a nepředstavuje, jak se to ve skutečnosti stalo. Kdyby tak existoval převod textu na řeč, který by dokázal přečíst dvoudílný dialog.


Průzkum JungYulKim.com Prime: Je vaše číslo prvočíslo a nikdy jste to nevěděli?

Tento průzkum si klade za cíl ukázat, že lidé používají prvočísla každý den, i když si toho nemusí být vůbec vědomi a je možné, že si také neuvědomují naši prokázanou neschopnost těmto číslům porozumět. Bylo důkladně dokázáno, že prvočíslům člověk nerozumí. Mají být proto tato čísla kategorizována jako „náboženská-neviditelná“?


Jung-Yul Kim Superfan Zone (s maskotem: TP-Speedline)

Vše, co si superfanoušek Jung-Yul Kim může přát!


Externí odkazy

Poznámka: Tyto odkazy opouštějí tuto webovou stránku a jdou na jiná místa na internetu, která s největší pravděpodobností obsahují obrázky.


Kontaktní informace


Jung Yul Kim


Poznámka: Hlavní článek byl navržen s ohledem na přístupnost a uživatele čteček obrazovky. Má praktický pruhový navigační systém.

Original text
Rate this translation
Your feedback will be used to help improve Google Translate